Irjatok egy fiatal Queen-fan-nak!

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. feb. 28, 2003 1:15 pm

Pali! El?re is gratulálok a babához! :)
Kriszti
 

Bismillah [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bismillah Dátum: pén. feb. 28, 2003 4:12 pm

ez a legállatabb beszélgetéshalmaz!mennyi lelkes ifjonc.aszittem, már ilyenek nincsenek is.én is nyócévesen kezdtem, amikor az iskolarádióban leadták a Who wants to live forevert,émmeg addig zaklattam a rádióst, amíg leadott még néhány egyéb Queent is, oszt jól megfert?zött vele. immáron 12 éve.
Bismillah
 

Pluto [[ csaba.konozsy kukacka nokia.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szomb. márc. 01, 2003 11:01 pm

otyec, én is rendszeres Sláger Rádó hallgató vagyok, ott tényleg sokszor megy Queen, és elég sok számot adnak, még olyanokat is mint az "I'm in love with my car" vagy Freddiet?l a "Let's turn it on". Amúgy a Juventus és a Danubius is játszik Queen-t, nem is beszélve a sok kisebb vidéki adókról, ahol szintén sokszor csendülnek fel Queen/Freddie számok. Miskolcon létezik egy Rádio Ga Ga nevezet? rádióadó is.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: pén. márc. 07, 2003 5:30 pm

A miskolci Radio Ga Ga-t ismerem, a barátn?m Miskolcon jár egyetemre. Én már a Ride The Wild Wind-et is hallottam rádióban.
otyec
 

Ocsi [[ ocsi_20 kukacka .freemail ]]

HozzászólásSzerző: Ocsi Dátum: kedd márc. 18, 2003 2:00 am

Most vagyok 20 eves, es pontosan nem tudom miota szeretem a Queen-t. Mikor Budapesten jartak 4 eves lehettem de mar akkor is ismetem es szerettem.
Ocsi
 

KZsoci [[ tatrat3 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: KZsoci Dátum: kedd máj. 06, 2003 8:53 pm

Ld. "A 1986-os koncertetet keresem!"

18 éves vagyok...
KZsoci
 

typincs [[ narzisse kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd máj. 06, 2003 10:00 pm

22 éves vagyok.

Sokáig "nem is tudtam róla", hogy rajongó vagyok. Csak amikor a testvérem gitározás céljából letöltötte egy-két szám Midijét, derült ki, hogy kb. 20-at bármikor, bárhol kívülr?l tudok.
A következ? fázis az volt, hogy a VH-1-en néztük a klipeket, és ott jöttünk rá, hogy már mindegyiket láttam, és már akkor is tetszett. S?t, az egyik els? klipes élményem az "I want to break free" volt, amin már akkor is (6 évesen) nagyon jót mulattam.
Én ilyen szempontból nagyon jó osztályba jártam, mert nálunk pont az volt a "deviáns", aki az akkori szemetet (Scooter pl.) szerette.
typincs
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. máj. 10, 2003 3:41 pm

Remélem nem egy kukában találta.
Nem tudom melyik hülye dobna ki egy ilyet.
Franky
 

Előző

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég

cron