Help!!!

xxx [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xxx Dátum: csüt. dec. 05, 2002 3:27 pm

Nagyon szívesen elmennék a koncertre a Pecsa-ba, de van egy "kis" problémám. Szlovákiában élek és szállásra volna szükségem. Kb mennyiért lehet Budapesten szállást találni? Jó lenne minél olcsóbban. 3-an vagyunk, 2 barátom és én. Ha tudtok vmi olcsó szálláshelyet, légyszi írjátok ide a címet, telefonszámot vagy weboldalt. Köszönöm!
xxx
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. dec. 05, 2002 6:21 pm

Üdv! Én nyaranta a volt F?iskolám kollégiumában, ami ekkor szálló, szoktam recepciózni. Szerintem azt megérdekl?dheted: egyáltalán nem drága! Gellérthegy oldala amugy.
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Tel: 385-2122, itt egy automata szokott jelentkezni, fejb?l nem tudom, mit kell tárcsázni, de ha tárcsázod a portát - 280, vagy 180, akkor innen kéred, hogy szobát akarsz foglalni - Kupcsulik Annát keresd, ? intézi a foglalást, egy rendkívül segít?kész és közvetlen id?sebb hölgy. A szobák két blokkból állnak, együtt tartozik hozzájuk külön fürd?, meg wc. Ha az ötödik emeletre kéred, akkor szép onnan a kilátás! Lift is van, meg odalent kajálda, meg nagyon jó a közlekedés, az egész a Móricz Zsigmond körtérnél van. Még lehet, hogy nekem is kell szállást szereznem, én ide fogok!

otyec@freemail.hu
otyec
 

xxx [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: xxx Dátum: csüt. dec. 05, 2002 7:58 pm

Köszönöm otyec! Esetleg tudnál valami árakat? Kb mennyi egy szoba?
xxx
 

Pluto [[ csabakonozsy kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. dec. 06, 2002 8:20 pm

Pl.: Hotel Kempinski - 500 Euro-tól.:o)
Amúgy igen színvonalas panziókban már napi 8000-10000Ft-ért megszállhattok.

Üdv.

Köny
Pluto
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szomb. dec. 07, 2002 1:13 am

Nem lehet drága, szerintem max 6000-b?l meg lehet uszni.

Az Államigazgatási F?iskola nemrég egybekelt a Közgázzal, és a szállóval kapcsolatban hátha van valami honlap. Nyáron az a neve, hogy
Hotel Summer Hill
www.bke.hu
otyec
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég

cron