Vendégeket a Klubba!!!

Béna Béla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Béna Béla Dátum: kedd dec. 17, 2002 4:28 pm

Fairy Feller csak annyit hogy a Queen sosem politizált, és ezt neked is figyelembe kellene venned... annak ellenére, hogy még jobboldalibb vagyok nálad, azért én nem beszélek/írok ilyen min?síthetetlen hangnemben a Gálvölgyir?l. Neki is lehetnek hülyeségei, attól még jó színész, és szeretem nézni a m?sorait.
név nélkül: BB.
Béna Béla
 

SRobert [[ singliarrobert kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SRobert Dátum: kedd dec. 17, 2002 4:51 pm

En a 22.-i bulin szeretnem megvenni a Queen legujabb DVDjet(greatest Hits)
SRobert
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: kedd dec. 17, 2002 7:14 pm

"Kinek ajkán sokszor van a haza, nincsen annak szívében soha de soha."

Pet?fi Sándor
otyec
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: kedd dec. 17, 2002 8:09 pm

A "Queen és a jöv?"/Queen egyesület topic-ban nagyon pozitív volt Fairy Feller hozzászólása! Milyen röhejes! Vele acsarkodunk el?ször itt, meg ? az els?, aki támogatja az egyesületté alakulást - ELS?KÉNT!
otyec
 

otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: kedd dec. 17, 2002 8:13 pm

Marha jó!
otyec
 

Fairy Feller [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: csüt. dec. 19, 2002 1:40 pm

BB: Igazad van. Székelyek, csángók, hajoljatok meg a "még jobboldalibb" Béna úr jó modora el?tt. Az Úriember(!) szerint ildomos az oláh Erdélyre koccintani. Egészségünkre!
Fairy Feller
 

Fairy Feller [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: csüt. dec. 19, 2002 2:07 pm

otyec, látom, mély benyomást tettem arra kis szabadelv? önérzetedre. B? egy órába telt, míg kiszenvedted a választ, azt is 4(!) részletben, a végén még meg is tapsolva önmagadat.
El?ször is, mi lenne az az önállóság, amit hiányolsz szerénységem kisüléseib?l? Talán a Szent Korona, mint svájcisapka? Esetleg Horthy, mint náci? (id.: magyar narancs) Vagy Auschwitz, amivel "még nem <<szembesültek>> a magyarok"?
A bozóttüzeiddel kapcsolatban csak egy kérdésem lenne: Ha két életveszélyben forgó gyerek közül - kiknek egyike sajátod, míg a másik idegen - csak egyet menthetsz meg, te találomra választasz?
Következ?: Olvasmányaimról fogalmad sincs, így javaslatod illogikus. Mellesleg én is ajánlom kedves Mindenki figyelmébe az említett szerz?ket, diszciplínákat.
Szeretett bandánk alábbi tettét?l pedig úgyszintén undorodom, ahogy a sun city-i esett?l is.
Ja, és Pet?fi. Totális öngól: Mondanál egy magyart, akire nála jellemz?bb lenne az idézet mellékmondata? Persze csak így, önkényesen kiemelve. Profin csúsztatsz, drága "galíciai örsvezet?".
Fairy Feller
 

Béna Béla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Béna Béla Dátum: pén. dec. 20, 2002 12:18 am

FF azt hiszem ez már sok. és te pedig ne egy népcsoport nevében írkálj itt, hanem a sajátodéban. és menj valami politikai fórumra ezzel a szöveggel, a Gálvölgyire meg próbáld ráhagyni ezt a hülyeségét.
Béna Béla
 

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: pén. dec. 20, 2002 12:23 pm

Csatlakozom az el?ttem szólóhoz.
hh
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. dec. 20, 2002 4:43 pm

Feller, nem félsz, hogy megvernek?
Pluto
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég

cron