Queen emlékzenekar

BZ (Stonehenge) [[ bz kukacka stonehenge.hu ]]

HozzászólásSzerző: BZ (Stonehenge) Dátum: szer. dec. 18, 2002 3:03 pm

Halkan beszúrnám, hogy a 22-i emlékkoncerten lesz egy olyan de olyan meglepetés, hogy ?sfanoknak garantált lesz a bepisi.

Elég annyi, hogy a kedvenc dalom... :-)
BZ (Stonehenge)
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: pén. márc. 21, 2003 6:36 pm

NAAAAAAAAA!! Emlékzenekar!
Jelentkezzetek, szerintem nem csak engem érdekel,h mi van veletek!!?? Légyszi.
Pilátus
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: kedd júl. 29, 2003 11:24 am

Bocs.
Szóval,ez nem az az emlékzenekar,amely ezt a topicot nyitotta,hanem annál inkább ahhoz hasonló,amit tavaly év végén láthattatok a klubban.
Szóval Ez a zenekar Töpi vezényletével, Madai Zsolt dobparádéjával a SZIGETEN!!!!!!!
Hétf?n este mindenkit várunk szeretettel 9órától a ráncdalfesztivál-sátorban!
Jertek,jertek!!!!
Töpike, még infót!!
Mindörökké Queen
Pilátus
 

töpi [[ topi kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: kedd júl. 29, 2003 3:56 pm

Sziasztok!

S?t, ez pontosan az a zenekar lesz, amelyik tavaly decemberben a klubban játszott. Tehát a három Avocaldo-s hölgy: Orsi, Myrtill és Kata, Hárs Viktor, Kálmán Laci, Bátky Zoli, Madai Zs és én, valamint egy szám erejéig kiegészül a csapat a nagyszer? Tollár Lacival, aki szintén énekelni fog!!
Kb. 1 órát játszunk majd, de ezúttal - a szélesebb közönségre és a helyszínre való tekintettel - inkább a Queen slágerek lesznek programon. Ett?l függetlenül jöjjenek a vérbeli rajongók is, mert szükség van minden torokra.
A Nagyszínpadon ugyanis velünk egy id?ben a Slayer játszik majd (t?lünk nem túl messze), és jó volna ?ket hangban elnyomni...(haha)!!

Szóval:
Queen Emlékzenekar
Sziget
Durex Táncdalfesztivál Sátor
2003. Aug. 04.
21.00

GYERTEK!!

'Keep Queening'
töpi
 

oberon [[ sidewinder kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oberon Dátum: kedd aug. 05, 2003 11:44 am

Nagyon jók voltatok, csak kár, hogy nem maradtatok tovább:))))Érdekes volt látni, hogy szinte tökéletesen megismétl?dtek a modenai események a koncert végén...
oberon
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: kedd aug. 05, 2003 2:28 pm

Jól beszélsz!!!
Fantasztikus volt,mindenkinek nagyon köszönjük!!!! Töpiéknek is(én külön a lehet?séget!) és a fantasztikus közönségnek! Újabb bizonyíték,h a Queen-legenda él!!! Érdemes volna koncertezniük (mármint Brianéknak) szerintem, igen nagy számú közönség mozdulna rá....
Gondoljatok csak bele,h 100 oldalas sziget programfüzetében mindössze egyetlen nyamvadt sor jelezte,h mi lesz azon a színpadon,és mégis LÁTTAM ahogy csapatostul érkeznek az emberek TUDATOSAN erre a koncerte. És a fináléhoz nem f?znék kommentárt...
Talán csak annyit, én a szigeten 6 év alatt egyetlen egyszer sem láttam ilyet, h egy közönség 15 percen át ne mozduljon el,és követelje a folytatást.
Úgyhogy Barátaim: Queen mindörökké!
Pilátus
 

Wendigo [[ bz kukacka stonehenge.hu ]]

HozzászólásSzerző: Wendigo Dátum: kedd aug. 05, 2003 6:52 pm

Emberek, help! Én voltam az a hosszúhajú huligán, a Tie Your Mother Down és hasonlók "elénekelni próbálója", és bármilyen fotót szívesen fogadnék a buliról. Ráadásul láttam, hogy valaki videózott is. Nem tudjátok, ki volt?

El?re is köszi:
bz@stonehenge.hu
http://wendigo.inf.hu
Wendigo
 

oberon [[ sidewinder kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oberon Dátum: szer. aug. 06, 2003 1:17 pm

Csak egy dolog nem fér a fejembe: Ha nem késik a koncert kb. háromnegyed órát, akkor miket tudtatok volna játszani, hisz a setlistet így is véghezvittétek?(nem úgy, mint a Lennon-emlékkoncerten, ahol néhány számot ki kellett hagyni...).
oberon
 

Wendigo [[ bz kukacka stonehenge.hu ]]

HozzászólásSzerző: Wendigo Dátum: szer. aug. 06, 2003 11:11 pm

Elviekben kb. egy órás játékid?r?l tudtunk, ezért alakult így. Pedig szívesen ment volna még egy White Queen is (sok más mellett), mint decemberben. Majd legközelebb. ;-)
Wendigo
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. aug. 07, 2003 3:08 pm

Melyik számokat játszottátok?
starfleet
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron