Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. okt. 16, 2008 12:32 pm

jajj de király, NAGYON tetszik ez a fórum!!! :mrgreen: olyan jó, hogy végre megint lehet beszélgetni Queenes kollégákkal!!! és ahányszor felnézek ide, mindig elfog a lelkesedés, meg a koncert-várás fíling :lol:
És itt van Boti!!!! Szia Boti!!!!!!! már rég láttalak!:D (Anglia... húh...) a fórumért majd kapsz egy puszit, ha találkozunk.
na majd rakok fel képet én is, ha hazamentem, mert most nincs időm. És én amúgy a pást előtt fogok állni, az első sorban, de ezt asszem már mondtam pár ismerősnek, szal nem akarom nagyon ismételni önmagam, csak annyit, hogy aki megpróbálkozik akármilyen kitúrással, az számíthat egy-két csúnya rúgásra az alvázába... :evil: :lol: :lol: :lol:
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: chipke Dátum: szomb. okt. 18, 2008 8:52 am

nincs bekapcsolva

moondream írta:Otyec, KINYÍRLAK!!!!!!!!!! nem kérek több infót a koncertről!!! nem akarok setlisteket, meg egyáltalán, SEMMIT tudni róla!!!! nekem meglepi kell, hogy legyen!!!!! köszi...:DDDDD és bocs a kirohanásért, de rohadtul várom, és ebbe nagyon belecsúnyít, ha valaki előre lelövi a poénokat.. :evil: :D
Ti meg ne izéljetek má, mi az hogy szétoffoljuk?? nem azért van, hogy dumáljunk a saját hülyeségeinkről, és végre összejöjjenek kötetlenül a Queenesek? amúgy az avatar funkció sztem nincs bekapcsolva, mert én se tudok képet feltölteni. na jócakát, tépek aludni.
minden rosszban van van valami .. még rosszabb
chipke
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: szomb. okt. 18, 2008 8:41 am

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: Tamáss Dátum: szomb. okt. 18, 2008 10:36 am

Sziasztok!
Szuper, hogy végre van egy normális fórum! Látom másoknak is gondot okozott a minimum hat karakter. Sea helyéban én Seaaaa-t regisztráltam volna, amit magyarenglisül sziának lehetne ejteni és ezzel megspórolhatná a köszönéseket :-)
Én is nagyon várom a koncertet, a bécsit, mert Pest nekem túl messze van.Tegnap olvastam a neten, hogy Danny Miranda kórházba került és Neil Murray helyettesítette már két koncerten is. Ő egy nagyon jó válsztás, mert ismeri szinte az egész Queen-repertoárt, beleillik a bandába korban és
stílusban egyaránt, jól ismert név a "szakmában" és már túrnézott is Queen taggal szóval együtt tud működni a csapattal.
Eszembe jutott valami, egy kis scifi következik:
Danny állapota nem javul és hirtelen Neil is kórházba kerül! Nagy bajban a Queen menedzsment, nem lehet lemondani a turnét, mert a szerződések szerint hatalmas kötbéreket kellene fizetni és a kamionok is elindultak már
Pest felé. Viszont honnan vegyenek még egy basszusgitárost, aki ismeri a Queen-repertoárt, beleillik a bandába korban és stílusban, jól ismert név a rockzenében és már túrnézott is velük?
Brian és Roger összedugják a fejüket, de nem találnak megoldást. Közben
Spike köhint egyet és javasolja, hogy ő majd játsza bal kézzel a basszusszólamot a Korgon és Paul majd magáraakaszt kamuból egy basszusgitárt. Ezt elvetetik, mert nem akarják a VMotorock együttest utánozni. Befut Jim Beach és közli, hogy az összes Queen tribute zenekar basszerosa jelentkezett, sőt Tim Staffel is küldött egy emailt, hogy hajlandó feáldozni szólókarrierjét az ügy érdekében. Csak azt kéri, hogy a ráadásban az All Right Now után egyből a Doin' Allright következzen.
Ebben a pillanatban megcsörren Brian műholdas telefonja! A kijelző nem mutatja a hívó nevét, nincs elmentve a memóriában. Fogadja hívást, hátha fontos, állítólag döglődik a Hubble-űrteleszkóp és szükség lehet egy friss
diplomás csillagászra. Egy rég nem hallott hang szólal meg:
- John vagyok...
A többiek nem értik, miért fehéredik el Brian. Szó nélkül bekapcsolja a kihangosítót.
- Hallottam mi történt. Ha a turné nem megy tovább, eléggé elapadnak majd
a jogdíjak. Már így is szinte csak a rádióadások után csurran-cseppen pár
millió font évente. Szóval a rajongók iránti tiszteletből visszatérnék a
nyugdíjból egy-két hétre, amig Danny, vagy Neil meggyógyul!
Hatalmas ováció fogadja a bejelentést, csak Paul kérdezi csendesen:
- Kis is ez a John?
- Hát nem a Lennon az biztos! - Veregeti vállon Roger, másik kezében egy jéggel és valami folyadékkal teli poharat tartva. És beindul a gépezet, új reklámok és plakátok készülnek, Genuine Queen + Paul Rodgers feliratokkal és a szkeptikusabb Queenfanok is megindultak a pénztárak felé.

Bocs mindenkitől, ha túl hosszú és unalmas lett, a moderátor nyugodtan cenzúrázza ki, ha szükséges!
Jó kvínezést mindenkinek!
Tamás
Tamáss
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 17, 2008 9:13 am

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: szomb. okt. 18, 2008 10:50 am

1. Szerintem még nincsenek moderátorok itt :mrgreen:

2. Vicces volt, legalábbis nekem biztosan!
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szomb. okt. 18, 2008 1:02 pm

Tamás, ez nagyon vicces, és nagyon gonosz volt :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hát asszem ennek a felállásnak én örülnék a legjobban :D:D:D:D:D lehet, hogy akkor vennék még egy-két jegyet további helyszíneken...:D
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Lacóka

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. okt. 18, 2008 1:27 pm

:geek:

Nekem tetszik ez a verzió :)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: szomb. okt. 18, 2008 5:36 pm

"vicces"... "teccik"...
Csak én bôgtem rajta...? :(

(((bár valszeg ez egy ilyen nap nekem)))
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Lacóka

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. okt. 18, 2008 6:44 pm

:geek:

Jó ez az új fórum, mutatja ha van olyan hozzászólás, amit még nem olvastam. Okos.
Hogy tudok képet berakni magamnak? Megtaláltam az imidzs-szmájlit, viszont aszonja "avatar funkció kikapcsolt", vagy vmi ilyent.

( :!: )
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Yesssssss! Végre újra elindult a rendes fórum!!!

HozzászólásSzerző: Tamáss Dátum: szomb. okt. 18, 2008 7:51 pm

Jaj de jó, hogy tetszett nektek! Kicsit féltem, nehogy valaki félreértse az iróniát. Szegény Fehér Királynő, remélem a holnapod szebb lesz és majd te is kacagsz az irományomon!
Tamáss
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 17, 2008 9:13 am

Re: Lacóka

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szomb. okt. 18, 2008 8:29 pm

Lacóka írta:
Hogy tudok képet berakni magamnak? Megtaláltam az imidzs-szmájlit, viszont aszonja "avatar funkció kikapcsolt", vagy vmi ilyent.


ez engem is érdekelne...

Eszti, mi a baj??? olyan, mintha el lennél kenődve valami miatt mostanában:(
Fanfiction-nek nem volt rossz az a kis novella, az ilyet nem szabad komolyan venni, te is tudod:)
na fel a fejjel, smile :*
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron