kapu PeCsa?!?!

Dr Marharepa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharepa Dátum: szer. júl. 03, 2002 5:18 pm

Demszky lebontatná a Pet?fi Csarnokot

2002. július 3., szerda, 14:54



A f?polgármester tervei szerint a következ? önkormányzati ciklusban lebontják a Városligetben lév? Pet?fi Csarnokot. Az épület helyét parkosítják.


A zuglói önkormányzat a f?városban els?ként megalkotja a kerület egészére kiterjed? szabályozási tervet. Ennek keretében Kutalikné Kardos Zsuzsanna, a XIV. kerület polgármestere és Demszky Gábor f?polgármester egyeztetett a tervekr?l.

A f?polgármester kiemelten foglalkozott a Bosnyák teret érint? fejlesztési elképzelésekkel. Meger?sítette múlt heti bejelentését, hogy a 4-es metrót 60 milliárd forintért a Keleti pályaudvartól továbbépítik a Bosnyák térig. A Hungária körút és a Kacsóh Pongrác útnál kétszáz fér?helyes P+R parkolót alakítanak ki, felújítják az Egressy út-Gizella út-Mexikói út térségét.

Demszky Gábor kijelentette azt is, hogy a következ? önkormányzati ciklusban megszünteti a Pet?fi Csarnokot. Az épület helyén mélygarázs és park lesz.

(MTI)

Dr Marharepa
 

Fairy Feller [[ brianmay kukacka aramszu.net ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: szomb. júl. 06, 2002 2:29 am

A kurva életbe, hogy még mindig ott van a SzaDeSzes köcsög.. Nyomás leszavazni! - Schmitt a mi emberünk.
Fairy Feller
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: szomb. júl. 06, 2002 1:13 pm

hagyjuk a politikát a fórumon ha lehet
Mr Fahrenheit
 

Dr Marharepa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharepa Dátum: szomb. júl. 06, 2002 8:03 pm

egyetértek az el?ttem szólóval. ha valaki hírt hall a témában, azért csak írja meg: engem érdekel, hogy lesz-e a pecsa helyett más/ jobb a tervek szerint.
Dr Marharepa
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. júl. 08, 2002 7:18 am

Szerintem is hagyni kéne a politikát, de ilyen demagógiát, hogy "Schmitt a mi emberünk" már régen hallottam. Schmitt maradjon a sportnál, az való neki...
Pluto
 

Meadows [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Meadows Dátum: szer. júl. 10, 2002 3:10 pm

Biztos forrásból tudom, hogy a f?városi közgyülés tavaly 3 milliárdot szavazott meg a PeCsa felújitására! Csak kampányol ez a szerencsétlez, hogy jó fele abban nem vagyok biztos.... A HQFC mindig élni fog!!!!
Meadows
 

Fairy Feller [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: csüt. júl. 11, 2002 11:48 pm

"Ezt a szerencsétlent", ezt a "demagógot" kurvára zavarja, hogy egy egykor Mao-ért tüntet? pofa legyen a polgármestere!
Fairy Feller
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. júl. 12, 2002 7:03 am

Maoért?:o)))))

Szerinted Shmitt kinek a seggét nyalta még 12 éve is?
Pluto
 

Fairy Feller [[ brianmay kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: hétf. dec. 09, 2002 10:11 am

Meglep?.. A Trafó a szadesz ízlése szerinti liberális szemetet terjeszti.
Fairy Feller
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég

cron