Tribute DVD

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. jún. 10, 2002 9:36 am

Sziasztok!

Szombat este végre megvettem 6390Ft-ért a Freddie Tribute DVD-t a West Endben. Még nem néztem meg az els? DVD-t (ugyanis 2 van benne), de a másodikba belekukkantottam és az elég t?rhet?, igaz sok rajta a már jól ismert anyag (Freddier?l). Van még benne egy 24 oldalas kis könyvecske, ami elég jól sikerült. Szóval azt hiszem megéri az árát, bár szivesebben vettem volna, ha nem ezzel indítják a Queen DVD-k sorát. A legközelebb a "Wembley '86"-t jön ki valamikor a nyáron, aztán a Greatest Flixek ?sszel. Nos én alig várom!

Üdv.

Pluto
Pluto
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: szer. jún. 12, 2002 8:36 am

Az nem is draga. Melyik boltban vetted?
-
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. jún. 12, 2002 1:59 pm

MediaMarkt, Westend.
Pluto
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: szomb. jún. 15, 2002 9:09 am

Jo, csak azert kerdeztem, mert a westendben tobb tucat helyen arulnak DVD-t :) Amugy meg van belole jopar db.

Es azt tudja valaki, hogy merre lehet olcson WWRY es ANATO dvd-t kapni?
-
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: hétf. júl. 01, 2002 8:08 am

Csak azert hoztam fol a topicot, mert nagyon erdekel, hogy tudja-e valaki: lehet magyarorszagon kapni az A Night At The Opera DVD-t, illetve a We Will Rock You DVD uj kiadasat? Ha igen, akkor hol, mennyiert?

Koszi: -
-
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. júl. 01, 2002 9:56 am

kicsit utánanéztem: az Ebay-en kapsz 10 dollárért taiwani utánnyomást a WWRY-ból (kódmentes, de NTSC). Az Amazontól rendelve a WWRY és a NATO DVD postaköltséggel 52 USD, ez a mostani harmatos dollárárfolyam mellett 13000 Ft-ból megvan. Szállítás kb. 10 nap, teljesen megbízható. Mindekett? DTS hang és 1-es regió, ezt ismét hangsúlyozom!!!
Mr Fahrenheit
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: hétf. júl. 01, 2002 11:43 am

Koszonom a gyors, felkeszult, es segitokesz valaszt!!! :)
-
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: pén. júl. 05, 2002 7:51 pm

:)


annyit még kiegészítésül, aki az Amazon.com-tól rendel: tickelje be a "add gift wrap/note"-ot, majd a checkoutnál a gift-optionsnál "This order contains gift items, but I'd prefer no gift-wrap or note" tehát hogy ajándék legyen, de csomagolás nélkül. Különben a zöld vámcédulán áruként lesz megjelölve: vám+áfa+postai díjat kell fizetni. Amazon.de -nél ugyanez, csak németül.
Mr Fahrenheit
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: szomb. júl. 06, 2002 6:05 pm

Ha mar ennyire otthon vagy a temaban, nem tudod, hogy a Thierry Lang-fele Queen-feldolgozasokat hol lehet megszerezni? A legnagyobb CD-boltok sem hallottak meg rola. Esetleg neten le lehet vadaszni valahol?

Koszi, -
-
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: szomb. júl. 06, 2002 7:56 pm

amazon.de oldalán ott van, "guide me home" a címe. Én is keresek egy példányt, sajnos lemaradtam 2000-ben róla (bár egy klubtag régóta igéri hogy kölcsönadja, ugye Bandus ;-))
Mr Fahrenheit
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 78 vendég

cron