Mióta ismered a QUEEN-t,és mióta a kedvenced?

PepeRich [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: PepeRich Dátum: kedd ápr. 16, 2002 12:57 pm

Azt hiszem 94-ben kértem kölcsön a koleszban egy gyerekt?l a Greatest Hits II-t,mert tetszett róla 1-2 szám,amiket a rádióban is szoktak nyomni.Ekkor ismerkedtem meg velük.Egyre többet hallgattam és megtettszett az összes szám,és ezzel együtt a banda is.Természetesen az albumot elfelejtettem visszaadni:).Mára már egyet jelent számomra a nevük a legjobb együttes nevével.
PepeRich
 

Syrus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Syrus Dátum: hétf. máj. 27, 2002 11:26 am

92-ben tettem szert az els? Queen-kazettámra ami a Greatest Hits II volt.
Ezt a News Of The World követte.
Syrus
 

bawik [[ rapstar kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: bawik Dátum: pén. jún. 14, 2002 5:24 pm

Én 1990-ben hallottam amikor a bátyám a Greatest Hits 1-et hallgatta. Átvettem magamnak, és folyton azt hallgattam. Aztán karácsonyra kaptam meg a Worksöt, majd az Innuendot. Csak azokat hallgattam....
bawik
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: csüt. jún. 20, 2002 1:18 pm

Mintha csak egy meséb?l idéznék,mert ugyanis ezen n?ttem fel,és valahogy nem tudok "megválni" t?lük.Egyszer?en mentális gyógyszer a zenéjük.
Egyébként az egészet a Greatest Hits I és a Kind Of Magic bakelit inditotta el.
Leroy
 

zerge [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zerge Dátum: csüt. jún. 20, 2002 1:32 pm

Én lennék az egyetlen, aki gréteszthiccek nélkül n?ttem kedvelte meg a Queen-t?
zerge
 

zerge [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zerge Dátum: csüt. jún. 20, 2002 1:34 pm

Na ezt jól megkavartam, de talán megfejtitek az üzenetet.
zerge
 

Leroy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: pén. jún. 21, 2002 9:53 am

Azt el kell ismerni,hogy nem hiába volt több évig a listákon ez az album,mert igen jól sikerült válogatást hoztak össze.és kezdésnek nem rossz,így utólag belegondolva,mindenkinek ajánlott,aki még nincs megfert?zve.
Leroy
 

Innuendo [[ mano70 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Innuendo Dátum: szer. szept. 18, 2002 11:26 am

Hello. 1982-ben láttam el?ször a régi Egymillió fontos hangjegyben (ha még valaki emlékszik rá) a Queen Somebody to love c. számát, azóta nem tudok kiszeretni a bandából. Ez már csak így marad. Írjatok bármit, emlékeket, stb.
Innuendo
 

Piroska [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Piroska Dátum: szomb. szept. 21, 2002 3:49 pm

Én még kicsi vagyok és név szerint a Queen csak 2000-ben került be a zenetáramba. Minden egy péntek du. kezd?dött, amikor a Tabánban a Magic filmet vetítették. Rábeszéltek, hogy menjek el és elmentem. Azóta az életem szerves részévé váltak, azt hiszem nem volt azóta egyetlen napom sem nélkülük. Kés?bb meghallgattam a régi, rádióból összmásolgatott kazettáimat és meglepve tapasztaltam, hogy egy csomó Queen szám volt közte, csak nem tudtam az el?adót addig.
Piroska
 

scamell [[ scamell kukacka vnet.hu ]]

HozzászólásSzerző: scamell Dátum: pén. nov. 01, 2002 6:28 pm

Emlékeim a '70-es évek közepére esnek, amikor az azóta semmimi lett Jugoszláviából átcsempészett bakeliteket hallgattuk, szinte lyukasra.
scamell
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 79 vendég

cron