Mennyit hallgatod a Queent?

egér [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: egér Dátum: kedd márc. 12, 2002 1:34 pm

Én 80%-ban csak az ? zenéjükön élek évek óta, videók, cd, kazetta a walkmanban. Váltogatom hogy mikor melyik a kedvenc de vannak vegyes kazik is hogy ne unjam egyik albumot se! Napi legalább 2 óra kell bel?lük az egészséges élethez :-) Nektek???
egér
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. márc. 13, 2002 8:13 am

Nekem is kb. 80%. De van úgy, hogy megvagyok Queen nélkül 2-3 hétig is, de aztán bepótolom...
Pluto
 

atiz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: atiz Dátum: szer. márc. 13, 2002 2:34 pm

2001. dec-ota egyfolytaban
atiz
 

Quantine Macleod [[ quantine kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Quantine Macleod Dátum: szer. márc. 13, 2002 8:09 pm

Drágám, én a Queennel kelek, azt hallgatom fizika órán, szünetben, délután, otthon DVD-n, este Queen. Szóval megérted, hisz még a fürd?ben is Queent dalolok.
Hello, és keep Queening
Quantine Macleod
 

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: szer. márc. 13, 2002 8:46 pm

Én kb hetente pörgetek le
egy Queen albumot. Mostanában talán picit kevesebbet, de ez nem tendencia. Ezt a tempót öreg koromig nem tervezem jelent?sen csökkenteni.
hh
 

Corvus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Corvus Dátum: szer. márc. 13, 2002 11:37 pm

Én magnóra kelek reggelente és már hosszú ideje csak Queen-re, leggyakoribb nap eleji szám: A Kind Of Magic, aztán minden más, szóval úgy húsz perc az ébredéshez. Nap közben nagyon változó, ha sok id?m van zenét hallgatni, akkor jöhet valami más is, esetleg rádió, de elfoglalt id?kben csak Queen-t hallgatok min. 1 órát. Este persze megint csak az ? hangjuk lehet az utolsó... Mindent egybevetve kb. 90% lehet.
Corvus
 

puszta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: puszta Dátum: vas. ápr. 21, 2002 4:02 pm

A Queen studiólabumainak összhossza kb 10-11 óra (?). Próbáltátok már egy napon meghalgatni az összeset? Ami engem illet: egyszer a Game-ig bezárólag tartottam egy maratoni albumhallgatást.
puszta
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: vas. ápr. 21, 2002 5:07 pm

Furcsa, hogy ennyi év munkáját meg lehet hallgatni egy fél nap alatt, nem? Egyszer tarthatnánk egy maratoni klub napot. Végighallgatnánk az összes stúdióalbumot, a szólólemezeket, egyszer megnézhetnénk a videókazettákat, bár ha csak a Magyarországon forgalmazott videókat nézzük, akkor is beletelne egy pár napba, nem? De szerintem nagyon jó lenne!
Kriszti
 

Corvus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Corvus Dátum: vas. ápr. 21, 2002 6:46 pm

Kriszti, te is jársz a PeCsába? Furcsa, azt hittem, hogy a hozászólásaid alapján téged megismernélek, de ha jársz, akkor tévedtem...
Corvus
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. ápr. 22, 2002 9:52 am

Pár éve még minden klubnapon ott voltam, de sajnos a munkám miatt mostanában már csak ritkán tudok elmenni. Utoljára novemberben voltam. Mib?l gondolod, hogy megismernél?
Nem vagyok sz?ke. :)
Kriszti
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég