Londonbol

Pilatus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilatus Dátum: vas. feb. 03, 2002 6:39 pm

Nos itt 1 orult rajongo,aki most Londonban el.Azert irok a tobbi rajongonak,mert segitsegre van szuksegem.A Roger cime kene (komolyan!!)v legalabb valami kozelebbi info + ha vki tudna boltot ajanlani,ahol igazi ritkasagokat(koncertek,kalozfelvetelek,stb) vasarolhatnek.+++
Nagyon szivesen segitek masoknak,ha kene vmi Queennel kapcsolatos dolog,amit szeretne megszerezni,de mondjuk csak itt kaphato stb...
Irjatok batran, nyaron jovok haza,es ha van vmi eredmeny,osszefuthatunk!
UI: voltam nemreg Freddie hazanal, 10 perc alatt 5 masik rajongo erkezett.... na ez jol esett.Mindez 2002-ben! Udv mindenkinek, Queen mindorokke!
Pilatus
 

Pluto [[ csabakonozsy kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. feb. 03, 2002 10:16 pm

Roger címe régebben Truro/Cornwall volt. Nem tudom mond-e ez valamit? Mi az amit Londonban lehet kapni, itthon pedig nem?
Pluto
 

tralla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tralla Dátum: hétf. feb. 04, 2002 10:10 am

tralla
 

Pilatus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilatus Dátum: csüt. feb. 07, 2002 2:07 pm

Eloszor is ,mindenkinek nagyon koszonom a hozzaszolast!!
Kedves Pluto:en pl itt megtalaltam a Live in Bp videot digitalisan felujitott valtozatban, pedig Zsombolyai ur azt mondta a klubban h mar nem lehet kapni sehol.4500 ft volt,szerintem nem tul sok.gyakorlatilag a hivatalosan valaha megjelent osszes lemez dvd es video (Smile is) ugy lattam h kaphato.A Freddie box 39000ft. Na ilyesmire gondoltam... (lehet h Pesten nem neztem korbe elegge..?)
Kedves Bongobongo!
Neked is kossz az infokat, es amiket irtal abban egyetertek veled,leszamitva azt h Freddie haza nem nagy show. En ismerek jo par embert, akinek eleg nagy dolog lenne kijutni ide, es meg nem tudta megtenni(love ugye). Azt meg vegkepp nem ertem h mert feltetelezd azt h mondjuk a keritesre maszva fogok uvoltozni Roger hazanal, hogy; -Roger gyere ma ki,itt egy rajongooo!!!Naaa!!
Szoval az egesz arrol szol, hogy ha mar egyszer itt vagyok, szeretnem megnezni hol lakik, esetleg 1 fotot is csinalok arrol a malomrol,ez remelem nem baj.
Mindenesetre koszi megegyszer az infokat.
Mas:ha valaki ismeri azt az Amerikai collector oldalt,irja mar le h mit tud roluk;megbizhatok-e stb.Szeretnek nehany 82-84-85-86-os koncertfelvetelt(v ha van valakinek,szivesen vasarolnek tole)+ arra is gondoltam,ha vkit erdekelnek ezek osszeallhatunk koltsegkimeles szempontjabol.A lap.hu-n keresztul konnyen megtalaljatok,az angol oldalak kozt;vmi nev ...collectors page.
Udv mindenkinek!
Pilatus
 

Pilatus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilatus Dátum: csüt. feb. 07, 2002 4:18 pm

UI: James Morans collectors page
Pilatus
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: csüt. feb. 07, 2002 6:28 pm

Pilatus tök igazad van, persze nem arra gondoltam hogy Freddie háza nem érdekes; úgy értettem hogy "nem nagy szám", hogy nem háborítja fel a bentlakókat az ember, ha odamegy nézel?dni - ellentétben Roger Brian vagy John házaival, amelyek esetében én legalábbis disznóságnak gondolom, ha valaki odamegy. Kurvára idegesíti ?ket (ld. Brian minap írott levelét a cs?cselék hordákról..) érthet? módon, ha nem hagyják lazítani ?ket. Mary Austinnak pedig nincs más választása, egyszer?en a 1 Logan Place egy emlékm? (gondolom a fala most is tele van firkálva?!?) és nem egy lakóház 1991 óta. És nem aszondom hogy te akarod megsérteni a zenekar nyugalmát, hanem esetleg mások....
Bongobongo
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: hétf. feb. 11, 2002 12:01 pm

Kedves Pilatus!
Engem érdekelne a koncertes dolog,bár lehet,hogy Magyarországon van még egy ?rült,aki ezzel foglalkozik,ami pedig költségben is kímél?bb.Egyébként a www.queencollector.com elég nagy gy?jteménnyel rendelkezik,valamint van még néhány jó oldal
www.queenworld.de/
queenbots
www.queencdr.tripod.com
Leroy
 

Jazz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Jazz Dátum: hétf. feb. 11, 2002 8:45 pm

Logan Place. Nemrég voltam ott(most nyáron), eléggé nehéz volt megtalálni de sikerült. Én speciel a Heaven For everyone klipjében látható graffitihegyekre számítottam, de semm nem volt abból, mivel a falat lefújták valami szerrel, ami miatt nem lehet rá írni. Viszont járda tele volt írva. Meg a kapucseng? is.
Jazz
 

Pilatus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilatus Dátum: kedd feb. 12, 2002 9:12 pm

Kedves Leroy!
Orulok h van valaki akit erdekel a koncertes dolog!Az oldalak amiket irtal nagyon jok.En majus vegen jovok haza,felolem azonnal belecsaphatunk a dologba.Addig is varjuk a tovabbi erdeklodoket,hatha meg tudunk sporolni 1 kicsit.Elkepzeleseidet a szuhacsildi@freemail.hu cimre varom!
MAS:FReddie keritese valoban le van kenve vmivel,ugyhogy a rajongok most is ajardat firkaljak.
KEEP QUEENING! Udv mindenkinek!
Pilatus
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: vas. feb. 17, 2002 9:37 pm

Ja, van meg orult itthon is akinek minden megvan... ha mindenkeppen penzt akarsz kolteni akkor inkabb nalam... :)
Mr Fahrenheit
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 69 vendég

cron