Ki volt közületek a '86-os pesti koncerten?

Kriszta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: pén. jan. 11, 2002 10:10 am

Az Axl Rose féle Tavaszi szél-r?l csak annyit, hogy szerintem elég unalmas és cseppet sem eredeti dolog valakit utánozni. Freddie-t?l nagyon kedves és felejthetetlen volt, és persze megismételhetetlen. Axl Rose egyébként olyan undorító dolgokat nyilatkozott a "bevándorlókról", így közvetetten a mi drága Freddie-nkr?l is, amit itt nem idéznék, de én Axl-t azóta nem sorolom az "emberek" kategóriába.
Kriszta
 

Aura [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aura Dátum: pén. jan. 11, 2002 3:30 pm

Kriszta!
Szerintem a Queen iránti rajongásnak nem kellene együtt járnia más rockegyüttesek,-énekesek kizárásával.
Azért is írom ezt, mert mostanában azzal foglalkozok, hogy milyen más rockegyüttesekre (énekesekre) hatott Freddie zenéje (és leny?göz? egyénisége), ill. melyik más számokban lehet felfedezni Queen-es motívumokat, szerintem - lehet, hogy nem sokan fognak egyet érteni - a Guns'N'Roses Estranged c. száma kifejezetten ebbe a kategóriába tartozik.
Axl-t?l pedig szerintem kedves gesztus volt, hogy így próbálta tiszteletét leróni Freddie zsenialitása el?tt (és persze a mi "kis" országunk el?tt!!!)
MINDENKI!
Lehet, hogy ez is új topicot érdemelne, de Ti még nem fedeztetek fel a ROCK történetében Queen-es beütés? számokat?
(Emlékszem, egy másik topicban vki az 'István a királyt' emlegette...)
Aura
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. jan. 13, 2002 4:51 pm

Sarlatan: Queen naptárat az internetr?l szerezhetsz be a legegyszer?bben. Pl. www.pushposters.com. Én is itt vettem 5000Ft/db. Egyébként még tavalyit is rendelhetsz itt, másfél hét alatt bármit megküldenek.
Pluto
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: csüt. jan. 24, 2002 1:41 pm

Helló Mindenki!
Bár új topikot tényleg fárasztó nyitni,ezért én is könyörgök:)
Queen videók érdekelnének(a hivatalosokon kívül-
Earl's Court,Hyde Park,stb.)
Ha netán valaki tud,segítsen!!!!
Egyébként egyik legnagyobb fájdalmam nekem is,hogy már csak videón nézhetem a bp-i koncertet.
God Save The Queen
(és az összes rajongót)
Leroy
 

Sarlatan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Sarlatan Dátum: kedd jan. 29, 2002 1:06 pm

Pluto!

Köszi az infót, de a megadott címen (azóta próbálkozom) csak posztereket találok. :-(
Esetleg más ötlet?
Sarlatan
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd feb. 12, 2002 12:07 pm

Harger, szerintem Heged?s László nagyon sok mindent tudna a Queenr?l mesélni. Nem lenne rossz, ha a klub meghívná ?t egy kis beszélgetésre. Kiváncsi lennék, hogy még mindig promoterként tevékenykedik-e a Queen-nek szükség esetén. Reméljük lesz még mit reklámozni...
Pluto
 

vezetõség [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: vezetõség Dátum: kedd feb. 12, 2002 11:21 pm

Heged?s úrral már voltak próbálkozásaink a legkülönböz?bb ügyek kapcsán, de nem igazán jártunk sikerrel...
Viszont már járt nálunk Zsombolyai János (el?ször még '87-ben, majd legutóbb tavaly szeptemberben), aki nagyon érdkeseket mesélt '86-ról. Terveink között szerepel Kapuvári Gábor meghívása, aki az egyik Audiencia interjú alkalmával meglepetten tapasztalta, hogy még vannak emberek, akik emlékeznek arra a bizonyos legendás könyvre, amelynek ? társszerz?je volt. Úgy t?nt, hogy ez a tény nagyon felvillanyozta ?t. Szóval vannak terveink...
vezetõség
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. feb. 14, 2002 8:06 am

A Kapuvári féle könyv nekem is megvan, nagyon szeretem, ez volt az els? Queen könyv az életemben, a diszkográfiát kiegészítettem benne. Csak 1 komment a klubnapokhoz: kár, hogy mostanában hétköznap van, így a vidéki rajongóknak elég kevés az esélyük. Szerintem gondoljátok át. Köszi! Pluto
Pluto
 

Lennox [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lennox Dátum: szer. feb. 27, 2002 4:36 pm

Egy ismer?söm a Népstadionhoz közel lakott egy 10emeletesben, akkor volt úgy 6-7 éves, és a 10.-r?l hallgatták este a koncertet, illetve látták a fényeket...
Lennox
 

egér [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: egér Dátum: szer. feb. 27, 2002 4:59 pm

általánosba jártam 86-ban. az egyik haveromat elvitte a családja bulira, ? se volt több még 11 évesnél. kérdeztük másnap hogy milyen egy koncert (egyikünk se volt még soha ilyen helyen), peti csak annyit mondott, hogy kés? volt, ültek és elaludt közben :-)))) nem az ? sztorija miatt kaptam kedvet a queenhez :-)
egér
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron