Ki volt közületek a '86-os pesti koncerten?

Peet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Peet Dátum: szomb. máj. 18, 2002 7:20 pm

Miért ítak az újságok olyan hülyeségeket a koncert után? a szüleim egyébként kint voltak, de nem nagyon emlékeynek rá.hogy lehet egy ilyet elfelejteni?
Peet
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. dec. 27, 2003 3:52 pm

Ez csodás.

Az elejét?l a végéig.
Otyec
 

VP [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: VP Dátum: hétf. dec. 29, 2003 10:11 am

Sziasztok!
Természetesen jelen voltam ezen a neves eseményen, oly annyira, hogy aznap ünnepeltem a 19. szülinapomat (de rég volt).
Sajnos egy baleset kapcsán combközépig gipszben kellett végig tombolnom az els? sorokból az egész bulit. Amikor kb. 150 kg-os lengyel fickó ráugrott a lábamra akkor fájt, egy picit. Még ilyen fekv? gipszem volt amikor májusban elkezdték árulni a jegyet, sorszámot osztogattak (az enyém a 47. volt)és mindenki csak 4 db jegyet vehetett legfeljebb. Néha amikor megnézem a Magic-et, még mindíg ott vagyok...nagyon nagy élmény volt, hogy ne is részletezzem....a buli után elsántikáltam egy cimborámhoz és másnap délutánig különböz? söröket fogyasztottunk igen feldobott állapotban...hát ennyi...
VP
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. dec. 29, 2003 11:42 am

Látjátok, VP ennyi id?s korában ilyeneket élt át...! Még hogy ne türelmetlenkedjek... :)
SEA
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. dec. 29, 2003 3:21 pm

Nekem csak annyi gondom van ezzel, hogy sose érem már meg azt, hogy egyszer úgy menjek Queen koncertre, hogy Freddie is ott van...
Persze talán ha lenne id?gép...
Esetleg slider lennék...
:-)))
Coulthard
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd dec. 30, 2003 6:22 pm

Coulthard, örüljünk, hogy legalább Freddie kortársai lehettünk! A legifjabb Queenes generációnak ez sem adatott meg... :)
SEA
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd dec. 30, 2003 7:54 pm

Ennek örülök is, csak akkoriban még kicsi voltam (relatíve) :-)
Viszont egy 10 éves koromban kapott kazin, amin a kedvenc számaim voltak, már rajta volt a "A kind of magic" ráadásul az extended verziója. :-)
Coulthard
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd dec. 30, 2003 9:22 pm

Én négyévesen úgy visítottam a Mr. Bad Guy-t, hogy le sem lehetett l?ni. :)))
SEA
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. dec. 31, 2003 10:42 pm

walkmannal születtem new life is born szólt benne........................ magzatvíz helyett meg seven seas volt anyum hasán "Rhye" felirat.... feltünési viszketeg lennék???
chip
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. jan. 01, 2004 5:54 pm

chip, Te hol áltál/ültél a 22-i koncerten? Kíváncsi lettem volna rád!;o)

Üdv.

Pluto
Pluto
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron