David Bret:Borotvaélen-Mi a véleményetek róla?

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd dec. 25, 2001 10:41 pm

Végre hosszú id? után egy jó könyv Freddier?l magyarúl. Szerintem t?rhet?, egy-két hibát fedeztem csak fel benne. Vegyétek mert nagyon fogy!
Pluto
 

Joan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: szer. dec. 26, 2001 2:59 am

Jó könyv, bár már magam sem tudom, hogy mi az igazság, mondván majdnem mindegyik könyvben mást és mást írnak. De alapjában véve nagyon jó könyv.
Joan
 

Atax [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Atax Dátum: pén. dec. 28, 2001 11:54 pm

Szerintem is jo.
Atax
 

magnum [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: magnum Dátum: szer. jan. 09, 2002 6:24 pm

Érdekes a sok ellentmondás a többi könyvvel, f?leg hogy a Sky-félén "n?ttem fel".Az igazság ugysem fog sokmindenr?l kiderülni, de legalább még egy könyv Freddier?l!
magnum
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: szer. jan. 09, 2002 8:53 pm

Nekem tetszett. ÉS hogy mi az igazság azt már sajnos soha nem fogjuk megtudni. Freddie magával vitte a sírba. De talán így a legjobb...mindig is szerette, ha egy kis titokzatosság lengi körül.:)
Bulsara
 

Syurs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Syurs Dátum: szer. szept. 04, 2002 12:56 pm

Nekem az új, humoros sztorik történetek fogtak meg nagyon. A sok Freddie-könyv után az eddig ismeretlen, szórakoztató érdekességek dobják fel az embert.Pl.hogy Rob Halford motorversenyzésre invitálta Freddie-t mondván ,hogy a Crazy Little klippjével ellopták az ? együttesének (Judas Priest) az image-t. Természetesen én is a Rick Sky-féle könyvön n?ttem fel ez számomra az egyik alapkönyv.
Syurs
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: csüt. szept. 05, 2002 1:25 pm

Sztorik szintjén 2 könyv igazán érdekes: a Mercury and Me, a másik pedig Peter Freestone könyve. El?bbi magyarul is megjelent '95 környékén. Néhány helyen ellentmondanak, de baromi nagy el?nyük, hogy tele vannak pletykával, kis színessel és nem írják le ezredszerre, hogy mikor jelent meg a Bohemian Rhapsody és köt?t?b?l van a Red Special.
Dr Marharépa
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. márc. 03, 2003 7:49 pm

Valaki nem tudná nekem megszerezni? Please!
Franky
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. márc. 05, 2003 12:56 pm

Franky, legutóbb (kb. 1 hónapja), az Eurocenter könyvesboltjában láttam.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: csüt. márc. 06, 2003 10:55 am

Köszi Pluto! Holnap megyek és megnézem hogy ott van-e még. Körülbelül mikor adták ki ezt a könyvet? 2001? Mennyibe kerül?
Franky
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 93 vendég

cron