A Queen zenéjén kívül milyen zenéket szerettek?

dody [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: dody Dátum: pén. feb. 01, 2002 9:06 pm

Edda, Ossian, Lord, Iron Maiden, Blind Guardian, Tankcsapda
dody
 

Fairy Feller [[ brianmay kukacka uze.net ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: kedd márc. 05, 2002 1:55 pm

Queen-tagok; Led Zeppelin; Deep Purple; Black Sabbath; Pink Floyd; Emerson, Lake and Palmer; Jimi Hendrix; Colosseum; jazz minden; blues minden; Cream; Jézus Krisztus Szupersztár; Rainbow; Dio; P.Mobil; Piramis; Edda M?vek _Miskolc_, új-Edda; TRB; Karthago; Elvis Presley; The Beatles; Little Richard; Chuck Berry; Jerry Lee Lewis; Radics Béla(!); P.Box....
Fairy Feller
 

Cube [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cube Dátum: kedd márc. 12, 2002 3:29 pm

Green Day,The Offspring,Guano Apes, Metalica,Ossian,Pokolgép, Republic,Red Hot Chilli Peppers,REM,meg ami megtetszik.
Cube
 

Barney [[ melinda kukacka chello.hu ]]

HozzászólásSzerző: Barney Dátum: vas. márc. 17, 2002 10:46 am

United (A legjobb!), Bon-Bon, Roy&Ádám, Irigy Hónaljmirigy, Venus, ex LGT, ex Jazz+az, Ladánybene 27, Crystal és még sokan mások...
Barney
 

Barney [[ melinda kukacka chello.hu ]]

HozzászólásSzerző: Barney Dátum: vas. márc. 17, 2002 10:48 am

Jajj, a régi nagyokat majd' kifelejtetem: James Brown, Elvis, Louis Armstrong, The Beatles etc...
Barney
 

Corvus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Corvus Dátum: pén. márc. 22, 2002 10:19 pm

Na végre!Én már valamikor rég beírtam a kedvencek közé Bach-ot, de ott senki más nem írt komoly zenér?l. Szóval kicsit megijedtem, lehet hogy én hallgatok egyedül ilyesmiket? Örömmel látom, hogy mégsem így van. Tehát a lista: Bach, Beethoven (föképp a szinfóniák), Handel, Mozart (Requiem!!!)

Corvus
 

Barney (=Szabó Melinda) [[ melinda kukacka chello.hu ]]

HozzászólásSzerző: Barney (=Szabó Melinda) Dátum: vas. márc. 24, 2002 9:22 pm

hh!
Ezzel én is kb. így vagyok. Inkább m?vek, mint konkrét zeneszerz?k!
Volt valaki a tegnapi Koncert a köztársaságért c. rendezvényen? Én igen, szerintem nagyon jó volt!
SKACOK!
Aki Queen Audiencia felvételeket akar, annak nyomás a Mi van a Queen Audiencia felvételekkel? témába!!!!!
Barney (=Szabó Melinda)
 

Barney (=Szabó Melinda) [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Barney (=Szabó Melinda) Dátum: vas. márc. 24, 2002 9:25 pm

Én ugyanaz a Barney vagyok, aki el?z?leg írt, csak azt akartam, hogy tudjátok a nememet...Nem tudom ugyan, miért lényges, de mind1!:o)
Barney (=Szabó Melinda)
 

Boccaccio [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Boccaccio Dátum: kedd ápr. 16, 2002 3:32 pm

egy m?, ami az el?z?ekhez képest kicsit frissebb:
Dream Theatre : Through Her Eyes
Boccaccio
 

vasmacs [[ vasmacsek kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: vasmacs Dátum: szomb. nov. 16, 2002 3:18 am

Sziasztok!
Már kb. egy éve szinte folyamatosan Dream Theater-t, mert hihetetlen jó zenét csinálnak, mellesleg a világ legjobb zenészei, kivéve az énekest, mert ugye Freddie-nél nincs jobb. :-)) Emelett néha Metallicát, Guns-ot, és több jófajta progressziv rock/metál-t.
vasmacs
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron