A Queen zenéjén kívül milyen zenéket szerettek?

tiBIKE [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tiBIKE Dátum: szomb. dec. 21, 2002 5:52 pm

The Cult, Red Hot Chili Peppers, Faith No More az egyik oldalon. Alphaville, Depeche Mode, Spandau Ballett a másik oldalon. Rachmaninov, Csajkovszkij és Mozart a harmadikon.
tiBIKE
 

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: vas. dec. 22, 2002 9:09 am

A Queen zenéje segített elfogadni és értékelni sok fajta zenei stílust és hatékonyan kisz?rni az eldobható zenéket. Egy csomó zenekar/zeneszerz? sok ezer dalában/m?vében találok valami nekem tetsz?t, de a Queen az etalon.
hh
 

vasmacs [[ vasmacsek kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: vasmacs Dátum: pén. dec. 27, 2002 3:06 am

Fairy Feller, nem annak szólt, mindketten hatalmas virtuózok; a vigyor annak szólt, hogy igazad van. De mi a helyzet a dobosokkal? Én kezd? dobos vagyok, és Portnoynál viszont télleg nem láttam "jobbat".
vasmacs
 

chipos85 [[ chipos kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: chipos85 Dátum: szer. máj. 07, 2003 1:53 pm

a magyar kedvencem a Bon-Bon. naggyon szeretem még: Zanzibar, Edda, Queen, Ákos, IHM, BonJovi, U2, RobbieWilliams, EmilruleZ!, AuthCsilla, BrianAdams, RoyésÁdám, CCS, United, JamieWinchester, Metallica, Blink, RHCP, Dirty Dance, Phil Collins...

jó jó, tudom, Szolnoki Peti nem olyan tökéletes hangu mint a Freddie (több olyan énekes nem volt, nem van és nem lesz soha többet mint ? volt) de oan aranyos szerintem a kalapjában meg a koncikon, mint pl. tavaly nyáron a sörfeszten... :)
chipos85
 

chipos85 [[ chipos kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: chipos85 Dátum: szer. máj. 07, 2003 1:55 pm

ja & Barney: a Barni meg a többiek is olyan cukikák a Gyémánt éjszakákban ("pedig magyarok"... nem tudom mért divat egyeseknél lehuzni a magyar könnyüzenét! na jó, nem mondom, sok a tátikázó, egylemezes m?sztárocska, de azért lehet jót is találni a tömegb?l néhanapján!) :)))
chipos85
 

otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: csüt. máj. 08, 2003 7:15 am

Ez tök érdekes - nagyon sokunk zenei ízlésben csak a Queen - nél ér össze, azon túl teljes cs?d! Olvastam itt olyan el?adókat is, akit?l én - személy szerint - elborzadok. Szeretni?...
Na jó, én jövök: Bryan Adams, Tina Turner, Genesis, Peter Gabriel, Metallica, Enigma, George Michael, a Robbie-gyerek (nagyon csípom), Guns, Jean Michel Jarre, Pet Shop Boys... AC/DC...

Szerintem a Queen tipikusan nem egy fanatikus rajongótábort "nevelt" ki, mint mondjuk a The Cure, hanem hogy mindenki szereti a Queent: van otthon lemez, meg néhány slágert is tud dúdolni. Meg a Queen zenéje a "más zenék szeretését" is megengedi, hiszen az élet teljes élvezetér?l (is) szól. Meg ezek annyit kollaboráltak, hogy csuda, ha ez az emberre nem hat!

the Quite as Nice
otyec
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: csüt. máj. 08, 2003 4:20 pm

Ez tényleg érdekes, mert nekem a mindenem a Queen és közben meg olyan zenét szeretek amilyet egy Queen rajongó biztos hogy nem...
Franky
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: csüt. máj. 08, 2003 5:41 pm

Na én is hozzászólok.
Nagyjából fontossági sorrendben:
2. Boston (More than a feeling...)
3. The Cult
4. BTO
5. Dave Dee Dosee...
6. Offspring
És most lehet hányni: én biz' szeretem a 90-es évek elejér?l származó IGÉNYES discot is. Bocs.
NA ezt adjátok össze.
Tényleg borzalmas izlésünk van a nagy közös kedvencet leszámítva..
Queen forever
Pilátus
 

Leroy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: szomb. máj. 10, 2003 11:11 am

Ezt én sem hagyhatom szó nélkül:)
Tehát,a legnagyobb hatásúak,persze a Queen-en kívül számomra Toto(a bp-i koncert félelmetes volt!),U2(a neten található koncertjeik félelmetesek:)
folyt.köv.
Leroy
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: szomb. máj. 10, 2003 11:18 am

És el kell ismerni,ha figyelmen kívül hagyjuk a WATC-paródiáját,ez a Robbie gyerek a saját nemében tényleg fasza gyerek,vannak jó zenéi is.
A nyál-metál Bon Jovi-ja is szerezhet bárkinek kellemes perceket(pláne ha a barátn?ddel hallagatod az óóóóólvééééééjz cím? eposzukat:)
és természetesen U2,az örök(bár ezt már mondtam,de soha nem elég)
és még a lincshangulat el?tt
Éljen a Queen!!!!!
Leroy
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron