A Queen zenéjén kívül milyen zenéket szerettek?

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd feb. 20, 2007 1:29 pm

Zuzusz: ezt találtam, amiben studió verzió volt

Bakelit: nekem GH1-m van. Pár éve megtaláltam, felraktam, elkezd?dött a bohém, mire én szép csendben összesz*rtam magam :DDDDD
Lacóka
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd feb. 20, 2007 5:28 pm

Én 7" (hét inches = "kicsi bakelit") kislemezeket gy?jtök! Queeneket! Ha valakinek van eladni-elcserélnivalója bel?le, szóljon plz!
sea
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd feb. 20, 2007 5:29 pm

* Má van bel?le vagy 40 db, szóval nem garantálom az üzletkötést... :)
sea
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:00 pm

Eszti nekem a Living on my own, Great pretender-Exercises in free love, és BoRhap-These are the days van meg kis bakeliten, az angol kiadás persze (egy angol Queenfantól kaptam:D) de ezt csak úgy írtam, nem mintha cserélni akarnék:DDD csak olyan büszke vagyok rájuk:DDDD

Ja, lemezjáccónk meg orsós magnónk nekünk is van, m?köd?képes:P (így hívják, amire a két bazinagy magnószalag-tekercset kell rakni:P :D)
moondream
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:18 pm

Hehe! Vicces! :-P De köszi, megjegyzem: orsós magnó. :-D
Breakthru
 

Queenie [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Queenie Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:18 pm

Ezazzz! 9 nagy bakelitem van! Queen I, Night ATO, Jazz, Hot Space, Works, Kind OM, Miracle, Innuendo + Brian: Back To The Light.És a m?köd? lejátszómon üvöltetem ?ket minden nap..olyan szalagos izém is van, de arra nincsen szalag, úgyhogy az hiába m?ködik. Persze mindet apumtól örököltem meg, én még csak fiatalka 18 vagyok. Ja, és nagy örömködve mesélte, hogy élete els? bakelitje a Night volt... háhá
Queenie
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:28 pm

Szalagos izém nincs, de nagy bakelit-büszkeségem egy angol nyomású Queen II és egy fehér lemezes Made in Heaven.
Oberon
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:44 pm

Hát, bakelit-ügyben csak darabszámra tudnék licitálni, mivel jóapám minden egyebet gy?jtött, csak Queen-t nem. De nem szidom érte, mert jó zenei ízlése van. Viszont szalagon megvan a Jazz!
Breakthru
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:48 pm

Oberon! A fehér MIH nekem is megvan; megjegyzem, a fekete ritkább :))) (de már az is volt a kezemben!!) Meg van 10"-es Queen in Nuce picture discem is! :D
sea
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szomb. feb. 24, 2007 5:57 pm

azt nem tudom, hogy a fehér ritkább-e, de hogy szebb, az biztos :)
Oberon
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron