A Queen zenéjén kívül milyen zenéket szerettek?

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 18, 2007 6:50 pm

Á, köszi, nagyon aranyosak vagytok. Kb. ez volt a Slágerben. Megveszem CD-n. Volt nekem sok lemezem, de elromlott a lemezjátszóm pickup-je, és sehol nem lehetett kapni. Akkor kezdtek a CD-k divatba jönni, én kidobtam mindent, többek között - amit szerettem - az AE Bizottság együttes nagylemezét is. Erre a guta üt meg mostanában, hogy mindenütt (pl. Quelle) lemezjátszókat hirdetnek, 25 rongyért. Sajnálom a volt lemezeimet.

No mindegy, valamelyik nap láttam a Hülye Boltban (mi csak így hívjuk) a CD-t, tehát megveszem. Mert csodás. Ebben a clipben, amihez segedelmeddel hozzájutottam Lacóka nem igazán tetszik a háttér. Gisztus dolga, de én is a fiúkat szeretem:-)))
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 18, 2007 7:13 pm

Mi nem dobtunk ki semmilyen öreg lejátszót. Meg nemrég kaptunk egy rakás bakelit-kislemezt. Legalább tudom, hogy néz ki egy kislemez. CD-ben nem is lehet már ilyet kapni, ugye?
Breakthru
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 18, 2007 7:16 pm

Nem tudom, mire gondolsz, mi hogy néz ki, de én még emléxem. Pl. volt Kex kislemezem. A baj, hogy kicsi a lakásunk, sok a könyv, na meg be is dühödtem, aztán kivágtam az amúgy kitqnQ Tesla lemezjátszót egy lakásfestét követQ renezgetés után:-(((((((. Nagyon bánom.
(Azért írok ilyen hülyén, mert ez itten az új Vista!)
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 18, 2007 7:21 pm

CD-ben is van kicsi, egy angol szótárral (a kicsival) együtt adták, hogy installálhatom. De hát mindek, ha a nagyhoz is adtak?
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 18, 2007 7:27 pm

Nem méretre gondoltam, hanem arra, hoyg nem egy album van rajta, hanem csak két szám.
Breakthru
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. feb. 19, 2007 8:24 am

van maxi-CD is, ha arra gondoltál.. pl a heaven sorozat, hijj, de szépek is azok, ugye sea!:D
chip
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: hétf. feb. 19, 2007 1:09 pm

Na, megvettem a The Night at the Opera c. CD-t+DVD-t, mert így volt együtt 1 db a boltban. A CD-be már belehallgattam, valóban az a szám, maire gondoltam. A DVD-t majd otthon, mert ebben a gépben csak CD-lejátszó van:-(((((
zuzusz
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: hétf. feb. 19, 2007 7:00 pm

Bibii nekünk még van lemezjátszónk és még m?kszik!! És meg van bakeliten a Kind of magic!! ezen n?ttem fel :)) Na jó, kissé már beteges a lelkem, de még szól (mármint a lemezjátszó)
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. feb. 19, 2007 7:35 pm

Hehe! A bakelitlejátszónk nekünk is m?köd?képes! S?t, van egy olyan izénk, amire két bazinagy hangkazettaszalagot kell tenni. A nevét nem tudom. De az is m?ködik! És egy egész rakás lemezünk van hozzá.
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: hétf. feb. 19, 2007 8:29 pm

NEMÁÁÁ!!! lek?röztél :(((
killerqueen
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron