Hol vagytok, igazi QUEEN rajongók???

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: szer. nov. 21, 2001 10:24 pm

Azt hiszem a cím magáéert beszél, nem kell különösebben fejtegetni a dolgot. Mégis annyit hozzáf?znék a dologhoz, hogy azért kereslek pont Téged, igazi Queen fan, mert itt már nem sokan vannak. Legalábbis azt vettem ki abból, hogy ez az egész Queen fórum haldoklik. Ezt még a hülye(azaz én) is látja! Hová t?ntetek, igazi Queen rajongók? Miért nem írtok? Vagy már úgy gondoljátok meghalt a Queen? Remélem nem, mert az igen elszomorítaná Freddiet, aki a Mennyb?l figyeli és segíti azokat, akik szeretik és nem hagyják el ?t, soha!
,,...Fairytales of yesterday will grow, but never die..."
Bulsara
 

Joan Pesci [[ pesci kukacka kiwwi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Pesci Dátum: csüt. nov. 22, 2001 9:05 am

Azt hiszem most, hogy közeledik a November 24-e, senki sem tudja jól érezni magát. Legalábbis ami engem illet, állandó szomorúságban és fájdalomban kell kivárnom ezt a szombati napot! Bár hallottam olyanokról is, akik állítólag Queen rajongók és nagyon boldogok, amellett, hogy szintén emlékezni fognak Freddie-r?l. Talán nekik van igazuk, nem tudom. Mindenesetre én nem tudok lelkesedni sehogy se. Gondolom, ezzel te is így vagy.
Joan Pesci
 

Joan [[ pesci kukacka kiwwi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: csüt. nov. 22, 2001 10:35 pm

Kösz, hogy ezt leírtad! Talán ez egy kicsit megnyugtat, de ebben azért nem lennék olyan biztos - ahogy magamat ismerem. De egyébként nagyon szép volt, amit oda írtál. Nagyon tetszett! Köszönöm!
Joan
 

Atax [[ pgeza2 kukacka cs.elte.hu ]]

HozzászólásSzerző: Atax Dátum: kedd nov. 27, 2001 1:38 pm

Ez egyszeruen gyonyoru.
Atax
 

Atax [[ pgeza2 kukacka cs.elte.hu ]]

HozzászólásSzerző: Atax Dátum: csüt. nov. 29, 2001 6:08 pm

106. oldal lap alja. Mindenkinek ajanlom a konyvet.Szerintem fantasztikus.FLASH!!!
Atax
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: szomb. dec. 01, 2001 11:14 pm

Atax, drágaságom!:)
Jó a számmemóriád!! És valóban remekbe szabott a könyv!:) Már el is olvastam.:)Azért remélem nem haragszol, hogy idéztem bel?le itt a nagyközönségnek.:)
Bulsara
 

Atax [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Atax Dátum: hétf. dec. 03, 2001 6:30 pm

Termeszetesen nem haragszom.
Atax
 

Bulsara [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bulsara Dátum: hétf. dec. 03, 2001 7:34 pm

Életem egyetlen Atax-a!:)
Köszönöm!:)) Hálám a sírig üldözni fog, ha utólér belelök!:) Ez természetesen csak vicc volt (mármint az utolsó mondat).:)
Bulsara
 

Atax [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Atax Dátum: hétf. dec. 03, 2001 10:11 pm

Nagyon szivesen BULSARA.
Atax
 

Aura [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aura Dátum: pén. dec. 07, 2001 3:37 pm

Például itt, Drágám!
Aura
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron