Phoenix Trust

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: csüt. szept. 20, 2001 10:40 am

Szeretnék kapcsolatba lépni a magyarországi F?nix Társasággal, de sehol sem találom az elérhet?ségüket. Esetleg nem tudja valaki? El?re is köszi!!!!
Kriszta
 

töpi [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: csüt. szept. 20, 2001 8:59 pm

Én azt hiszem, hogy már jó pár éve megszünt ez a dolog itthon, de majd utánanézek.
töpi
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: pén. szept. 21, 2001 7:05 am

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen! :)
Kriszta
 

töpi [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: hétf. szept. 24, 2001 10:01 pm

Utánakérdeztem és úgy t?nik, hogy kb '93-'94 tájékán megszünt az itthoni Phoenix Társaság, és semmiféle "utódszervezete" nem létezik. Marad az angol...
töpi
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: kedd szept. 25, 2001 7:00 am

Sajnálom, de azért köszi szépen!
Kriszta
 

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: kedd szept. 25, 2001 7:55 pm

Tudomásom szerint anno a Phoenix Társaság annak a PLUSS Alapítványnak a "fiókája" volt, amely számára az Audiencia profitját felajánlottuk. ?ket a www.pluss-hiv.hu címen lehet elérni. Ott aztán vagy egypár érdekes adat arról, hogy micsoda barbár módon sz?nt nemrég meg a Nemzeti AIDS Alap. Aki érdekl?dik, vagy segíteni akar, egyaránt bizalommal fordulhat a PLUSS-hoz. Egyébként ?k abban a Szent László Kórházban m?ködnek, amely az egyetlen AIDS betegeket és HIV fert?zötteket ellátó egészségügyi intézmény ebben a kicsi és buta országban.
Dr Marharépa
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: szer. szept. 26, 2001 7:29 am

Sajnos már én is hallottam róla, hogy igazából a Pluss az egyetlen, aki foglalkozik ezzel a témával.
Nem egészen ehhez a fórumhoz tartozik, de azért remélem senkinek nem okoz gondot, ha röviden leírom, miért szerettem volna megtalálni ?ket.
Van egy HIV pozitív barátom, akivel közösen szeretnénk létrehozni egy HIV pozitív "baráti kör"-t, ahol végre nem ellenségeskedéssel találkoznának, hanem egymás között meg tudnák beszélni a gondjaikat és lenne egy hely, ahol mindig szívesen látják ?ket. Ha az ismer?seitek között vannak HIV pozitívok, és esetleg érdekelné ez ?ket, kérlek adjátok meg nekik a mail címemet. El?re is köszönöm!
Kriszta
 

Emerton [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Emerton Dátum: kedd okt. 02, 2001 11:45 am

van egy ilyen, hogy www.mercuryphoenix.com vannak rajta érdekes képek is
Emerton
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: szer. okt. 03, 2001 2:56 pm

Köszi!
Kriszta
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron