Klubvezetõk olvassatok ide!!!

VP [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: VP Dátum: pén. szept. 27, 2002 11:06 am

Sziasztok!
Lehet, hogy hosszú lesz!?
Sajnálom, hogy idáig fajultak a dolgok, de azt gondolom, hogy a nézetkülönbségek nem feltétlenül kell, hogy rossz viszonyhoz vezessenek. Az a legfontosabb, hogy ez egy közösség!!! Nem is akármilyen!! Mint nyugállományú (nem kiskorú) klubvezet?, mindig is büszke voltam arra, hogy ebben a klubban bármit meg lehet valósítani. A londoni kirándulástól az igen jó hangulatú táborokig. Számtalan vendég, aki meglátogatott minket jól érezte magát, mert egy igen kulturált társaságba csöppent. Nem akarok hosszas fejtegetésbe bocsátkozni arról, hogy a klubvezet?(k) személyisége mennyirre kihat az egész társaságra és mennyire fontos, hogy a találkozók hangulata méltó legyen ahhoz, amit képvisel. Teljesen felesleges "az igazi rajongó" témáról vitatkozni, azt gondolom, hogy akinek több pénze van, annak nagyobb a gy?jteménye, akinek kevesebb annak kevésbé nagy. Nem a mennyiség határozza meg, hanem a hozzáállás! (szerintem)
A Roger témához:
1. Könnyen botrányba fulladhatott volna az összejövetel, ha itt ezren hemzsegnek.
2. A fentiekkel együtt, sajnálom aki lemaradt és részben felel?snek érzem magam ezért.
3. Akinek tudtunk, szóltunk!
4. Mr. F.-nek szerintem az a problémája (szerintem), hogy nem els?nek szoltunk neki. (Itt volt, tehát id?ben tudott róla) Legközelebb dísztáviratot küldjünk???
5. Nem el?sz?r szerveztünk közönségtalálkozót (Brian) és mindenki értesítve lett, ha volt rá id?.
6. (történelem) 1986-ben az akkori klubvezetés vége az lett, hogy nem mondták meg melyik szállodában lakik a Brian. ?k hárman ott voltak a többiek le voltak sz...va. Akkor megfogadtuk, hogy ilyet nem csinálunk.
7. Nem is csináltunk!
8. Amikor megkaptuk a lehet?séget arra, hogy jegyhez juthatunk az emlékkoncertre, az összesen 20 db jegyet kisorsoltuk a klubtagok között. (Amir?l talán senki nem tud: Abban a kalapban nem voltak ott a klubvezet?k nevei, az enyém se!) Kés?bb derült ki, hogy az egyik klubvezet? londoni tagságának köszönhet?en külön 6db jegyet vehet, így tudtunk mi is ott lenni!
9. Mindezekkel együtt ami klubbé az a klubbé, a mienk! Lehet ez fax, lehet videó üzenet, a klub jogos tulajdona. Nem lényeges, hogy kinek a kamerája rögzítette. Azé, aki ott volt. Ennyi! Itt nem is lehet vita.
10. Ha valaki vállalkozik arra, hogy segít a klubnak (anyaggal, stb.) azt tiszteletben kell tartani, de nem kell másként kezelni mint a többieket.
11. A klubvezet?knek az ilyen emberhez mégtöbb türelemmel kell lenniük, hogy a kapcsolat (Mr. Marharépához csatlakozva) gyümölcsöz? legyen.
12. Végül. Jó érzés, hogy mindannyian ugyanolyan elmebetegek vagyunk, örüljünk annak, hogy van ez a klub és ?rizzük addig amíg csak lehet.
Ebben a szellemben csókoltatok mindenkit!
Ps.: Tényleg hosszú lett.
VP
 

[[ secrets kukacka egon.gyaloglo.hu ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: pén. szept. 27, 2002 12:35 pm

Szia Mr Fahrenheit!

Engem nem érdekel, ki mit ír a másikról, és abból mennyi igaz. Érdekes volt olvasni, de inkább kimaradnék bel?le. Az augusztus 15-ei Rogeres felvételed viszont érdekelne! Nem csak az utolsó 5 perc, hanem az egész, f?leg az aláíratás, mert ott voltam. Jó lenne, ha valahogy meg tudnánk beszélni, hogy átvedd nekem. Úgy tudom, a klubvezet?knek nincs meg a teljes anyag - mármint amit te vettél fel. Persze nekem úgy is jó, ha nekik odaadod az egészet és ?k veszik át. Nekem mindegy, hogyan, csak legyen meg. El?re is köszi!
M.
Vendég
 

[[ secrets kukacka ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: pén. szept. 27, 2002 12:38 pm

Ja, ha írsz, és nem válaszolok rögtön, az nem azt jelenti, hogy már nem érdekel, csak ritkán jutok internetközelbe.
M.
Vendég
 

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: pén. szept. 27, 2002 2:47 pm

Én fél nyolckor jöttem el, addig nem került el? Mr F felvétele. Kés?bb jóra fordult a dolog?
Dr Marharépa
 

Sarlatan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Sarlatan Dátum: hétf. szept. 30, 2002 2:10 pm

Dr Marharépa!

A gondom csak annyi volt, hogy kicsit aggódtam, hogy megkapjuk ?e Roger üzenetét (gy?jt?szenvedély ide v. oda). A kazetta valóban ott volt csütörtökön a klubban, bár ? nyilván csak az izgalom fokozására ? kétséges volt ez még ¾ 8-kor is.
A sokat emlegetett felvétel rögzít?je ugyan nem tette tiszteletét az általa oly mélyen lesajnált tagok között, így azt sem láthatta, hogy a pultot támasztjuk, v. az állunk, miközben az üzenetet néztük. :-)))

Üdv. S.
Sarlatan
 

zerge [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zerge Dátum: csüt. okt. 03, 2002 2:35 pm

Én csak annyit f?znék hozzá innen "kívülr?l", hogy a vidéken él? n? lelkesedését innen BP-r?l is díjazom. A "dolgok összeöntése" szép gondolat, és szerintem ez valamilyen szinten m?ködik is, például olyan emberek révén, mint te magad. Ha pedig valakinek szüksége van valami ritkaságra, szerintem a "vezet?ség" is készséggel áll rendelkezésünkre.
zerge
 

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: csüt. okt. 03, 2002 7:18 pm

Dr Marharépa
 

Konstantin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Konstantin Dátum: hétf. okt. 07, 2002 10:47 am

Javaslom Mr.Fahrenheitnek hogy próbálja meg beszerezni a David Brett féle Freddie-könyvben említett Zazou c. német film dalát amelyben Freddie duettet énekel egy másik énekessel. Lásd 1986-os év történései a könyvben.Az IQFC-n kívül a 3sat csatornának is meglehet.
Konstantin
 

Leroy [[ szalmab kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leroy Dátum: kedd okt. 08, 2002 12:26 pm

Otyec,le a kalappal,ez szép volt.és itt be is lehetne fejezni a dolgot...
Leroy
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. okt. 10, 2002 6:57 am

Konstantin, a film cime "Zabou", és Götz George a f?szerepl?je. Freddie a duettet Jo Dare-el énekli (egy csinos amerikai énekesn?), akit a "Living on my own" videoban is láthatunk macskan?ként.

Üdv.

Köny
Pluto
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron