Klubvezetõk olvassatok ide!!!

Dr Marharépa / Webmester [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa / Webmester Dátum: kedd szept. 17, 2002 11:41 am

Feleim!

Valóban nem illend? nick helyett valós nevet használni a fórumon. Ugyanakkor, ha Töpi üzenetét törlöm, értelmetlen lesz a vita többi része. Minthogy az esetet már nem lehet meg-nem-történtté tenni, szívem szerint nem piszkálnék bele a múltba - egyúttal a további békés gy?lölködésre szólítok fel, már csak azért is, mert a botrány jót tesz a honlap látogatottságának.

Dr Marharépa
Dr Marharépa / Webmester
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: kedd szept. 17, 2002 8:28 pm

elnézést a duplázásért ;-)
Mr Fahrenheit
 

na ki? [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: na ki? Dátum: kedd szept. 17, 2002 10:38 pm

Na, ez már legalább a kedvemre valóan gyors volt!! :)

Most igazán nem értem mi bajod, szerintem nem is volt olyan személyesked?, s?t még az ellentámadás sem volt olyan vehemens, mint a legutóbb, de ki hogy érzi. (Kedves Olvasók?)

Csak 1-2 dolog. Az "igazi rajongó"-dolgot azért dörgölöm folyamatosan az orrod alá, mert éppen Te magad hecceltél Bennünket, akik nem voltunk oda attól, hogy ott állt az általunk sosem hallott J. Perkins(?) a büfénél és sörözött. Ti már ekkor is, emlékeim szerint, enyhén eszel?s arckifejezéssel vettetek mindent videóra, de minimum "?rjöngtetek". Ne mondd má', hogy nem emlékszel, mert mondtad aznap vagy hússzor: "NA, Töpikém, kik az IGAZI rajongók, na kik??" (+ egésznapos várakozás stb.)Erre azért vóna egy pár tanú. Egyébként egyetértek, hogy ez az a kérdés, amelyen a világon semmi értelme vitázni, mert totál lényegtelen. Mindenki maga tudja.

A másik dologgal kapcsolatban is csak egyet tudok modani. Azt, amit én látok. (Megint csak van rá nem egy "tanú", akik például lehet, hogy nem a "talpnyalóim".) Nagyszer?, hogy egy-egy alkalommal elhozod ezt vagy azt a felvételt a klubba (pláne ha még szólnál is id?ben..:)), és persze, hogy ezt élvezik is sokan - én is pl., de azt is jól tudod el?re, hogy azoknak, akik nem látták vagy újra meg szeretnék nézni/hallgatni - mondjuk otthon - már nem fogod odaadni csak úgy, pláne átvenni nem fogod. Így aztán, ahelyett, hogy örömet okoznál, a legtöbb ember bosszúsan gondol rád, miután kaján vigyorral készségesen felajánlod, hogy "cserével ok" a dolog. (Persze közben Neked is nyilvánvaló, hogy az esetek 99%-ban úgysem tud adni Neked olyasmit, ami érdekelne.) Ez már évek óta így megy nálunk, nem? A HQFC-ben immár szállóige: "Kinek van meg? A ....-nak biztosan, de reménytelen." Hírnevet vívtál ki, s erre büszke is lehetsz. Bocs, de ez az igazság, és lehet, hogy Te ezt nem így éled meg és nem így értékeled, de emiatt mindenki egy irígy egoistának tart. Ez megint csak tény. (Magamról meg csak annyit, hogy ilyen kérdésekben én igazából sosem voltam dönt?, de ha van valami, azt gond nélkül átveszem bárkinek, és persze a Bandus is. Amit a koncertr?l meg a gitárról írtam pedig szín igaz, nincs rajta mit magyarázni.)

Na és a nevek. Ez megint csak Neked szólt, mert csak Te tudod kir?l, mir?l van szó. Ezeket a neveket azért írtam le, mert saját magad mesélted a különböz? sztorikat velük. És én ezekb?l mind azt sz?rtem le, amit írtam. Nem hiszem, hogy itt bárkit is leny?göztem volna azzal, hogy "hangzatos" neveket említettem. (Bár kétségtelenül blikkfangos név a "Magdinéni"...:) Csak Neked akartam néhány példával szolgálni, akikr?l még én is t?led tudok. A többi kapcsolat nem igazán érint, és nem is érdekel. Az meg, hogy 90-10 vagy bármi más az arány tényleg nem az ügyem és nem is akarom felmérni. Adja ég, hogy legalább a külföldiekkel közös nevez?n legyél. (Gaz-t pl. el?z?leg hosszasan anyáztad, míg ki nem békültetek, csak ezt még nem hallottam.)

Nem egészen világos, de ugye jól értem, hogy én lennék e csoport "véleményvezére", aki nem t?ri a kritikát? Nos, 1. semmiféle vezér nem vagyok és a Bandus sem az. Mindössze annyi az igazság, hogy ez a klub '96-ban megsz?nt, volna, ha mi nem kezdjük el(Pl. ez a honlap sem lenne - csók RKCS!),és a mai napig nem tudjuk, hogy ki lehetne egyszer az "utód". (Lehet pályázni, bár még nem tervezzük a visszavonulást!:)) Kezdett?l fogva szerettük volna, ha többen beleszólnak a munkába - mint mi annak idején -, de úgy t?nik, hogy erre nem hajlik már a társaság. (A "vezér" szó nekem amúgy sem smakkol - valamiért...)
2. A kritikát símán t?rjük, s?t több is elkelne, de az alaptalan klub ellen uszítást (csak úgy a hecc kedvéért) nem viselhetjük el, mert ez az egész ügy inkább támogatást igényelne nem pedig bomlasztgatást.
Behódolni meg aztán abszolút nem kell senkinek sem - elég ha gondlkodunk.

Audiencia ügyben - mint már többször - ajánlanám a felvételek jogos tulajdonosát, a Rém Kreatív CSopit. (Már csak azért is, mert nekem is tényleg tök szar min?ség? a még vágatlan videó, és én is meg szeretném majd kapni egyszer egy jobb változatban.) ?k biztosan nem kérnek pénzt, max. egyéb jogi vagy m?vészeti problémák adódhatnak, de err?l én b?vebbet nem tudok. Írjál a Doktornak, minden nála van. (Részemr?l semmi akadálya az átvételnek.)

Roger kérdésben Bandus jelentkezik majd, mert úgyis beszélni akar Veled.

BYBY
Töpi
na ki?
 

töpi [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: kedd szept. 17, 2002 10:45 pm

Emberek!

Írjuk itt a Mr.-rel a hosszabbnál hosszabb, furmányos m?veket, Ti meg csak olvasgattok? Szóljatok már valamit. Szolgáltunk most vitatémával b?ven, nem? Kriszta már hozzászólt, csak így tovább!

Keep Queening
töpi
 

Manontheprowl [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Manontheprowl Dátum: szer. szept. 18, 2002 10:17 am

Legyen béke, hogy a HQFC nyugodtan m?ködhessen.Ne marjátok egymást!
Manontheprowl
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: pén. szept. 20, 2002 6:24 am

Topi, pentek este 9, Rottenbiller u. 24., de aztan ne csak a TYMD-t, ha mar ott vagy! ;]]]]]
-
 

Sarlatan [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Sarlatan Dátum: pén. szept. 20, 2002 9:27 am

Dr. Marharépa !


Kénytelen vagyok vitába szállni Veled !
Gy?jtögetni úgy is lehet, hogy utána a szerzeményt ( ha az nem valami egyedi db. hanem másolható) +osztod másokkal is (max. nyersanyag áron).
Szerintem ebben van az igazi öröm!
Én speci. boldog voltam, amikor csatlakoztam a HQFC csapatához, arra gondolva, hogy hasonsz?r? elborult elmékkel találkozhatok. Az általam birtokolt anyagokkal pedig eszembe sem jutott nyerészkedni, és hálás vagyok azokért a cuccokért, amiket kaptam ? ellenszolgáltatás nélkül ? pl. e fórum révén is.
Javíts ki ha rosszul tudom, de a Töpikéék is ?társadalmi munkában? vezetik a klubot, P.a táborokat, E. a játékokat (abba már bele sem másznék, hogy ki hányszor gitározott, ill. zenélt nekünk)! Igy gusztustalannak tartom, hogy pitizniük kéne Roger üzentének másolatáért (!), ami az ? közrem?ködésük nélkül meg sem valósulhatott volna !
Infóim szerint nemcsak Fahrenheit (nem nevezném Mr - nek) tölti meg ?tartalommal? a klub-3estéket, viszont kétségtelen, hogy kérkedni ezzel csak ?t láttam.

Üdv. S.



Sarlatan
 

Dr Marharépa [[ dr.marharepa kukacka rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: pén. szept. 20, 2002 9:46 am

Sarlatan!

Az alábbiakat úgy olvasd, hogy nem vagyok Mr F ügyvédje.

Igazad van, lehet "gy?jtögetni" de amit egyesek csinálnak, az annál jóval több: millió forintokba és hosszú évekbe kerül; ez már nem hobbi, hanem szenvedély és legalább annyira szól a zenér?l, mint a kisfiús birodalomépítésr?l.

Nem tudom elképzelni a világot úgy, hogy az egész egy nagy P2P hálózat (mint a Napster vagy a Kazaa) hogy a lakók mindenüket megosztják az összes többi lakóval. Sajnos, én már a Queen klubnál sem hiszek abban, hogy a tagok mindegyike megosztja mindenét a többi taggal. Miért nem hiszek benne? Talán mert én magam irigy vagyok, meg lusta, de nekem eszem ágában nincs csak azért (az egyébként nem túl jelent?s) gy?jteményem közelébe engedni valakit, mert a HQFC tagja - pláne, hogy még én másoljam át neki... a klub szerintem arra való, hogy egyes tagjai között baráti vagy barátn?i viszony alakuljon ki, és annak keretében ?k ketten cseréljenek, sörözzenek, keféljenek. És hadd ismételjem meg egy korábbi üzenetemben írottakat: Mr F és a hozzá hasonló gy?jt?k megtölthetik tartalommal a bulikat (azaz anélkül oszthatják meg kincseiket a többiekkel, hogy devalválnák azokat), majd fel?lem (bár nem én vagyok a klubvezet?) pénzért is árulhatják azt, ami nekik is pénzbe vót.

Amúgy meg, még mindig nem Mr F ügyvédjenként, én úgy látom, hogy szeptember 26-án ott lesz a klubban az ominózus Roger üzenet. Mi akkor a gond?

Végezetül, ha valakinek van olyan anyaga, amit állatira szeretne közkinccé tenni, jelezze: itt a hely a weboldalon, hogy mindenki letölthesse.

Dr Marha
Dr Marharépa
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: csüt. szept. 26, 2002 7:18 pm

Vitát részemr?l lezártam, f?ként mert az alábbi bekezdésed már er?sen a fantázia birodalmába kalauzol - úgy is mondhatnám hazudozol, de ez talán er?s lenne írásban. Valamit rohadtul félreértünk egymásban. További sikeres éveket.

"Csak 1-2 dolog. Az "igazi rajongó"-dolgot azért dörgölöm folyamatosan az orrod alá, mert éppen Te magad hecceltél Bennünket, akik nem voltunk oda attól, hogy ott állt az általunk sosem hallott J. Perkins(?) a büfénél és sörözött. Ti már ekkor is, emlékeim szerint, enyhén eszel?s arckifejezéssel vettetek mindent videóra, de minimum "?rjöngtetek". Ne mondd má', hogy nem emlékszel, mert mondtad aznap vagy hússzor: "NA,
Töpikém, kik az IGAZI rajongók, na kik??" (+ egésznapos várakozás stb.)Erre azért vóna egy pár tanú. "

Mr Fahrenheit
 

Mirage [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mirage Dátum: pén. szept. 27, 2002 10:58 am

Elég hülyék vagytok hogy nincs jobb dolgotok mint hogy egymást szapuljátok. Nem hiszem hogy a klubtagokat érdekli az a nagykép?sködés, személyes sárdobálás amit itt m?vel egyik?tök-másikótok.
Az a fontos hogy a HQFC életképes maradjon és ez nem megy azzal hogy betartotok egymásnak.
Mirage
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 80 vendég

cron