Klubvezetõk olvassatok ide!!!

Webmaster [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Webmaster Dátum: szer. jún. 06, 2001 12:04 pm

Hello, dolgozunk az ügyön egy ideje, hamarosan végre készen lesz egy teljesen átfogó diszkográfia.
Webmaster
 

Vándormadár [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vándormadár Dátum: szer. szept. 04, 2002 12:32 pm

Kedves Klubvezet?ség!

A Roger koncertr?l és közönségtalálkozóról elfelejtettétek levélben értesíteni a tagságot. Ez miért van? Csak a kiválasztottak juthattak be?
Vándormadár
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: kedd szept. 10, 2002 6:51 pm

"Így, megint csak az id? hiánya miatt, mindössze azokat tudtuk még elérni, akiknek birtokunkban van az aktuális telefonszáma"
... ÉS a Vezet?ség úgy gondolta, hogy érdemes felhívni... (köszönöm azért így is id?ben eljutott a hír... :( )
Mr Fahrenheit
 

Fairy Feller [[ brianmay kukacka aramszu.net ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: szer. szept. 11, 2002 9:51 am

Jesszus, mi van itt??!
(És még be sem indult a vál. kampány.. :))
Fairy Feller
 

töpi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: szer. szept. 11, 2002 2:30 pm

Kedves aggódó rajongók!:)

Mindenkit megnyugtatnék, hogy nincs szó sem harcról, sem pedig véres vitáról. Ez már annál sokkal régebbi sztori, hogy veszekedjünk értelmetlenül. Egyszer?en csak néha az az érzésem támad, hogy klubvezet?ként most válaszolni kéne, mert nem személyes ügyr?l, hanem a klubról van szó. Ilyenkor bizony mindig "beszólok" a Mikikének attól függ? stílusban, amilyenre ? is ragadtatta magát. De ezzel ? is így van, és ? is mindig "beszól". Így aztán id?nként többé-kevésbé megorrolunk egymásra és kész. Ez már nem fog változni, mint ahogy valószín?leg mi sem. Ti csak rajongjatok nyugodtan!

Keep Queening
töpi
 

Acsi [[ Attila.Kalmar kukacka office.ksh.hu ]]

HozzászólásSzerző: Acsi Dátum: csüt. szept. 12, 2002 7:49 am

Ok, Töpikém!!
Mi rajongunk szépen csöndben, Csak reagáljon már valaki a túrakiírásomra
:-)))
Acsi
 

Mr. Celsius [[ celsius kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr. Celsius Dátum: csüt. szept. 12, 2002 2:15 pm

Talán valóban nem túl szép dolog ilyen fórumon így egymásnak esni, de én személy szerint (és szerintem nagyon sokan) Töpinek adunk igazat, ebben a kérdésben -- is...
Én pl. nem tudtam ott lenni a Roger-féle autogramosztó bulin, mert ugyan tudtam a buli lehet?ségér?l, de sajna nem tudtam elmenni a pontos id?ben különböz? okok miatt. Kenhetném akárkire, hogy miért nem szólt, de én inkább annak örülök, hogy elég sokan ott tudtak lenni, és valódi élményben lehetett részük (írigykedek is rájuk!). És eddig örültem annak is, hogy meglesz videón az egész, és 26-án mindannyian láthatjuk, mi történt az ominózus napon, de ezek után ugyebár várhatóan nem kell attól "tartanunk" lemaradt társaimmal, hogy esetleg láthatjuk Rogert Budapesten -- felvételr?l. Köszönjük Mikós, hogy ilyen, szeerinted felesleges izgalmaktól mentesz meg minket! Köszönjük a b?kez?ségedet, nagylelk?ségedet, segít?készségedet, és mindent, amit T?led kapunk(?)!
Már csak azt nem értem, hogy ennyi id? és rossz tapasztalat után, hogyan lehet egy ilyen fontos videózást erre a csökött emberre bízni???
Sziasztok!
Mr. Celsius
 

oddz [[ drendolf kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. szept. 13, 2002 1:21 pm

Én ki akarnék maradni a veszekedésb?l, csupán egyetlen dolog érdekelne: az Audiencia koncertb?l mikor lesz DVD vagy valamilyen adathordozó? Hol tartanak most a tervek, munkálatok?
oddz
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. szept. 16, 2002 4:50 pm

Drága jó Töpi elvtárs!

Számítottam arra, hogy enyhén provokatív megjegyzésem kiugrasztja a nyulat a bokorból (a mundér becsülete, ugye!), de talán ezt a személyeskedést nem kellett volna (megjegyzem: fórumon durva illetlenség a nick helyett személynevet használni, egyben kérem a törlését). A probléma, amit úgy látom az én szemszögemb?l sosem sikerül meglátnod:
1/ megjelent a hír Roger eljövetelér?l. Nekem volt energiám, pénzem, kedvem stb. arra, hogy néhány kulcsembert -többek között a tisztelt Vezet?ség másik tagját- AZONNAL értesítsem, illetve a site-on nyissak egy topikot, és elkezdjek információkat gyüjteni.
2/ Neked arra volt energiád, hogy a Pecsa fellépés hírére -régi pitiáner személyes sértettség okán- explicite azt kérd, hogy ÉN ne tudjak róla.

Ez a különbség a kett?nk között, mindenki döntse el magában ki viselkedett korrekt módon.

Más: nem látom hogy a videót szóba hoztam volna. Esetleg pozitiv tulajdonságként említhetted volna, hogy amit megigérek azt megtartom. Így van ez a videóval is, kazetta ellenében szívesen átmásolom. Itt jegyzem meg, augusztus 15.- óta ilyen felkérés t?letek nem érkezett.

Az egyéb megjegyzésekre no comment...

Természetesen nincs harag.
Mr Fahrenheit
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. szept. 16, 2002 4:59 pm

Kedves Mr Celsius! (rokon esetleg??? remélem Maga is hasonlóan csökött!)

A videózást nem rám bízták, de úgy esett hogy én voltam az egyik ember aki hozott magával kamerát. Tudod, az olyan ritka nagy dolog manapság, kevesen engedhetik meg. Az anyag átadására vonatkozó tényállást lásd el?z? hozzászólásomban.

Üdv,
Mr F.

ui: légy szíves Vezet?ség1-nél a klubnapon megjelenni szíveskedj, biztos értékeli majd a csontig történ? benyalást személyesen is.

Mr Fahrenheit
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 87 vendég

cron