Segítsetek!!!!

hullahopp [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hullahopp Dátum: pén. jún. 08, 2001 9:32 am

Kedd óta rájöttem, hogy tulajdonképpen a szigetr?l van szó. Brian tudtommal nem tervez turnét, és nem látom realitását annak, hogy zenésztársait - akik jelenleg valószin?leg más projektekben érdekeltek - összetoborozva egyetlen koncertre iderepülnének koncertet adni. Biztos sokan megnéznék, de ezen kivül minden ellene szól.
hullahopp
 

greeny [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: greeny Dátum: pén. jún. 08, 2001 11:36 am

Szerintem leginkább az szól ellene, hogy EGYÁLTALÁN nem illik bele a pepsisziget által (sajnos) évek óta képviselt koncepcióba. éppen azért mert sok külföldit akarnak idecsábítani, egyre csak a mai divatos (f?leg a németeknél) bandákat hívják. És f?leg azokat, akik mégsem akkora nagyágyúk, mint mondjuk a Bowie, (mert az akkoriban speciel egyedül hazavitte az egész szigeti költségvetés felét.) Ezt maga a Gerendai mondta, s?t azt is, hogy ezek az úgymond "2. vonalas", fiatal sztárok is csak akkor hajlandók jönni, ha éppen turnéznak és útjukba esik ez a (számukra) tök veszteséges hely, ahol olyan törpe a piac, mint sehol nyugaton. (Mondjuk talán pont ez utóbbi nem annyira érdekli Briant, mert már többször jött ide, de szerintem a szigetre nem jönne el. Pedig azért jó lenne. Miért nem hívjátok fel az EMI-t vagy a Multimédiát?
greeny
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: pén. jún. 08, 2001 11:40 am

Csá. Élvezem ezt a beszélgetést, mert beteg vagyok. ;-)

AGRESSZÍV: nincs id?d magadról írni, mert sietsz, kapkodsz - viszont 2 topikot is nyitsz hirtelen elképeszt? neveken (Segítsetek!!! - elképeszt? így visszaolvasni, nem?)

OSTOBA: képtelen vagy ráklikkelni a jobb fels? sarokra, hogy írj a klubnak; azt hiszed, a "keressenek meg minket a Pecsában" azt jelenti, hogy menjenek oda trolival; beleártod magad a nagyok dolgába, ami szimpatikus, csak nincs meg benned a tudás és a tiszletet amivel kiérdemelhetnéd a segítséget.

Még mindig azt gondolom rólad, hogy egy hisztigép vagy és isten mentse Briant attól, hogy valaha beszélnie kelljen hozzád hasonlókkal. A Szigetes srácokról meg még mindig azt gondolom hogy szakmailag a legeslegjobbak ebben az országban - idehozták az általad is emlegetett m?vészeket millió más ember mellett, ehhez kapcsolat és tudás is kell. ?k nyilván tudják (csak ezek szerint eddig még nem tanították meg neked), hogy ebben az országban eddig 3 alkalommal volt Queen/ Brian koncert és mindhármat ugyanaz az ember szervezte. És az nem egy nagyon okos ember. És ha neki sikerült a számodra lehetetlennek t?n? feladat, akkor a Szigeteseknek is sikerül-het. Abban a kivételes esetben, ha a megfelel? embert a megfelel? id?ben és módon keresik meg. De ezzel ?K nyilván tisztában vannak, és türelmesen próbálkoznak. Te pedig itt vered a nyálad, mert te egy "rajongó" vagy.

Gerendaiék bizonyára tudják, hogy ha Brian azt mondja, "más elfoglaltsága miatt sajnos most nem tudja vállalni a fellépést" akkor az millió dolgot jelenthet, például azt, hogy kurvára igenis csak akkor lép fel 50-60.000 ember el?tt, ha van egy új anyaga, amit szeret, és amiért érdemes a hozzá hasonlóan kurvára elfoglalt zenésztársakat összehívni egy hosszú próbasorozat erejéig - és ha egy ilyen fellépése lesz egy évben a Brian May Band-nek akkor hidd el nekem, hogy nem a mi kicsi országunkban tartják majd, hanem valahol otthon. De inkább sehol, a statisztikák szerint. (Egy Rock In Rio-t megfontolt, de abból se lett semmi.) Most gondolod, hogy ha a magyar rajongók (nem tudom hányan vagyunk, de nincsenek illúzióim) gyújtanak egy-egy gyertyát - akarom mondani, aláírásgy?jtésbe kezdenek - abból lesz Brian buli a szigeten??? Vagy arra számítasz, hogy valamelyik ember itt a környéken igazából Anita Dobson, aki este a szundi el?tt elmondja papácskának mit olvasott a Fórumban????? Itt ülök és röhögök magamban, kínomban, rajtad, kedves Leslie.

Persze, most azt gondolod hogy szivatlak Téged, és valóban, nem jársz messze az igazságtól. Ennek az az oka, hogy láttam már embert aki hírességek ismer?sének adta ki magát teljesen indokolatlanul és nagyon hasonlítasz rájuk. Úgy t?nsz, mint aki dicsekszik, és szeretném a Fórumot olvasó sokak számára egyértelm?vé tenni, hogy hülye vagy, nem pedig követend? példa vagy segítséget érdeml? hazafi.

Brian May koncert lesz még Magyarországon, talán éppen a Szigeten. Akkor, mikor kijött az új lemeze (meglehet, erre csak 2 év múlva kerül majd sor). Addigra talán Te is többet értesz majd a világ dolgaiból, és méltó leszel talán a távolból figyelni, amint a nálad nagyobbak hangfalat pakolnak a színpadra, miközben a náluk is nagyobbak Briannel mancsolnak a színpad mögött. Addig is: t?nj el innen a picsába.
Bongobongo
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. jún. 08, 2001 2:08 pm

Örülök, hogy ilyen jól szórakozol rajtam, de úgy látom kett?nk közül nem én vagyok elmegyenge. Nem verem egyáltalán magam semmire, de még arra sem. És nem állítok magamról semmit, ugyanolyan senki vagyok, mint te. Csakhát az a helyzet, hogy szerintem nem feltétlenül bolond az, aki egyszer járt honlapotok címoldalán és nem vette észre az X sarokban lév? megjegyzést. A másik dolog pedig, hát nemtom kit nevezel nagynak és vajh mennyit is tudnál arról, hogy mekkora az én tudásom, kiben és miben, de feltételezzük, hogy nincs semmi tudásom. Éppen most olvastam a címlapon, hogy Brian fellép egy Jazz fesztiválon. Lehet, hogy ott is ilyen hüjék szervezték be, mint ?k, mindenesetre biztos sokan dolgoztak szegény hüjén kívül, hogy összejöjjön a dolog. (tudtommal nem jelent meg Brian May Jazz album?!) Mire gondolsz, amikor azt mondod, hogy megérdemled a nagyok társaságát? Te is ugyanolyan követel?z?, fölényesked? tömegember vagy, mint a mai emberiség 99 és fél %-a. Nem vagyok hisztis egyáltalán és nem kapok gyomorgörcsöt a magadfajta embert?l. Nagyon szórakoztató veled beszélni, csak már kezdem látni, hogy inkább egy beteges feudális-ivadék vagy a magad kis hierarchikus rendszerével. Nézd. Nem is hibáztatlak érte, szar dolog valakin segíteni: sok ideje elmegy az embernek, meg a sok ny?g....

Szóval remélem leszállsz rólam, és végre eljut a tudatodig, hogy nem ÉN akarom meghívni Briant, hanem a szervez?k. Másrészt teljesen igaza volt A Müller Péternek, a napokban írta, hogy nekem kell a kontaktokig megküzdenem. Hát...
oddz
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. jún. 08, 2001 2:19 pm

A többieknek:

Nagyon jó ötlet az EMI, megér egy próbát. Örülök, hogy azért fikázó emberkéken kívül azért még vannak akik nem bánnák a dolgot. Abban igaza lehet Bongobongo-nak, hogy a felröppentett Robbie Williams-szel való stúdióbavonulás is oka lehet a nem jövetelnek, illetve az is lehet, hogy csak egy új album megjelenésével jön majd ismét el. Mindensetre meg kell próbálkozni ilyen jelleg? irányokkal is, mert szerintem mindennek van esélye, még egy Sziget-beli Brian May koncertnek is.

Üdv.
oddz
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: pén. jún. 08, 2001 2:37 pm

Oddz:
Miért jó ötlet az EMI, mondd meg nekem! Csak talán nem azért, hogy ?k hátha talán nem ugyanazt a Brian Mayt fogják felhívni, aki a Sziáminak nemet mondott? Szerinted van egy koncertez?, meg egy lemezcsináló Brian May?

Mellesleg, észrevehetnéd, hogy egyfolytában segíteni próbálok neked. Persze nem azzal, hogy megmondom kit hívj fel, hanem azzal, hogy próbállak lebeszélni életed egyik nagy kudarcáról. Tanítalak, Oddz, csak figyelj nagyon.
Bongobongo
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: pén. jún. 08, 2001 2:42 pm

Oddz:
Akarsz egy hetijegyben fogadni, hogy a Brian May fellépés a Montreaux-i Jazz Fesztiválon 15 perces lesz? Na? És van kedved azon morfondírozni, hogy miért pont ott lép fel? (Kérek mindenkit, hogy ne segítsen. Hadd jöjjön rá magától, ha egyáltalán...). Látod, én tanulok t?led, most vettem át a módszeredet - eztán minden mondatomnak külön topikot nyitok. Légy Te is nagy figyelemmel, és sokra viheted a feudalizmusban.
Bongobongo
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. jún. 08, 2001 3:36 pm

Nézd, Bongobongo!

Attól még, hogy Svájcban van a fesztivál és a rock nagyjait felvonultató koncert lezs, ahol Brianon kívül más is fellép, attól még szerinted: ?k milyen dumával hívták el? És vajon honnan tudod, hogy a jöv?évi szigeten nem ilyen Rock-nagyjai lesz a programban???

A másik: nem azért hívnám közvetlenül az EMI-t mert szójjon Briannak, hogy jöjjön. Példának okádék: infót lehetne szerezni a studió el?készületekr?l stb.

Ne fogadjunk, tudom, hogy 15 percet vagy annyit se fog játszani, de játszani fog!
oddz
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. jún. 08, 2001 3:39 pm

És még miel?tt válaszolnál: te mindenkivel ilyen köcsög vagy, vagy azért vannak gyógyisabb napjaid is?!
oddz
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: pén. jún. 08, 2001 4:17 pm

Oddz, a csodák csodája vagy! Még mindig nem érted, hogy nem bántalak???Nagyon is kedvelem kivételesen együgy? gondolkodásmódodat. Ha beszéltél az EMIjal ugye megírod nekünk az új Brian lemez címét, amit bizonyára elárulnak neked?! Vigyázz magadra, te szerencsétlen. Bongobongo
Bongobongo
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég

cron