Segítsetek!!!!

Leslie E. Houssard [[ oddz kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Leslie E. Houssard Dátum: kedd jún. 05, 2001 6:21 am

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nem tudok sokmindent írni magamról, mert egy sürg?s segítségre lenne szükségem. Elég annyi, hogy én is Queen rajongó vagyok, és mostanában ismerkedtem meg "a sziámis Müller Péterrel" (tudjátok, a Sziget egyik szervez?jével). Nos, ? elmondta nekem, hogy minden évben próbálkoznak Brian meghívásával, de valahogy nincsenek igazi kapcsolataik. Én meg úgy gondoltam, hogy t?letek, illetve rajtatok keresztül az angliai Fan Clubbal felvehetnék a kapcsolatot, hátha többre mennének... (Mellesleg 1998-ban voltam a PECSA-ban Briam May koncerten, és mondhatom nagy buli volt!!!) Szóval Fan Club vezet?k, tagok, bárki SEGÍTSETEK!!!!

Üdv. Oddz.
Oddz@freemail.hu.
Leslie E. Houssard
 

hullahopp [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hullahopp Dátum: kedd jún. 05, 2001 2:17 pm

Nem vagyok klubvezet?, de azért megkérdem: milyen programot szántok a Brian-nak? Megnézni a magyar pusztát és az állatkertet, esetleg vendégség pacalpörkölttel, vagy azt szeretnétek elérni, hogy adjon koncertet? Csak azért, hogy találkozzon egy tucat magyar rajongójával, szerintem nincs sok értelme elhivni.
hullahopp
 

vezetõség [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: vezetõség Dátum: kedd jún. 05, 2001 7:34 pm

Helló!
Szívesen segítünk ilyen ügyekben (amennyit tudunk), de ha valóban érdekli a Szigetet Brian, akkor legyenek kedvesek felkeresni bennünket a PeCsában. köszi
HQFC
vezetõség
 

oddz [[ oddz kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: szer. jún. 06, 2001 6:20 am

Nézzétek, a Pepsi Sziget Festival Európában is elismert nagyszabású nyári koncertdömping. Itt minden stílus képvisel?je jelen van a Metáltól az eletctric jungle-ig. A nagyszínpadon olyan nevezetességek léptek fel, mint David Bowie, Oasis (sorolhatnám)stb. ?k sem pacalt ettek, és nem az állatkertben tartották ?ket, amíg fel nem léptek. Nézzétek, én is legalább annyira fanatikus, ?rült Queen-rajongó vagyok, mint ti. Nem kellene olyan ellenségesen viselkednetek! Az idei Sziget igencsak elszúródott amiatt, hogy sok zenekar már a megállapodás után mondta vissza a fellépést, és ennek oka a kés?i szervezés. Apropó: a Szigetre nemcsak magyar emberkék jönnek el, tavaly például a német és a brit-szigeteki, és egyéb külföldi turisták az összbelép?k 70 %-át tették ki!!! Én azért vetettem fel Brian meghívásának lehet?ségét, mert az ? produkciója igazán megérdemel olyan "háttért" amilyent a Nagyszínpad tud nyújtani! Ne értsetek félre: nem akarom a PECSA-t leszólni, de sok embernek nem jutott lehet?ség elmenni a koncertre a fér?hely korlátoltsága miatt! És bizony ha nem is érdekel benneteket, de sok rajongó nem tudott ott lenni sem a 93-as, sem a 98-as koncerten!!! Én komolyan gondoltam ezt a dolgot, és azt gondolom, hogy nem azt kéne a fejemhez vágni: gyere ki a PECSA-ba... Én komolyabb segítségre gondoltam! Hát röviden ennyi, várom válaszotokat...

GOD SAVE THE QUEEN!!!!!
oddz
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: szer. jún. 06, 2001 6:27 am

Bocsi, de kifelejtettem az el?bbib?l: a jöv? évi Fesztivált már most neki kell állni szervezni, mert különben az idei hibába esnek a szervez?k (én csak Brian meghívásában segédkezem...) Mellesleg azért gonodoltam, hogy hozzátok fordulok segítségért, mert (fordulhatnék az angol Fan Clubhoz is!) magyar vagyok! Egyébként meg nagyon örülök, hogy sok más Fan Klubbal ellentétben a Queen-é fennmaradt és marad is...
Szóval válaszoljatok!

Üdv. Öddz.
oddz
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: szer. jún. 06, 2001 4:05 pm

Hello! Az ugye nyilvánvaló hogy egy Brian csak akkor megy koncertezni, ha van valami új anyaga a boltokban. Namármost, jöv? nyáron nem lesz - ha tervezne ilyesmit, már tudnánk róla de nem tudunk, ugye? Szóval felejtsétek el a dolgot, egy akármekkora koncertdömpingért (ami ugyebár Németországban, Dániában, Hollandiában, s?t Angliában is van minden nyáron) nem fog lepróbálni egy m?sort a zenekarával. Sok koncertet meg csak akkor ad, ha van mit promótálni. Világos?
Bongobongo
 

oddz [[ oddz kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: csüt. jún. 07, 2001 6:00 am

Nézd, Bongó. Mer?ben tévedsz! Brian zenész, nem pedig üzletember, és éppen ezért nem jelenthetjük ki: nincs anyaga, nem megy sehová!? Rohadt nagy hülyeség, ostobaság, VILÁGOS? A másik: a Back to the light-ot ugyebár az Another World követte, a két album között 5 (!!!!!) év különbség van, namármost, akkor értelemszer?en 1998 után 2003-2004-ben várható egy új anyag. De akkor már Brian közel 60 éves lesz, és úgy már nem olyan "kellemes" egy koncertkörút a világban...
Két dolog a végére:
1 -feltételezem szereted a Queen-t és Brian zenéjét, mert akkor tudhatod, hogy ilyen nagy volumen? sztároknak már nem kell fél évet próbálni egy másfélórás koncertért! (Mikor minden percüket most is stúdiókban töltik)

2 -senki "konzervdoboznak" nem érdekel a véleménye!!! Az igazi rajongók nem így viselkednek! És ha már a promóciónál tartunk: HÁT NEM ÍGY LEHET ÚJABB HÍVEKET SZEREZNI A QUEEN-NEK ÉS BRIAN-NEK???

Szóval inkább azoktól a tagoktól, vezet?kt?l szeretnék segítséget, akik vérbeli rajongók és komolyan átgondolták a dolgot!

Üdv. Leslie.
oddz
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: csüt. jún. 07, 2001 6:04 am

Az imént kifelejtettem:

A vezet?ség néven hozzászólt tagoktól kérnék egy E-mail címet, ha lehet, mert így belegondolva nagy szükségünk lenne a közvetlenebb kapcsolatra. (hátha a PECSA-ba nem tudunk kimenni).

Köszi. LEH.
oddz
 

Bongobongo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bongobongo Dátum: csüt. jún. 07, 2001 10:16 am

Kedves Oddz, Leslie és LEH! "Az igazi Queen rajongó" nem egy létez? fogalom. Annyira bizonyára intelligens vagy, hogy ezt nem kelljen elmagyaráznom. Mindenesetre, Te (ill. Ti) bizonyára nagyon kedveled Briant és a zenekart, és ez jó. Ami nem tetszik nekem, hogy agresszívan és ostobán nyitottál ezen a fórumon. Egyszer?en nem lehet valakit komolyan venni, akinek alapvet?en semmi köze a mjúzik bizniszhez, de máris Briant akarja Budapestre hozni - világos? Ha arra képtelen vagy, hogy a jobb fels? sarokban rákattints a kapcsolat linkre, hogy onnan megszerezd a klubvezet?k email címét, vajon mit írnál TE Brian Maynek? Hogy Te vén fasz, ne legyél ostoba bazmeg, itten van ez naaaaaaagy sziget, gyere sátorzni, kifizetlek zsebb?l? Vagy mit? Komolyan érdekel! És ha lehet, próbáld a gondolataidat egy hozzászólásba s?ríteni, ne kelljen már az önismétléseid között scrolloznom állandóan.
Bongobongo
 

oddz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: pén. jún. 08, 2001 8:17 am

Nézd Bongó!

Igazán nem akartam durva lenni, meg ostoba se, csak egy dolog nem hagy nyugodni. Ebbe mi az ostoba és durva???:
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nem tudok sokmindent írni magamról, mert egy sürg?s segítségre lenne szükségem. Elég annyi, hogy én is Queen rajongó vagyok, és mostanában ismerkedtem meg "a sziámis Müller Péterrel" (tudjátok, a Sziget egyik szervez?jével). Nos, ? elmondta nekem, hogy minden évben próbálkoznak Brian meghívásával, de valahogy nincsenek igazi kapcsolataik. Én meg úgy gondoltam, hogy t?letek, illetve rajtatok keresztül az angliai Fan Clubbal felvehetnék a kapcsolatot, hátha többre mennének... (Mellesleg 1998-ban voltam a PECSA-ban Briam May koncerten, és mondhatom nagy buli volt!!!) Szóval Fan Club vezet?k, tagok, bárki SEGÍTSETEK!!!!

Ugyanis ezt írtam. Nos, ha bármi -olyan jelleg?, amit írtál- észrevételed van ezzel kapcsolatban, akkor szívesen veszem.

A másik: az igazi Queen rajongó fogalma. Tényleg nem létezik. Igazad van, csupán -szerintem legalábbis, ne feszítsetek keresztre érte- az az "igazi rajongó" aki rajongótársainak is bármiben segítséget nyújt, és nem vetélytársat lát egy másik rajongóban. (Nekem több ereklyém van, meg klubba járok, hehehe.)

Van az a dolog is, hogy nem írok egy hozzászólásba mindent: hát bocsi, igyekszem, csak mondhatni szenilis vagyok, bocs, hogy élek!

Abban igazad van, hogy nem vagyok túlontúl jártas a zenebiznicben, de egyrészt valahol el kell kezdeni (vannak profi segít?im, akik ha kell lépnek), másrészt nekem nem én fogok Briannak levelet írni, hogy gyere má' mer' buli van.

Hogy hogyan szeretném/nénk Brian-t Budapestre hozni? Na látod, mint már el?z? hozzászólásaimban említettem próbálkoztunk már ügynökségeken keresztül, de valami mindig eltért. PLD: idén az augusztusi id?pont nem felel meg neki. Tehát nem az van, hogy nem jön, mert minek, meg minden...

És végül: mivel nagyon jól tudom Brianr?l (bármennyire is furcsa) hogy nagyon jó kapcsolatot tart fenn rajongóival szerte a világon (nem úgy mint mások). Ezért gondoltam/tuk, hogy ha segítenétek, akkor NAGYOBB ESÉLYE VAN ANNAK, HOGY VÉGRE IGENT MOND. Mindezt emberileg, barátilag kértem t?letek, mert gondoltam, hogy ti ezt örömmel fogadjátok, és tudtok hathatós segítséget nyújtani nekem/nekünk/minden Brian rajongónak. Igazad van felvehettem volna a kapcsolatot az angliai klubbal is, de gonodolom ti tartjátok velük a kapcsolatot, közelebb állnak hozzátok.

Szóval nem ostobán, nem kötekedve, nem tahó módon (ahogy eddig sem) kérlek benneteket (beleértve téged is), hogy adjatok tanácsot, és amiben tudtok segítsetek. Természetesen olyan fogadtatásban részesül egy-egy alkalommal egy ilyen sztár, mintha saját koncertkörútján lenne, csak itt néhány dolgot -természetesen anyagilag is- a szervez?k vállalnak magukra.

Ha bárkinek a hozzászólásiam során sértettem volna akármiét, attól elnézést kérek, nem szándékos volt. (különben amit írtam a promóciós dolgokról, lehet, hogy ostobán hangzik, de igaz)

Tisztelettel és hódolattal a Queen és Freddie emléke el?tt: Öddz, oddz, LEH, bármi akármi.
oddz
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 72 vendég

cron