Szeptember 5

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: pén. máj. 18, 2001 7:34 am

Tudom, hogy novemberben lesz egy nagy koncert az évforduló miatt, de mit szólnátok, ha Freddie szülinapját is megünnepelnénk? Tarthatnánk egy nagyon nagy bulit, ami (persze sajnos csak megközelítoleg) hasonló lenne Freddie nagy partyjaihoz? Nem is lenne muszály a PeCsában tartani. Na, van kedvetek hozzá???
Kriszta
 

Fairy Feller [[ fairyfeller2001 kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: pén. máj. 18, 2001 3:41 pm

Reszemrol oke; en hozom a lanyokat meg a torpeket, te a kokaint. :))
Fairy Feller
 

Kriszta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: szomb. máj. 19, 2001 6:13 pm

:))) Mondom "csak megközelít?leg". OK?
Kriszta
 

Andrew [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andrew Dátum: vas. máj. 20, 2001 6:41 pm

Nem itélem el Freddie-t, és nem is akarok szemét lenni, de itt milyen lányokról beszélt valaki?
(Living On My Ownban nincs is)
Andrew
 

Kriszta [[ krisy kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: csüt. máj. 24, 2001 11:08 am

A kérdésem az volt még a legelején, hogy lenne-e kedvetek egy jó bulival megünnepelni Freddie-t. Viszont azóta csak pont erre nem válaszolt senki.
Én a barátaimmal biztosan meg fogom tartani, ha esetleg valaki még szeretne jönni és nem csak a poénjait írja le ide, az írjon.
Kriszta
 

Kriszta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: pén. máj. 25, 2001 7:15 am

Melyik megye????
Nem egészen értem, de ha a helyszínre vonatkozott a kérdésed, akkor az valahol Budapesten lesz, mivel mi mindannyian itt lakunk.
Kriszta
 

Fairy Feller [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: pén. máj. 25, 2001 7:32 pm

Persze, hogy a helyszin; nem tudom, mi masra vonatkozhatott volna..:))
Amugy en is itt lakom, csak a biztonsag kedveert..
Fairy Feller
 

oddz [[ oddz kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: szer. jún. 06, 2001 9:41 am

Hát éppen ezaz. Az a baja ennek a klubnak, hogy nagyon f?város-centrikus. Persze ez nem baj, csak akkor lenne legalább valami reklámotok. Bárhol. Az különben nem az, hogy a saját honlapotokon hirdetitek magatokat, mert önmagától csak véletlenül jönne ide valaki aki nem ismeri a klubot. Én a magam részér?l minden nap megünneplem Freddie-t, azzal, hogy gonodolok rá, hallgatom a Queen-t. Szeptember 5-én ahogy nov. 24-én is gyújtok egy szál gyertyát és arra gondolok, hogy élt egy sokjelz?s el?adó, aki megváltoztatta az életemet, én pedig ezt úgy hálálom meg, hogy minden fórumon kiállok mellette.
oddz
 


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég

cron