Mit éreztetek, amikor meghalt Freddie?

Aura [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aura Dátum: pén. dec. 07, 2001 3:34 pm

Nem akarom elrontani ezt a magasztos hangvétel? fórumot,de Fredd!!! Ugye homokos vagy?
(Én egyébként pontosan öt éves voltak 1991-ben, és akkor még azt hittem, hogy Freddie egy boxoló...)
Aura
 

Kriszta [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszta Dátum: szomb. dec. 08, 2001 6:24 pm

Ha nem akartad elrontani, akkor nem kellett volna ideírni a primitív hozzászólásodat.
Kriszta
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szomb. dec. 08, 2001 9:41 pm

Drága Aurám!

Köszönjük magasztos hozzászólásod!
A boxolós hieddelmeddel kapcsolatban pedig: Errare humanum est! No de ekkorát! Ekkorára már csak egy elefáncsi képes.:) Egyébként némi valóság alapja volt, Freddie valaha tényleg boxolt. És még hízelg?nek is mondható a kijelentésed, mivel ezzel elismerteb, milyen jól kidolgozott, monhatni tökéletes teste volt! Csak meglátás kérdése és a kijelentésed fele máris hízelg?!:)
Vendég
 

Aura [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Aura Dátum: vas. dec. 23, 2001 5:02 pm

Kriszta!
Nem biztos, hogy már rögtön primitív az, ami nem nyálas. Ha pedig nem érted a viccet-az egyéni szoc. probl. !!!
(A másikon pedig jót röhögtem - pontosan ezt vártam !!!)
Aura
Aura
 

hh [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hh Dátum: szer. márc. 13, 2002 9:03 pm

A betegség bejelentését vasárnap (?) délben hallottam. Nem örültem a hírnek, de nem voltam meglepve, mert az újságok már zörgették a harasztot. A halálhírt másnap este hallottam. Igyekeztem uralkodni magamon és visszafogottan szomorkodtam csak. Azóta kétszer csapott meg a gyász szele: egyszer, amikor Freddie talán utolsó fotóját láttam egy napilapban, másodszor, amikor a Mother Love-ot hallottam el?ször.
hh
 

Előző

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég

cron