Mit éreztetek, amikor meghalt Freddie?

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: pén. ápr. 13, 2001 2:09 am

Én kicsi voltam, amikor Freddie eltávozott, és csak kés?bb szerettem meg a Queen-t. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan hallottátok meg a halálhírt és hogyan reagáltatok rá (gondolom senki nem bontott pezsg?t).
 

Andrew [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andrew Dátum: szomb. ápr. 21, 2001 7:18 pm

Hát nem hiszem el, most ezt kezdjük el fikázni? Könyörgöm, meghalt és mindenki szomorú. z személyes dolog, mint ahogyan azt valaki meg is fogalmazta. Én is kicsi voltam, 5 éves, az emlékkoncertre emlékszem az egészb?l, akkor tudtam meg, hogy mi a Queen. Mit foglalkoztat téged az emberek reakciója a halálhírrel kapcsolatban. Legközelebbi kérdésed az lesz, hogy milyen a Queen rjongók csaja az ágyban? Kedves noname; ennél a topiknál nagyobb hülyeséget ki sem találhattál volna...
Andrew
 

Jó György [[ joe73 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Jó György Dátum: hétf. ápr. 23, 2001 10:12 pm

Én 19 voltam amikor meghalt a Freddie és nagyon elkeseredtem mert a legnagyobb m?vész volt a XX.században!!!
Én fanatikus rajongó vagyok és nem sajnáltam rá a pénzt és minden lehetséges cd-t megvásároltam!A Mr. Bad Guy-ért 20.000Ft-ot adtam ki.És rengeteg kalóz cd-m is van!!Nagyon szerettem a zenéjüket de sajnos tényleg csak a nagyon jók halnak meg korán!!!
Jó György
 

Anette [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Anette Dátum: pén. ápr. 27, 2001 1:42 pm

Sziasztok,örülök,hogy nem csak én vagyok ilyen fanatikus.Szerintem nagyon bátran halt meg és ebben is,mint minden másban messze felülmúlja a többi 3-at!!!!
Anette
 

Craxy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Craxy Dátum: pén. ápr. 27, 2001 2:06 pm

Anette, szeretném felhívni szíves figyelmét arra a tényre, hogy Roger, Brian és John remekül vannak.
Craxy
 

kisdobos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: kisdobos Dátum: csüt. máj. 31, 2001 12:11 pm

Én még csak 5-éves voltam,
de olvastam egy könyvet
FREDDIEröl és a halálával
kezdik a könyvet.Egyszerüen
összeszorult a gyomrom amikor olvastam!Borzalmas
érzés volt és még mindig amikor olvasom!!
kisdobos
 

oddz [[ oddz kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: oddz Dátum: szer. jún. 06, 2001 9:25 am

Én letöltöttem az internetr?l (videót) azt az éjféli BBC bejelentést, amikor megtudtam 1991.november 24-25-én, hogy meghalt Freddie. Nekem nagyon sokat jelentett és jelent ma is ? és a zenéje. 1998-ban, amikor meghallottam a Brian May koncerten a The show must go on cím? számot a tömegben sírva fakadtam... Nagyon hiányzik!
oddz
 

G. [[ may kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: G. Dátum: hétf. júl. 02, 2001 12:50 pm

Én nem akarok túl sokat írni a témával kapcsolatban, de van amit feltétlenül közölnöm kell. Mindenkinek azt hiszem ez a magánügye és nagyon nehezen tud err?l bárki beszélni stb...
Amikor Freddie meghalt nem is tudtam, amikor elkezdtem foglalkozni A Queen-nel akkor értetem meg mit jelent azt , hogy Queen, Freddie, halál stb...
Azt sajnos még megfogalmazni sem tudnám mit érzek ez számomra lehetetlen. Néha eszemben sincs máskor pedig teljesen a hatalmába kerít ez a különös megfogalmazhatatlan érzés.
Legtöbbször akkor amikor a The show must go on-t hallgatom és a többi csodálatosan szép dalt. Bármit is éreztek a témával kapcsolatban az a saját érzésetek, a saját gondolatotok, és azt hiszem mindenkire másként hatnak az egyes események, tehát ez is.
Sohasem feledhetjük el az akit szeretünk, mert az olyan lenne, mintha számunkra is meghalt volna.De ? tovább él a szívekben és ott van a gondolatokban, a lemezeken, videokon stb...
Tisztelettel: egy rajongó:G.
G.
 

Joan [[ pesci kukacka kiwwi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: hétf. nov. 12, 2001 8:58 am

Amikor megtudtam, hogy Freddie meghalt, teljesen összetörtem. A mai napig is elsírom magam, ha esetleg eszembe jut. Azt hiszem, hogy ameddig csak élek, sosem fogom elfelejteni ?t. Otthon írtam magamnak egy afféle emlékkönyvet. Persze, nem regény vagy valami, egyszer? emlékkönyv az együttesr?l. Azokban az id?kben, amikor készítettem, állandóan abba kellett hagynom, mert egyszer?en nem bírtam folytatni. Egyszer?en nem tudtam visszafolytani a sírást.
Joan
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szomb. nov. 17, 2001 1:28 am

Mikor meghalt 6 éves voltam. Nem tudtam Róla semmit ,hogy egyáltalán létezett, még azt sem.
Pedig én is akkor haltam meg.De erre kés?bb jöttem rá. Nincs Freddie, nincs értelme az életnek...Sírhatsz már, mint a zápores?, könyöröghetsz, hogy jöjjön vissza csak egy pillanatra is... Nincs tovább...,,All dead, all dead..."
Már nem jön vissza többé és én lekéstem róla. Soha nem láthattam, soha nem halhattam, míg élt. Már nem is fogom, hisz nincs többé...,,It's late, it's late, it's too late..."
Hogy mit veszítettem? Nem tudom leírni, nincsenek rá szavak. Csak valami szünni nem akaró fájdalom, kétségbeesés,szomorúság,?r és könnyek. Ennyi maradt nekem.
Goodbye Mr. Wonderful Brown Eyes!
Vendég
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég

cron