Miért utáljuk a Flash Gordont?

Bazsi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bazsi Dátum: szer. dec. 19, 2001 8:43 am

Kifejezetten jó album a Flsh Gordon. De ha a Hot Space és az el?bbi között kellene választanom inkább maradok a Hot Space-nél. Noha ezon is van egy-két fülfájdítóan rossz szám (Cool Cat, Dancer)
Bazsi
 

Joan [[ pesci kukacka kiwwi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Dátum: szer. dec. 19, 2001 8:15 pm

Bazsi, légyszíves ellen?rízd az e-mailedet, mondván visszaküldték a levelet. Valami nem stimmel az e-mailednél. Írj egy e-mail-t, vagy ide a fórumba, hogy minden rendben van-e, és akkor ismét megpróbálom elküldeni. Köszi: Joan
Joan
 

Bálint Sanyi [[ quantine kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Bálint Sanyi Dátum: csüt. jan. 30, 2003 1:51 pm

Utálom a Flash Gordont, a filmet. Csak is a Queen miatt néztem meg!
Bálint Sanyi
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. jan. 30, 2003 4:51 pm

Tkp.nekem is csak a gy?jtemény teljessége érdekében van a polcomon a FG, de biztos vagyok benne, hogy ha venném a fáradságot néhányszor egymás után meghallgatni, megtetszene. Viszont a The Hero-t és a Football Fight-ot már most is szeretem!
Hot Space: itt mindenki megfeledkezett az ACTION THIS DAY-r?l??!!! Vagy csak én ?rülök meg érte???
SEA
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. jan. 31, 2003 4:13 pm

Amit meg én felejtettem el, az a Body Language, a Palabras, a Pressure, a Calling All Girls, a Life Is Real és a Put Out The Fire. Vagyis kérdés: akkor tulajdonképpen három vagy négy szám miatt fintorgunk??? Vagy a felsoroltakat rajtam kívül mindenki utálja???
SEA
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: kedd feb. 25, 2003 3:33 pm

HELLÓ!!
Én még nagyon régen egy átvett kazin hallgattam meg a filmzenét, de azonnal letöröltem. Azóta sincs meg, de e hónapban megveszem. Már annyira elfelejtettem az egészet! Freddie az összes számban énekel? Mert én úgy emléxem hogy csak a címadó dalban. Egyébként nekem a kedvenc albumom a Hot Space. Nem tudom miért fikázzák annian. '82-ben ez volt a divat. Ilyen tájba szakított Michael Jackson Thriller albuma, ilyen zenék voltak. Ha akkor hallgattátok volna akkor biztos ez lett volna a kedvencetek!
Franky
 

Előző

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 74 vendég

cron