A legelsõ szám?

Sh@n [[ shan kukacka freeweb.hu ]]

HozzászólásSzerző: Sh@n Dátum: hétf. feb. 05, 2001 10:22 pm

Kinek mi volt (és mennyi id?s korában)az a szám, amire azt mondta:

-Azta' ez igenjó! Milyen zene ez?

Nekem kb 15 éves koromban a KEEP YOURSELF ALIVE és a GREAT KING RAT.
Egy csomó ideig nem tudtuk az unokatesómmal, mi lehet az, mert egy ronda sárgás szín? kazettán volt, amir?l lekopott a felirat. De aztán utánajártunk. QUEEN! QUEEN? Jóvan, akkor QUEEN. (Akkoriban rendszeresen elrontottuk: QEEN :) )Onnantól kezdve gy?jtöttük...
Sh@n
 

Leilah [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Leilah Dátum: kedd feb. 06, 2001 2:16 pm

Radio Gaga, 9 évesen. Nem tudtam hogy Queen csak tetszett.

A Kind Of Magic pedig a Sugár Üzletközpont TV hirdetésének zenéjeként vált ismertté számomra, jó mi? Ekkor még mindig nem tudtam hogy van Queen nev? banda.
Leilah
 

hukli [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hukli Dátum: kedd feb. 13, 2001 10:52 pm

Érdekes, nekem is a Radio Ga ga volt az els?.
Úgy 10 éves lehettem és unokatesóm mutatta be a Queent ezzel a számmal.
Aztán jött a többi
hukli
 

Andrew [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Andrew Dátum: hétf. feb. 19, 2001 7:41 pm

5 éves voltam amikor Freddie meghalt, s akkor találkoztam rengetek Queen nosztalgiavideoval, és nekem -mint kicsinek- rögtön szemet szúrt az I Want To Break Free-ben, hogy a porszívózó néninek bajusza van... Amikor évek múlva elkezdtem foglalkozni a Queen-nel a One Vision volt az els? kedvenc, majd az It's a Hard Life és a Was It All Worth It
Andrew
 

bakter [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: bakter Dátum: kedd feb. 20, 2001 3:32 pm

Az els?re már nem nagyon emlékszem, de az utolsó, ami a kezem ügyébe került, és nagyon tetszett, az a Man From Manhattan volt.
bakter
 

Gina [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Gina Dátum: szer. feb. 28, 2001 8:24 am

Én már nem is tudom mikor hallottam el?ször QUEEN-t, és azt semi melyik dal volt
az.Talán a WE WILLROCK YOU
volt az.Azót eltel egy-pár év.Most már tudatosan hallgatom és imádom.
QUEEN FOREVER!
Gina
 

Maguf [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Maguf Dátum: szer. feb. 28, 2001 9:13 pm

Az els? szám amivel találkoztam a We are the champions volt annó mikor egy olimpiai video-t nézegettem. utána sok éves kihagyás és jött a Hegylakó. Anyám mondta hogy ezt a Queen csinálja.
Erre hosszú keresés után rábukkantam néhány számra: Bohemian Rhapsody, We will rock you, We are the Champions. Utána már jött minden magától
Maguf
 

tiberius [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tiberius Dátum: vas. márc. 11, 2001 11:07 pm

Egy - 15 évvel ezel?tti -vasárnap délel?ttön egyszercsak azt vettem észre magamon, hogy "libab?rös" a kezem, aminek okozója az volt, hogy felcsendült egy HANG, egy dallam a televízióban. Én csak álltam megdermedve és átadtam magam egy földöntúli érzésnek amit ez a HANG és kép együttesen idézett el?. Pompázatos középkori jelmezekbe öltözött embereket láttam és mágikus erej? zenét hallottam. Teljesen elvarázsoltak ezzel a különleges produkcióval. Azóta az életem részévé váltak és az az érzés még mindíg bennem ÉL. Szerintem voltak, vannak és lesznek hasonló találkozások az alkotó és a hallgató között, és ha ez így van, akkor ez az érzés (ez a HANG) halhatatlan...it's a hard life.
tiberius
 

Katinka [[ dancs kukacka deltav.hu ]]

HozzászólásSzerző: Katinka Dátum: hétf. márc. 19, 2001 7:06 pm

Nekem az els? kedvencem a PRINCES OF THE UNIVERSE volt.
Katinka
 

Joe [[ joe73 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joe Dátum: hétf. ápr. 23, 2001 10:22 pm

Nekem a Sail Away Sweet Sister volt az els? amibe beleszerettem ?de aztán jött az One Year Of Love!
Dehát annyi jó számuk van hogy nem lehet választani!
Amikor megvettem a lengyelpiaci takt kazettán a Mr.Bad Guy-t és meghallgattam a Love Me Like There's No Tomorrow-t akkor azt hittem eldobom az agyam!!!
Joe
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég

cron