legjobb/legrosszabb dal & album

Andrew [[ andrewp kukacka egon.gyaloglo.hu ]]

HozzászólásSzerző: Andrew Dátum: hétf. dec. 25, 2000 8:37 pm

Az én kedvenc albumom a The Works,az A Kind Of Magic és az A Night At The Opera.Rossz számomra nincsen, de a leggyengébb a Flash-t leszámítva az A Day At The Races.
Kedvenc számom az It's A Hard Life, amit nem állok, az a Ride The Wild Wind.
Andrew
 

Rean [[ rean kukacka nexus.hu ]]

HozzászólásSzerző: Rean Dátum: csüt. dec. 28, 2000 8:44 pm

Véleményem szerint..

legjobb albumok: Queen, Queen II.,
legrosszabb albumok:Flash Gordon, Hot Space

legjobb szám: In The Lap Of The Gods
legrosszabb:Cool Cat, Body Language
Rean
 

bakter [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: bakter Dátum: pén. jan. 12, 2001 11:23 am

Az els? két album szerintem inkább érdekes, mint jó. Szépen nyomon követhet? a zenei fejl?désük. Zeneileg a legjobb és legösszetettebb albumnak az Operát tartom, de a legtöbb kedvencem a Jazz-en van. Elég sok legkedvencebb számom van: a Princes Of The Universe, Death On Two Legs, Don't Stop Me Now,...
bakter
 

Maguf [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Maguf Dátum: szer. feb. 28, 2001 9:16 pm

Nekem nincs legrosszabb még a Flash ba is találtam jót. Legjobb sincs mivel mindíg más számban találok valami olyat ami tetszik.
Maguf
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: hétf. márc. 12, 2001 11:09 pm

Sokan szeretik fikázni a Flasht. Szerintem az egyik legjobb rocker szám a The Hero - nem véletlen hogy rengeteg koncert ezzel kezd?dött...
Nem érdemes kihagyni, csak azért mert mindenki fújol...

Mr Fahrenheit
 

Magnum [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Magnum Dátum: pén. jún. 01, 2001 2:33 pm

Részemr?l kettéválasztanám a Queen-számokat:az egyik csoport amit a "laikusok" is ismernek (ezeket játszák a rádiók), a másik az ismeretlenebbek.Ezekr?l írnék.Nagyon jó a Great King Rat, a Nevermore, a Lily of the Valley, a Who Needs You, a Sleeping on the Sidewalk, a Let us Cling Together stb.Ezeket is nyomni kéne a rádiókban!Kevés Queen számot nem szeretek, de ezek közé tartozik a Radio Ga-Ga, a Now I'm Here, a Sweet Lady vagy a Rock It.De ezekre se mondhatom hogy rosszak, mert a világh legjobb együttesér?l van szó!!
Magnum
 

Aura [[ aurajg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Aura Dátum: pén. okt. 19, 2001 1:51 pm

A legjobb Queen albumok: Innuendo, Night At The Opera
A legrosszabbak: Jazz, The News Of The World
A Legjobb Queen számok: Innuendo, The Show Must Go On,Who Wants To Live Forever, Princes Of The Universe,Was It All Worth It, Scandal ,Mustapha.
A legrosszabbak: Under Pressure, Crazy Little Thing Called Love, Who Needs You,Bicycle Race.

Aura
 

Larry [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Larry Dátum: pén. nov. 02, 2001 2:03 am

Legjobb Queen albumok: Sheer Heart Attack, A Night at the Opera, News of the World
Legrosszabbak: Flash Gordon, Hot Space
Legjobb számok: Nevermore, Fairry Fellers..., Flick of the wrist, Who needs you , My Melancholy Blues.
Legrosszabbak: The Invisible Man, You don't fool me

Észerevettétek egyébként, hogy a Szörényi-Bródy rockoperában: az István Királyban: a "bosszantó egy bugris, bunkó.." dallama a Queen Fick of the Wrist cím? számáról van koppintva?
Larry
 

[[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Vendég Dátum: szomb. nov. 17, 2001 1:37 am

Ne haragudjatok meg, de szerintem a Queenek nincsen rossz száma. Csak hangulat kell hozzá. Ha éppen jó hangulatban kap el a szám, akkor imádod. Ennyi. Nekem is volt olyan szám, amit nem szerettem és egyszer pont akkor hallgattam, hogy ráéreztem és azóta imádom! Remélem értitek amit mondani próbálok.
Amúgy meg pont az a jó a Queen-ben, hogy minden számuk más és más. Nincs két egyforma. Nem lehet ?ket felcímkézni. És pont ez az amiért imádnivalóak. Freddie megcsinálta tökéletes együttest! Akármit mondtok ez így van!:)
Vendég
 

Joan Pesci [[ pesci kukacka kiwwi.hu ]]

HozzászólásSzerző: Joan Pesci Dátum: szomb. nov. 17, 2001 7:46 pm

Nem tudom, hogy ki írta az utolsót, de tökéletesen egyetértek. Én így jártam a Mustapha-val. Sokáig nem szerettem, de aztán egy id? után annyira megtaláltam benne a számomra tökéletes hangulatot, hogy szerintem király egy szám!
Joan Pesci
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég

cron