Queen Tribute Concertshow

Queen Tribute Concertshow

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: kedd dec. 28, 2010 2:43 pm

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményekre a dec. 25-i nagy Queen showról. Kinek, hogy tetszett?
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Queen Tribute Concertshow

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd dec. 28, 2010 8:14 pm

tiberio72 írta:Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményekre a dec. 25-i nagy Queen showról. Kinek, hogy tetszett?


Jelentem, ott nem voltam, bár egy netes közvetítésbe beleszaladtam (el is kezdtem terjeszteni). Az előadásból pár percet láttam, az alapján engem nem nyűgözött le.

A QUP részét másnap láttam, mikor kiderült, h a stream megy felvételről is. Ahhoz gratula, 25 perc egy X ezres (X=?, csak kérdezem) közönség előtt, nem (láthatóan) megilletődve, smároljatokkal, az (nekem, picit elfogultként) tetszett. Hogy az ottani közönségnek mennyire jött át, azt ti jobban éreztétek, aki QUP-ot nem ismerve, rajongóként (nem is feltétlenül kvín, hanem úgy R+R általában) ment oda, annak sztem remek élmény volt, aki, khm, sznobizmusból volt ott, rádióból ismerve a kvínt, az akár húzhatta is a száját.
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Queen Tribute Concertshow

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: kedd jan. 11, 2011 12:45 am

Köszi Lacóka.

Kb. 2 ezren voltunk szerintem.
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Queen Tribute Concertshow

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. jan. 14, 2011 2:37 pm

én nem picit vagyok elfogult, nekem a QUP nagyon tetszettXD sokkal jobban, mint ami utána következett (nemtom, milyen minősítő jelző illene ide, ezért inkább nem is kísérletezek...). De ezt már mondtam nektek is:) a SMGO szánalmas próbálkozás volt...
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron