SAVE OUR FANCLUB

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd márc. 06, 2007 7:55 pm

1. Nem vagyok senkinek a f?nöke. Ez egy hatalom nélküli vezet? pozíció.
(mondjuk csak szakért?i hatalmam van.)
2. Egy picivel több megértést kérek !!!!
Ebben a klubban mindíg legalább két t?z között voltam (vagyok) már k....ra elegem van ebb?l !!! Mit gondoltok én már hányszor g?zöltem be a klub miatt ?
De ígérem a héten mindenképp rendet teszek a klub és a honlap ügyében.
Persze így is valaki (kik)majd kurvára megsért?dnek.

Tisztelettel:
Bandus
Bandus
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd márc. 06, 2007 9:30 pm

Jó!
Akkor döntsd el hogy mi legyen, mert mi megbeszéltünk valamit..Én intézkedtem is ezzel kapcsolatban, most pedig fel akarod rúgni!
Én nem fogok hülyét csinálni magamból, a tárhelyet és domaint meg pláne nem fogom kifizetni feleslegesen!

Bori!Nem örömujjongás kell,hanem az, hogy ha megbeszélünk vmit akkor tartsuk ahhoz magunkat!
Era
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: kedd márc. 06, 2007 10:15 pm

Hejhejhej... semmi baj nincs Baba (Erának szólt)! Lényeg, hogy már beszéltünk róla és nem nézzük tétlenül a dolgot mint eddig.
Én megértem Era hozzászólását, mert ? (is) belelkesült, aztán kiderült hogy nem megy minden olyan könnyen. Ez van... Akármit szeretne Bandus, és vele együtt szeretnénk mi, egyik napról a másikra nem fognak változni a dolgok, bármennyire is igyekeznénk. De azér nehogymár abból legyenek viták, hogy végre csinálni szeretnénk valamit!

PEACE
vira
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: szer. márc. 07, 2007 1:56 pm

Úristen... O_O

(Most olvasom csak az egészet)
sea
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szer. márc. 07, 2007 2:25 pm

Szó sincs arról, hogy egyéni jogot akarnék szerezni a honlap felett. Bandust,pedig azért kiáltottam ki f?nöknek,mert ? adta volna az anyagot, állítólag Te rendelkezésünkre bocsájtottad volna a mostani fórumot, és innent?l kezdve ha ? azt mondja, hogy lesz honlap,akkor lesz..de ha nem mondja hát nem.. :S


Csak épen én voltam az egyetlen,aki azt mondta, hogy "na jó! csináljunk is valamit, ne csak beszéljünk!".

Az oldal tartalmi részét nem én akarom adni, de ha ez kell, akkor én is összegy?jtöm az anyagot. Az eddigi megbeszélések (bár ezek után ez nem tudom mennyire fedi a valóságot), arról szóltak, hogy Bandus, mint legnagyonn Queen rajongó és klubvezet? adna anyagokat és híreket(azt t?le kéne kérdezni, hogy milyen gyakran), de én vállaltam, hogy ha elküldi,akkor aznap, vagy másnap fent lesz. Dizájnhoz nem igazán értek, de itt van sea,aki meg ért és tudna segíteni az oldal ezen irányú fejlesztésében. A fórumot meg(bár nem tudom, hogy mysql alapon m?ködik vagy máshogy), de relatív egyszer?en helyre lehet hozni azzal,hogy csak regisztráltan lehessen hozzászólni,illetve ezt a sok szemetet kitörölni.
T?lem amúgy mehet a fórum a SR-ra is, de hamár demokráciáról beszélünk, a fórumozók nagy része azt akarta, hogy maradjanak meg a régi üzenetekek (saját vélemény:SPAMEK NÉLKÜL)és többen azt is jelezték, hogy logikusabb lenne ha minden egy helyen lenne. Továbbra sem tudom, hogy milyen adatbázissal dolgozik a mostani fórum és milyennel a SR, de ha tudjátok,tegyétek át!

Én nem kisajátítani akartam semmit, hanem tenni valamit egy olyan ügy érdekében, amir?l gyakorlatilag hónapok óta hiába beszélünk, mert szerintem csak az elmúlt egy hétben többet hallottunk Rólad mint az elmúlt 2 hónapban összesen..

Ha más ért hozzá a társaságból, vagy van id?d arra, hogy renbetedd a fórumot és a honlapot, akkor én ki is szálltam. Megint abba a hibába estem, hogy segíteni akartam..

Ja és online szavazás..Névtelenül én személy szerint nem hiszek benne..

Remélem sikerült azért úgy leírnom hogy érthet? legyen! POntosab tudom, hogy olyan ember vagyok akit vagy utálnak vagy szeretnek és köztes állapot nagyon nincs, de innen üzenem mindenkinek, hogy engem mindig jó szándék vezértelt!

..üdv..
Era
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szer. márc. 07, 2007 2:28 pm

A félregépelésekért meg bocsi!
Era
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. márc. 07, 2007 9:03 pm

tényleg jobb lenne, ha minden 1 helyen lenne... csak attól félek, h. id?hiány miatt hanyagolva lesz az új oldal is...
snyper
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. márc. 07, 2007 9:03 pm

szal legyen 1 szavazás
snyper
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 08, 2007 4:26 am

Én eleve úgy hoztam fel a dolgot, hogy kivitelezni tudom nagyjából a dolgot, ha kapok grafikai és tartalmi segítséget, mert én bevallom nem vagyok az a naponta Queen hírek után néz? ember.. Erre kaptam azt a választ, hogy ezzel semmi gond, mert Bandus úgyis minder?l értesül és elküldi e-mailben,én meg felteszem. Meg lehet kérdezni a Queen-es táraság több tagját is(mivel nem csak a QUP honlapot csinálom, hogy mennyire próbálok gyorsan reagálni minden kérésre, még olyan helyzetekben is,amikor éppen hogy nem kerülök kórházba.. Most, hogy kiadtam ismét magam, ha kell, kérdez?sködjetek Tóth Tibinél vagy a QUP tagjai közül bárkinél..Nekem nem érdekem, hogy én csináljam..Még egyszer hangsúlyoznám: SEGÍTENI AKARTAM!

Sért?dés nincs.. Felháborodást viszont valóban érezhetsz az üzeneteimben, de nem miattad, hanem mert ez úgy lett felém és mineki felé,aki részt venne ebben a "munkában" vetítve, hogy ok és fix és csináljuk,erre amikor komolyan elkezdnénk szervezkedni,el?jön a szavazás kérdése,ráadásul Bandustól,aki a legjobban örült annak, hogy lépünk valamit el?re..

Az én lelkesedésem most eléggé letört, de ha azt látom, hogy a közösséget érdekli a dolog és szeretné, hogy lépjünk, akkor továbbra is fennáll az ajánlatom, de ha nem,akkor legyen csak egy fórum a SR-on és remélem senki nem tesz szemrehányást senkinek,mert a kezdeményezés megvolt, de feleslegesen..

Szavazzatok! Hajrá!

BZ! Ha olvasod.. Sorry.. Jelentkezem, ha kiderült vmi..

üdv
Era
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: csüt. márc. 08, 2007 10:19 am

Mivel én ilyen dolgokhoz nem nagyon értek, nem is tudok nagyon hozzászólni. Csináljatok mindent úgy, ahogy gondoljátok, mindenestre remélem, h id?ben megtudom majd a dolgot és tényleg lesz egy Queenhez méltó lap. Hát hajrá everibodri!
killerqueen
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron