SAVE OUR FANCLUB

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 22, 2007 11:46 pm

Rendben, ha a többiek is úgy gondolják akkor fel?lem lehet. Mondjuk lehet, hogy egy külön topikba mindenkinek be kéne írnia azoknak a nevét , akiket érdemesnek tart rá és mondjuk egy héten át lehetne szavazni. Az els? 3 helyezet kapna törlési jogot. Persze bármilyen ötletet elfogadok. :-) A másféle fórumokról meg még annyit, hogy nekem is elég szimpik, de sajnos annyira nem vágom sem az oracle-t sem a mysql-et, hogy létre tudjak hozni egy olyan board-ot... :-(
Coulthard
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: pén. feb. 23, 2007 12:59 pm

amúgy, már nem azért, mert kötekedni akarok, vagy vmi, de ezt a Kovács Leventét nem kötelezi semmiféle szerz?dés vagy vmi, h. fejlessze folyamatosan ezt a lapot?
mert ez így elég szar, h. itthagy minket nyakig a szarban, és még ki sem adja a szerkesztési jogokat...
snyper
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: pén. feb. 23, 2007 1:44 pm

Ne bántsátok! Tett ? eleget a magyarországi Queenes életért! :)
sea
 

Manyus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Manyus Dátum: szomb. feb. 24, 2007 10:35 am

A két klubvezet? legjobb tudomásom szerint: Bandus és Töpi,
a weboldalt pedig Levente és még nem tudom ki tartják karban.
Manyus
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. feb. 24, 2007 6:29 pm

egyszerüen nem értem..
mik ezek a dumák hogy "ha itt lesz, ráérek"
"ha ekkor-akkor lesz, talán tudok menni"

sztem mindenki els?sorban magának tesz egy rohadt nagy szívességet, vagy nem is ez a legjobb szó, simán jót bulizik, ha bármi queenhez köt?d? zenei jellegü eseményre elmegy

és ezt nem azért mondom, mert 90%ban ráérek a pesti bulikra menni, hanem maga a hozzáállás furi
mintha ezek vmi házi feladatok lennénk...

(vagy csak nem látok a sorok közé, az is lehet)
chip
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. feb. 25, 2007 3:41 pm

Egy moderátor b?ven elég (lenne), az összes topicra is, úgy vélem, vagyunk egypáran, akik jóformán napi rendszerességgel nézzük a fórumot, másrészt megpendítem, amir?l már volt szó: csak regelve lehessen hozzászólni, onnantól kezdve pedig csak a régebbi spameket kéne törölni. Ez pedig sztem a moderátor dolgát jelent?sen lecsökkentené, mert ami nem spam, az sztem minden további nélkül maradhat. A véleménynyilvánítás szabad. Legfeljebb megkapja az illet? a magáét, mint eddig mindig :D

Bulik: Breakthru, ne ken?dj el, chip annyit akart mondani, h ha úgy indítotok, h úgyse tok menni, akkor nem jön be. Ha el akartok menni, akkor párra úgyis sikerül. (én pl híresen nagy szabot?r vok, de id?nként betolom az orrom)
Lacóka
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. feb. 25, 2007 4:11 pm

Sztem ez a topic már arra is jó, h látszódjon, h igény van a klubra és a rendezvényekre (nem is kicsi). Ha valaki segíteni is tud, az csak külön jó.
Lacóka
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 25, 2007 5:47 pm

Már említettem a másik fórumon, de megvalósítható lenne a végleges költözés? Tudom, hogy nagyon ragaszkodtok ehhez a fórumhoz az emlékek, meg minden más miatt, de The show must go on! Nekem kifejezetten tetszene egy nosztalgiasarok a másik fórumon, ahova át lehetne menteni az itteni hozzászólásokat.
Breakthru
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: vas. feb. 25, 2007 6:20 pm

Breakthru - ezek a jelek tipikusan lustaságra utalnak. ezt csak akkor tudod leküzdeni, ha télleg elhatározod, h. mész, és teljes g?zzel beleveted magad... hidd el, nem olyan fárasztó, mint otthon ülni... ;)
jah, amúgy azért tudom, h. mi ez, mert én is szenvedtem benne... :)
snyper
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: vas. feb. 25, 2007 9:35 pm

Csatlakozom Breakthru szavaihoz, bár mint kifejtettem már egy másik topikban, nálam els?sorban nem a lustaság dominál. Pénz, id?....stb. De ami késik, az érik, úgyh el?bb-utóbb csak eljutok egy rendezvényre. Hiszen már az is nagy haladás, h felfedeztem ezt az oldalt. :P
killerqueen
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron