SAVE OUR FANCLUB

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szer. feb. 21, 2007 3:14 pm

Elészült a m?, nem egy nagy szám, de azért valami:
http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=Queenforum

Csak regisztráltak szólhatnak hozzá
Csak regisztrált és témanyitási engedéllyel rendelkez? fórumos nyithat új témát.
Ikonok, képek, stb... beszúrása engedélyezett.

Várom az észrevételeket, ötleteket, stb...!
Coulthard
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. feb. 21, 2007 8:32 pm

A fórum kapcsán: Jó ez az sg.hu, de azárt nem az igazi... Ha komolyan gondoljuk a dolgot, és esetleg valami véglegesebbet szeretnénk, akkor lehet, hogy érdemes lenne beruházni egy jobb fórummotorra (Invision Powerboard vagy vBulletin). A hátránya ezeknek az, hogy pénzbe kerülnek, úgy 150 dollárba és ezért tényleg csak valami maradandóra lehetnének használhatóak...
Oberon
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. feb. 21, 2007 9:21 pm

leállítom magam a nagy hagyomány?rzéssel... elkapott a para!
legyen akár új cím is, akár dobjunk össze pénzt is vmi jóra, vagy bármi... csak a régi hozzászólások...! ha kell, átmásolom ?ket személyesen pár szabad estémen :)) komolyan..
chip
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. feb. 22, 2007 4:00 pm

:) de jó, Bandus, olyan szomorú voltál pénteken. De akkor örülök, ha jobb kedved lett:))) én vállalom, ha tudok segíteni akármit a klubszervezésnél: klubnapok, túrák, más városokba látogatás stb!!! jó, most a sulival kicsit elvagyok havazva (márc. végéig..), de bírom az ilyen szervez? feladatokat:)))))
Más: nekem teccik az új fórum, egyébkéntis egyenl?re ideiglenes megoldásról volt szó, annak pedig tökéletes. A kés?bbiekben biztos vagyok benne, hogy ezt is meg fogjuk oldani!
moondream
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. feb. 22, 2007 5:36 pm

na, támogatok mindent.
És már fél éve Bp.en tanulok,szóval tudnék menni ilyen összeröffenésekre.
laca
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:23 pm

150 dollár? Nem tudom, mennyi a váltó, de a legrosszabbal szoroztam (még el is túloztam), de nem olyan kifizethetetlen összeg, legalábbis ha elegen vagyunk rá, szóval én pénzügyileg is támogatnám. (Majd még lehet, hogy lerohad a vigyor a képemr?l... :-P) Mindenesetre színvonalas fórumot ide!!
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: csüt. feb. 22, 2007 8:53 pm

hát tényleg áldásos volna tenni vmit mostmár!! Agyamra megy ez a sok szar!!
killerqueen
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 22, 2007 10:57 pm

Nos, köszönöm azoknak akik már az új forumon dícsérték a munkám, de tényleg! Én azt kérem minden panaszkodótól, hogy inkább használja az újat, még ha ideiglenesen is, hiszen egy teljesen új fórumot, mely olyan oracle és mysql tudásra épül, mint az Oberon által említett board-ok nem annyira könny? megcsinálni és hát ugye azért fizetni is kéne. Most viszont van egy átmeneti, új fórumunk, kis extrákkal, spammentesen. Én sem örülök, hogy ide jutottunk, de ez csak ideiglenes állapot, ebben biztos vagyok.
Köszi, hogy elolvastátok!
Egyben kérlek szavazzatok itt, vagy ott, hogy az új fórumon kik legyenek azok a moderátorok akik téma és hozzászólástörlési joggal rendelkezzenek. Én max 2-3 embernél nem gondoltam többre, remélem senki esm veszi ezt zokon...
Coulthard
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 22, 2007 10:58 pm

esm=sem
Coulthard
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: csüt. feb. 22, 2007 11:21 pm

Szerintem el?ször szedjük össze a szavazáshoz, kik vállalnák el a moderátorkodást, és aztán durrbele. Én például a neten töltött id?mennyiségem ismeretében jelentkezem a tisztségre :)

A fizet?s fórummotorokról: Nem tudom, mennyire nehezek, csak felvetettem, mert nap mint nap látom ?ket m?ködni, és kimondottan szimpatikusak.
Oberon
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron