SAVE OUR FANCLUB

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd feb. 20, 2007 5:42 pm

Hát igen! Sokat veszített, aki nem járt akár csak a PeCsába videózni... Hihetetlen, hogy múltid?...

...De azé' Szegeden odab*tunk!!! \m/\m/ :D Ebb?l lehetne rendszert csinálni.

Bandus pedig NINCS EGYEDÜL!!! Ugye?! <3

---HQFC 4ever---
sea
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd feb. 20, 2007 7:25 pm

Tibi 5letével egyetértek!
Snyoer, sajna az a gond, legalábbis Bandus aszonta, hogy az eredeti moderátort, aki a honlapot is csinálta nem lehet elérni, ha meg igen, nem hajlandó átadni a szerkesztés jogát senkinek...:/
moondream
 

manyus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: manyus Dátum: kedd feb. 20, 2007 10:03 pm

Én csak azt tudom mondani, hogy ha a többségnek nem tetszik ez a honlap, beleszólni meg nem lehet, akkor csinálni kell egy másikat, amilyenre igény van. Ki mondja meg, hogy ez a HQFC hivatalos lapja?
Ha Bandus a klubvezet?, akkor ? dönti el, hogy melyik az és mi kerüljön föl rá. Nyugodtan futhat több oldal is párhuzamosan, aztán majd eld?l, hogy melyikre van szükség. Hulljon a "férgese".:) Ha ezt valaki be tudja vállalni, akkor szerintem hajrá!
manyus
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: kedd feb. 20, 2007 10:17 pm

Ha nincs más javaslat, ezel én is teljes mértékben egyetértek. Csak rossz lenne, ha sért?dés lenne bel?le.
Breakthru
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd feb. 20, 2007 11:22 pm

El?ször is köszönöm a belém vetett bizalmat, de tisztáznom kell, hogy ennek a forumnak a motorja számomra nem ismert, ezért valószín? nem én lennék rá a megfelel? egyén, aki itt rendet tud rakni. Amit vállalni tudok, az egy új, független fórum, ahol teljes mértékben szerkeszthet?k és törölhet?k a nem odavaló hozzászólások a moderátorok által. Úgy gondolom, hogy a moderátorok személyeit meg lehetne szavazni, nyílván olyan embereket választva, akik relatíve sokat tudnak ránézni a fórumra. Holnapra megpróbálok egy kezdeti verziót összehozni, megnézhetitek és ha tetszik akkor bele lehet vágni. Ez a oldal pedig megmaradhat továbbra is az infóknak, illetve a régi hozzászólások archívumának.
Coulthard
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: szer. feb. 21, 2007 9:11 am

Mivel én nem sokat értek az ilyesmihez, csak azt tudom mondani, h csináljátok ahogy a legjobb. Mondjuk nem lenne rossz egy új honlap.
killerqueen
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. feb. 21, 2007 9:39 am

persze, aki nem vágja, milyen élet volt itt, nem aggódik rajta h új lap legyen... de nekem már rkcs-re jár az ujjam:S
chip
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. feb. 21, 2007 10:41 am

Egy új, akár ideiglenes fórum/oldal létrehozása tényleg jó ötletnek t?nik, annyira nem is nehéz a létrehozása. Ha kell valami, szívesen besegítek, bár nem vagyok nagy számítógép-mágus, de a netfügg?ség miatt mondjuk moderálni tudnék, úgyis állandóan a hálón futkározom.

Még annyi, hogy valahogy nagyobb publicitást kéne szerezni a klubnak, mert talán ez a f? probléma. nem hiszem, hogy csak ez a pár tucat Queenes ember van az országban, aki ide írogat...
Oberon
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. feb. 21, 2007 10:42 am

ja, és még annyi, csak egy apróság, hogy hamár a tartalmat nem tudjuk átvinni, a számunkra kedveseb topic-címek gond nélkül átköltözhetnek :)
Oberon
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. feb. 21, 2007 12:19 pm

akár... észrevettétek h a FANCLUB szót átírhatnánk a topik címében FORUM-ra..? a legtöbb benne lév? hozzászólás alapján mmint
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron