SAVE OUR FANCLUB

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. márc. 05, 2007 6:58 pm

VÁLLALOM! egy láda sör meg két üveg unicum next tökéletes lesz :D két karton cigit is szabad kérni..? gépelés közben nem megy a sodrás :))
chip
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: hétf. márc. 05, 2007 8:39 pm

Sziasztok !

Most váltottam szót Leventével a honlap ügyében.? nem lát akadályt, ha az oldal tényleg hozzáért? kezekbe kerül, akkor folytathatjuk annak a szerkesztését. Minden további nélkül mehet hozzá, akkor minden eddígi összegy?lt anyag.
Levente másik alternatívája: A Sopronirocks. Ez inkább egy virtuális klub lenne ,olyan mint az iwiw vagy a myspace (minden felhasználóhoz szövegek fényképek stb tartoznának. A kluboldal pedig maradna ott ahol van.
Bandus
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. márc. 05, 2007 8:56 pm

Naggyon-naggyon tetszik Era ötlete!!!!!! Pártolom!!!
Breakthru
 

Coulthard [[ st.mercury kukacka gmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd márc. 06, 2007 12:26 am

Szerintem mind1, hol van a fórum, csak legyen spammentes és moderálható, ha szükséges. Én az általam létrehozott ingyenes fórumot (ami nem hiszem, hogy a jelenlegi célnak egyébként ne felelne meg) fentartom, ha úgy alakul, hogy nem lesz jobb. Viszont, ha meg lesz, akkor legyen az, ezt majd a többség eldönti...
Coulthard
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd márc. 06, 2007 3:31 am

Jelenleg úgy néz ki, hogy megkapjuk a mostani fórumot..Szerintem lényegesen egyszer?bb megoldás,mivel évekre visszamen?leg itt van minden..

Ha ez nem lenne megoldható,akkor persze semmi kifogásom az SG fórum ellen..
Era
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: kedd márc. 06, 2007 9:13 am

Végre beindultak a dolgok... Ehhez is csak egy szombati bulira és némi sörre volt szükség, hogy nem jöttünk rá eddig??? :))

Domain foglalás ügyében Era átvette az irányítást, szal én innent?l megmaradok "értelmi szerz?nek". De ha vmi kell, akkor csak bátran...!
vira
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd márc. 06, 2007 12:55 pm

Hm, kezdem szégyelleni, h csak én nem tudok semmit hozzátenni a dologhoz (leszámítva a másfél hétig tartó "beregellekakurvaanyádat" partizánakciómat)

Új honlap ötlet nekem nagggyon tetszik (ld lentebb). DrM ötletét is támogatom, SG fórum egyetlen hibája (vagy legalábbis a legnagyobb) az adatbázis... Ez a fórum tele van szép emlékekkel :) (mint egy padlás)
Lacóka
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd márc. 06, 2007 4:19 pm

ááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááá!

Amig nem kerül a kezembe a fórum, addig könyörgöm az ezzel kapcsolatos dolgokat írjátok a honlapom vendégkönyvébe!

http://katera.atw.hu

Kezd annyira elharapózni ez a szösz, hogy a törölgetésre is chipet kell alkalmazni!:)

Era
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd márc. 06, 2007 4:20 pm

Sziasztok !

Az új fórum/weblap ügyében írok !
Levente ötlete, hogy csináljunk egy online szavazást a fórum és az új weblap ügyében. Hiszen az új konstrukció mellett mindössze csak hárman négyen vagyunk , de a szavazáson 62:21-re vezet a Sopronirocks-ra való költözés ötlete. Tehát várom a véleményeteket.
B.
Bandus
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd márc. 06, 2007 7:44 pm

Era, nyugi már!!! tudod milyen, amikor sok embernek kell dönteni, mindenki hebeg-habog, és egy 5 f?s csoportnál nagyobb "tömeg" nem képes egyértelm? döntést hozni:D
sztem amúgy jó ötlet az új honlap, én nem voltam oda a sopronirockstól (Coulthard fórumja teccett:)) (dehát ez tényleg ideiglenes megoldás volt). Egyébként aszondom, hogy minden nem? segítség teljesen önkéntes, úgyhogy ne sért?dj meg azon, ha nincs egyértelm? örömujjongás, v ilyesmi. Amúgy én is szívesen segítenék honlap ügyben, csak hát hót hülye vagyok a gépekhez:D
moondream
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég

cron