SAVE OUR FANCLUB

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. márc. 29, 2007 9:37 am

sztem így elsõre ez nem is lenne rossz... persze ha télleg saját lenne és nem egy ingyenes oldalon készülne még jobb lenne (toom hogy ez csak terv...).
és továbbra sem látom értelmét az itt folyó vitáknak. egy az érdekünk, nem így van??? most akkor mért nem lehet megegyezni, vagy annyira fontos mindenkinek a saját kis hülye érdeke hogy inkább veszni hagyjátok az új honlapot???? amúgy elég érdekes, hogy akik itt hónapszám nem szólnak hozzá, nem jönnek el bulikra, nem találkoznak senkivel a klubból most hogy felélénkültek.....
moondream
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: csüt. márc. 29, 2007 2:20 pm

Szerintem sem kéne azért, hogy vérre menjenek a dolgok. Hiszen ez azért nekünk a hobbink és a szórakozásunk !!!
Nem tudom hogy a ma esti koncert elõtt lemegyek -e a Randiba mert a buli elõtt a banda menedzserével fogok találkozni.
Bandus
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. márc. 30, 2007 10:56 pm

http://queen.rkcs.hu/answers.php3?forum=2&topic=1078

Feleslegesnek gondolom h 3 különbözõ topicban is anyázzunk, ezért ide írok.

Bandus és a megváltozott mélcím: merem remélni h ez csak vmi félreértés. Ha ilyeneket csinálunk, holnapután már egymás haját húzzuk, aztán elvesszük egymástól a dömpert meg fellökjük a másikat a homokozóban. Emberek, nemáhe'!

...

Írtam sokat, gondolkoztam, kitöröltem. Aki hosszan kíváncsi a véleményemre, menjen lentebb 10-15 hozzászólást, ott van.

"a QUP honlap nem szép" Speciel ez meg perpillanat használhatatlan, ami sztem nagyobb szopás. Ha jól rémlik, pár hete Levente felajánlotta h a dizájnt és a fórum adatbázisát is rendelkezésre bocsátja. Akkor ez a probléma is meg van oldva! Vagy megint én vagyok a naív?

Két évvel ezelõtt volt egy jól mûködõ honlap, és épp a seggünket csapkodtuk a földhöz h lesz koncert!
(aki nem emlékszik: http://queen.rkcs.hu/answers.php3?forum=1&topic=733 )

Most a honlap romokban, a klub egyik része új honlapért kiált, a másik csendben ül és örül a (vélt) hatalmának, a harmadik (legnagyobb) szeletnek meg az összes fasza kivan már a "kvínezéssel", még a fórumra sem jön, nemhogy Queen-bulira, hallgatja otthon-egyedül a News of the World-öt.

Tegye fel a kezét aki ennek örül!
Lacóka
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szomb. márc. 31, 2007 5:40 pm

jajj, ezt nem akartam... Breakthru, amit írtam nem nektek szól, akik messze laktok, és csak a fórumon bukkantok fel... ez azoknak szól, akik nem laknak messze, de a fórumon nem szóltak hozzá, nem is próbálkoztak azzal, hogy akármikor vegyék a fáradságot és eljöjjenek egy Qupra v mittomén, viszont most baromi okosak, és osztják az észt.
Ami azt illeti, sztem haggyuk a p.csába ezt az egész fórumot, legyen egy új, és le van sz.rva az egész szarkeverés ami most megy. Õszintén szólva, elegem van ebbõl, mármint abból, hogy nem képes normálisan mûködni ez a klub, hogy mért nem készült még el az új honlap... és hogy mért lett feltörve az az ímélcím...
moondream
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. ápr. 01, 2007 11:43 am

nna ez az amit én sem értek. ahelyett, hogy ideiglenesen átjött volna mindenki az új fórumra, inkább eltûnnek, mert ez így egyszerûbb, és a kérdés továbbra is megoldatlanul itt marad...
moondream
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: vas. ápr. 01, 2007 2:57 pm

Vicces, hogy én mondom, de ne hergeljétek Magatokat! Majdcsak lesz valahogy és amig ennyire egyoldalú a társalgás,addig teljesen felesleges is.. Majd beszélgetünk mi arról, hogy mi legyen a továbbiakban, de nincs értelme itt dühöngeni, mert akinek szól,az max sündisznót fog játszani és csak rosszabb lesz a helyzet!
Era
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd ápr. 03, 2007 6:04 pm

amúgy a következõ Queen DVD a Montreal 81 lesz...vicc...végülis csak 3szor adták ki eddig...
starfleet
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: kedd ápr. 03, 2007 9:08 pm

Itt a Levente. Átfutottam az eddigi hozzászólásokat, és végre van idõm írni. Köszönöm a kritikákat és azt a pár ötletet, hogy ha van idõm, akkor vigyem tovább etc. Nincs idõm erre sajnos.

Ami e honlap jövõjét illeti:
2007. április 15-én megszûnik itt a fórumozási lehetõség, embernek, robotnak egyaránt.
2007. április 17-tõl a fórum összes hozzászólása olvasható lesz itt, ami a zárás napjáig készült. Az összes korábbi topikot és hozzászólást átrakjuk a SoproniRocks.hu oldal fórumára, április 17-tõl ott lehet majd folytatni bármelyiket. Javasolt felhasználói neveket elõre regisztrálni ott. Az SR fórum errõl az oldalról elérhetõ lesz, be lesz linkelve.
Onnantól fogva ez a honlap amolyan Queen Klub múzeumként fog mûködni. Csak földindulás esetén lesz rajta frissítés.
Az esetlegesen újonnan induló rajongói oldalak és hivatalos klub oldal egyaránt be lesz civilizáltan linkelve innen, hogy az érdeklõdõk megtalálják a friss árut.
Ennek az oldalnak a tartalmát és a látványtervét szabadon használhatja bárki, aki új Queenes oldalt tervez.
Dr M
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. ápr. 04, 2007 9:17 am

WWRY: eztényleg röhejes (márha nem vmi áprilisi tréfa... Szokás ez Angliában is?

Fórum: hát, egyik szemem sír, másik nevet. Legyünk optimisták.
Lacóka
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: szer. ápr. 04, 2007 12:39 pm

Sziasztok !

Mit szóltok Levente írásához ?
Bandus
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron