SAVE OUR FANCLUB

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 08, 2007 4:57 pm

A SR egy külön fórum lenne, de ennél egy sokkal modernebb. Amit mi szeretnénk,az hqfc.hu mostani fórum helyrerakásával és mostani tartalom kib?vítésével, valamint új dizájnnal..
Era
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. márc. 08, 2007 6:37 pm

egyébiránt én pártolom a saját honlapot... ha kell sztem a pénzt is össze tudjuk dobni rá, ha jól tudom, nem olyan nagy tétel lenne (Era, er?síts meg...)
moondream
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: csüt. márc. 08, 2007 9:27 pm

én úgy érzem hogy egy ilyen klubnak és a queennek, nameg a magyar queen szimpatizánsoknak kijár egy saját oldal. kissé zavarna hogy csak egy szekció lennénk egy általánosabb zenei portálon. Értékelend? a segít? szándék de szerintem jobb volna a saját honlap. Ha ez pénzzel jár szerintem összedobható, ha mások nem akkor legalább 20-25 törzstag van itt aki összetudná ezt dobni(nemtudom mennyi ktséggel jár egy ilyen). ésszerü mértékben szerintem ez vállalható kkiadás. arról meg hogy tartalmilag mi legyen benne az jutott eszembe, hogy vagyunk itt egy páran akik mindennap tuti netezünk valamennyit és mindig érdekes queenes anyagokba botlunk. ezeket mindig a fórumba beírogattuk, de szerintem megoldható lenne, hogy megküldjük ezeket a webmasternek aztán ami érdemleges arra hogy kikerüljön hírbe azt ki rakná. én ilyesmivel szívesen segítek ha van rá igény, de ha már 2-3 ember van aki ezzel foglalkozik akkor nem lehet gond szerintem. S?t esetleg egy olyat is bemerek vállalni, hogy ha angol nyelvü külföldi cikk/hír/anyag van amit ki kellene rakni akkor szívesen lefordítom, vagy átírom magyarra. sajna csak ezeket tudom bedobni a közbe...
Robin
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 08, 2007 10:42 pm

12ezer a "kis" tárhely?, 18ezer a 2x akkora (250 ill 500 mega) per év..

Ha számolunk egy átlagos klub-tagságit, akkor ez évente max 600 Ft lenne (és ugye ez 30 f?re értend?,szóval ha többen vagyunk,aki bevállalja,akkor még kevesebb.) Hozzátenném, hogy ha kevesebben,szeintem akkor is vagyunk páran aki szívesen összedobjuk.. De tényleg szavazzatok, vagy nemtom..
Era
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 08, 2007 10:43 pm

Nyelvtan 1-es..Boccs!
Era
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd márc. 13, 2007 5:37 pm

Ha nem érdekel senkit, akkor maradjunk is ennyiben..

SZiasztok!
Era
 

Manyus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Manyus Dátum: kedd márc. 13, 2007 9:18 pm

Kedves Bandus és Levente!

Véleményem szerint ennek a "vitának" nincs értelme.
A lényeg, hogy mindenkit egy dolog motivál, mégpedig a Queen együttes iránti tisztelet, szeretet, rajongás, stb.
Magyarul mindenki jót akar, csak másképp.
Én személy szerint köszönöm mindkett?töknek a sok fáradozást. Még ha nem is tökéletesek a dolgok (de tudom, hogy arra törekszetek), mégis van hová fordulnom Queen-ügyben.
Nem tudom mi lenne a jó megoldás, értem azt is, hogy Bandusnak mi a problémája (mint klubvezet? nem szólhat bele a szerkesztésbe), és mostanra azt is megértettem, hogy Levente mennyit melózott ezen az egészen (és miért nem akarja/akarta kiadni a kezéb?l).
Szerintem az nem baj, ha több honlap m?ködik párhuzamosan. Én azt támogatom, hogy ez ne csak múzeumként m?ködjön, hanem továbbra is hírforrásként. (ha van Levente kapacitásod/kedved továbbra is cikkeket fordítani, stb). De ha lesz másik honlap, én azt is szívesen látogatom, aztán majd lehet mazsolázni. Mindenesetre ez egy biztos pont volt...
A fórumot (ahogy itt mások is írták) 20 - 25 ember használja, az miért nem mindegy, hogy hol "beszélgetnek"? Ahogy azt írtad is Levente, hogy több száz másik ember látogatja a honlapot anélkül, hogy "fórumozna".
Szerintem a többségnek nem ezért van szüksége erre a honlapra. Most biztos fújolnak többen, de szerintem ez van. A lényeg, hogy jó lenne ha maradna ez az oldal, ?szintén szólva nekem mindegy, hogy fórummal, vagy anélkül...

Manyus
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 15, 2007 11:24 pm

Sziasztok ismét!

Bandus! Ez annál nagyobb és összetettebb meló, semhogy azért dolgozzunk most sokan, hogy utána leszavazzák..

Kicsit szelektív az "olvasásom" mostanában.. Szóval most még1x végigolvastam a nyitólapon írtakat..
Amilyen következtetést levontam:
Ha a régi üzeneteket exportájátok a SR-ra,akkor legyen fórum ott.. De annak van akadálya, hogy a mostani honlapról el lehessen érni ezt a fórumot?

A frissítésekkel kapcsolatban már többen engem kerestek meg.. Írjatok a Levinek és beszéljétek meg, hogy "segédszerkeszthettek"-e, akár csak az infók elküldésével Neki, amit nekem is felajánlottatok!

Ezt gondolom, de ez persze csak egy vélemény a sok közül.. Tudom, hogy sokan élb?l az ellenkez?jét csinálnák annak amit mondok, vmi vélt vagy valós sérelem miatt, de ez szerintem közös érdek..

Era
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. márc. 16, 2007 3:47 pm

Csak h felül legyen és látszódjon, ha vki reagálni kíván.
Lacóka
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. márc. 25, 2007 2:17 pm

LACÓKA!
Teljesen igazad van! Pont ezért indítottam ezt a topicot, abban a reményben, hogy így rá tudom venni a jelenlegi klubtagokat, hogy aktivizálják magukat, és végre szülessen megoldás. Különben picit elegem van ebbõl az idõhúzásból, eskü, ha konyítanék egy kicsit is a számítógéphez, már felhívtam volna Bandust és letárgyaltam volna vele hogy mi legyen, sõt meg is csináltam volna vmi oldal-kezdeményt. De mivel ilyet nem tudok tenni, csak arra várock hogy megegyezés szülessen. Utálom ezt a totojázást! Mint már említettem, én a saját honlap mellett vagyok. És ha bármiben tudok segíteni (az informatikai részen kívül), mindenben benne vagyok. Sõt, azt is támogatnám, ha szerveznénk egy közös kirándulást valahová, itt már felmerült valamilyen ötlet, de úgy gondolom, egy hétvégés kiruccanás csak jót tenne a klubnak.

Bandus! Ha olvasod ezt, most már tényleg vedd kezedbe a dolgokat, különben itt semmi nem lesz! Hiába próbálkozunk páran, ha egyszer nincs megegyezés, dönts te!!!:)
moondream
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron