SAVE OUR FANCLUB

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd márc. 27, 2007 11:35 pm

Moon!

Itt nem a totojázásról van szó.. Van elég ellentét klub-on belül, ezért lett veszve hagyva a honlap ötlete..Emellett a sok javaslatra semmi reakciót nem kaptunk. Ezt már kevésbé értem.. Klub részének intézése elindult, a honlap meg majd kiderül..
Era
 

Tüpi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tüpi Dátum: szer. márc. 28, 2007 8:33 am

Era: az még mindig nem derült ki, hogy milyen új weblap elképzelésed van, magam részérõl ha olyan lesz, mint a QUPé, biztos leszavazom, bocs.
Tüpi
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: szer. márc. 28, 2007 3:23 pm

Sziasztok !

Azért nem kéne bántani egymást. Szomorú, hogy ez a kis közösség ez a pár ember sem tud megállapodni semmiben !
Vagy megsértõdünk vagy õrizzük a valós (vélt) hatalmunkat. De ez így nem mehet tovább !!!
Era azt,hogy érted ,hogy a klubélet szervezése már elkezdõdött ?

Bandus
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: szer. márc. 28, 2007 4:51 pm

1:Era, azt azért nem mondanám, hogy mindenki átsiklott az új honlap ötletén!
2: Egyetértek Moondreammel. Nagyon sajnálom, hogy nem értek eléggé a számítogépekhez, és hogy így csak feleslegesen jártatom a számat, de mást nem tudok tenni, csak pártolni, ha egy számomra szimpatikus ötlet felvetõdik, mint pl az Eráé.
A többi gondolatom ehhez a témához már csak ismétlés lenne.
Breakthru
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szer. márc. 28, 2007 6:33 pm

Kedves Tüpi!
Meg se lepõdök az ilyen jellegû kritikán.. Ezt itt leírtam, de leírom még1x.. Én nem vagyok se grafikus, se semmi.. Viszont van a társaságban több ember, aki hozzá tudna tenni..Én max honlap-szerkezetûvé tenném..
De ahogy egy kedves ismerõsöm mondta: "Mindig az a **** mások szemében, aki csinálna/csinál valamit.."
Itt a lehetõség! Lehet csinálni jobban! Megjegyzem azért mert ez a honlap php alapon mûködik, egy fikarcnyit se jobb.. Ami most a "nagy" Queen Emlékzenekarnak készült az már igen..

Legközelebb eskü bármi ötletem van, azt álnéven fogom beírni.. Legyen új honlap! Kérjük meg BZ-t, hogy csinálja meg! Fizessünk érte! Vagy bármi!
Én pusztán mertem feltételezni, hogy akinek van ideje és érdekli is hogy mi van a honlappal az "olcsóbban" és lelkesebben fogja csinálni..

Az elmúlt pár hónapban sajnos arra is rá kellett jönnöm, hogy drágább a szivesség, úgyhogy most ezen a ponton kiszálltam..
Era
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szer. márc. 28, 2007 6:34 pm

Bandus...

Arra gondoltam,amirõl már többször beszélgettél Te is meg én is a Tibivel.. 25. éves klub stb...
Era
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: szer. márc. 28, 2007 6:59 pm

Era !

Azért az új honlap ügyét én még nem vetettem el.
Igen a klubélettel kapcsolatban én is ezekre a beszélgetésekre gondoltam.
Bandus
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: csüt. márc. 29, 2007 8:21 am

Era !

Beszéljünk valamikor !
Bandus
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 29, 2007 9:19 am

este 7 Randi? :)

Belinkeltem a csodás honlapora a fórumot.. :P
Era
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. márc. 29, 2007 9:20 am

akarom mondani honlapomra..

a csodás meg természetesen idézõjelben...
Era
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron