SAVE OUR FANCLUB

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. ápr. 05, 2007 9:22 pm

émmá értékeltem, de méééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé nem képes senki vállalni a véleményét???? (tisztelet a kivételnek: az alábbi felszólalóknak...)
moondream
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: pén. ápr. 06, 2007 7:55 pm

Kicsit körbenéztem az általam látogatott fansite-ok között, és ezt találtam: http://www.proboards.com/index.html Egy ingyenesnek tûnõ fórummotor, ami kategóriákkal jobb, mint az sg.hu-é, sõt szerintem a sopronirocks-nál is igényesebben néz ki és ráadásul nem egy sörreklámoldalon megy keresztül... (itt van egy kész site ezzel a motorral: http://thebrokenbridge.proboards24.com/ ... gi#general ). Szerintem ez tökéletes lenne. Mit szóltok?
Oberon
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szomb. ápr. 07, 2007 10:42 am

Starfleet, teljesen egyetértek veled, de tudod ez a baj ezzel a klubbal, hogy akik élõben is találkoznak, azok be se néznek ide, leszarják a fórumot (itt is tisztelet a kivételnek), akik meg itt vannak, és hozzászólnak, azok meg nem tudnak mit tenni, mert most még ha össze is ülünk mi 5-6-an, nem fogjuk tudni megoldani az EGÉSZ klubot érintõ problémát. Itt most már Bandusnak kéne diktátorkodnia, ahogy azt már nem egyszer mondtam is neki. De mi, vagy legalábbis én, egyszerû klubtag, nem mondhatom meg, hogy mi legyen, fõként mivel még a számítástechnikához is hülye vagyok...
moondream
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szomb. ápr. 07, 2007 1:14 pm

na, jó. írock énis. hogy ne sírjon a szátok.
eddig azért nem írtam, mert:
1: nem tudok segíteni
2: azt vettem észre, h. tök mindegy, h. valaki minden másnap beír ide, hiába tépi a száját, mert jó magyar szokás szerint hátulról intézik itt is az ügyeket...
én is a sr ellen vagyok, új honlap KELL, ami csak a miénk. nem hiszem el, h. nem lehetne ezt az oldalt folytatni, akár egy új szerverre átrakva. a fórum kipucolása+annak a megoldása, h. csak regelve lehessen hozzászólni, egy hozzáértõnek egy hétvégi munka.
de ha az eddigi szerkesztõnek ez a szeme fénye, akkor hadd üljön csak rajta továbbra is, ti meg csináljatok újat. (azért nem csináljuk-ot írtam, mert nem értek hozzá.) persze, ha vmiben tudok, akkor szívesen segítek, csak könyörgöm, valaki mondja meg, h. mit, mert nem tudom kiszopni a kisujjamból, h. kinek mi az óhaja.
ez az én véleményem. lehet velem egyetérteni, nem egyetérteni. lehet pozitív és negatív kritikával illetni, bár a negatív kritikát sztem magasról le fogom szarni... :D
snyper
 

sea [[ whitequeen73 kukacka yahoo.co.uk ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd ápr. 10, 2007 2:55 pm

Eddig hallgattam, nem akartam semmilyen fokon belekeveredni semmilyen sárdobálásba, mert nem az én stílusom. És azt sem akartam, hogy bárki bármiféle áskálódással, részrehajlással vádoljon. Tudom a helyem, egy frissen, 5 éve idecsöppent tagja vagyok a Queenes társaságnak, nyomot csak nagyon jelzésszerûen hagytam (szegedi klubnap, QUP logo). DE! Amit minden helyzetben vállalok és senki nem vitathat el tõlem, hogy iszonyú hálás vagyok annak a Hungarian Queen Fan Clubnak, amit megismertem, amitõl annyi szép élményt kaptam, ezért mindig is küzdöttem érte, a közösségért, a hírnevéért. Valamint tûzön-vízen át és bárkivel szemben kitartottam és kitartok amellett az ember mellett, aki a lelkét kitette érte és értünk, elviselve a sok negatív és nem mindig igazságos kritikát és megaláztatást, és lankadatlan lelkesedéssel, sokszor erején felül folytatta a vállalt munkáját és feladatát. (Köszi, Bandus!)

Most viszont nézzünk szembe a tényekkel. Ne haragudj, Bandi, de ki kell mondanunk: a Hungarian Queen Fan Club csak nevében létezik.

Nincsenek rendezvényei. Nincsenek hivatalos tagjai. Nincs tagsági díj. Nincs állandó székhelye.

Akkor most mirõl is vitatkozunk? Honlapot valaminek, ami nem is létezik? MINEK?

Természetesen van Magyarországon Queenes társasági élet: a Queen Unplugged Project rendezvényei képviselik. A QUP-nak már van honlapja, van egy klassz fóruma, ami a zenekar köré szervezõdött társaság találkozóhelye is.

Nincs ezzel semmi baj, nagyon jól sikerült az összes nem pesti buli, Prága szenzációs volt, és remélem, szeptemberben az is hasonló lesz, amirõl még nem beszélünk...:)

A QUP új embereket is szerzett a "klubnak", akik hírét se hallották az rkcs (bocs, reverb) honlapnak.

Ezzel szemben amivel én évek óta a HQFC-vel kapcsolatban találkozom, az csupa égés, kudarc, veszekedés. (A táborról már nem is beszélek, mert az tényleg a legérzékenyebb téma, és hálisten nem is érzem magam hivatottnak, hogy beleszóljak.) Aki próbálja menteni a menthetõt, azon csattan minden, és nem kéne embereket teljesen tönkretenni értelmetlenül.

Ezért így "nyílt levélben" az javaslom Bandusnak (valamint mindenki másnak, aki most hirtelen hivatalos személyként megszólítottnak érezné magát...), hogy mondjon le a Hungarian Queen Fan Club vezetõi posztjáról, és hivatalos nyilatkozatban oszlassa fel a csak formálisan létezõ intézményt.

Ez nagyon szar dolog, így van, de még mindig ez a mindenkinek legmegfelelõbb megoldás. Már csak emlékekért és illúziókért harcolunk, és fosztjuk meg magunkat a Queenes örömöktõl és szép élményektõl.

HQFC-vel vagy anélkül, de mi, Queenesek itt vagyunk, jófejek vagyunk :o), szeretjük és megtaláljuk egymást. Aztán majd talán jõ "egy jobb kor", amikor ezt újra képesek leszünk felelõsséggel hivatalos formába önteni és mûködtetni.
sea
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd ápr. 10, 2007 5:35 pm

Drága Sea !

Ezt ugye nem gondolod komolyan ? A legkönnyebb meghátrálni a dolgok elõl.
Idén mivel tudod a klub 25 éves több "nagy rendezvényt" is tervezünk, tehát inkább a segítség kéne és nem a feloszlatás.
Tudom ,elég rosszul állunk! Nem akarom ismételni magam , de fórum tönkre lett téve, a honlapunk sem mûködik , ráadásul feltörték a hqfc@hotmail.com e-mail címünket is. Tagsági díjat már valóban idótlen idõk óta nem fizetett senki (persze nem ez a lényeg). Tehát a józan ész azt mondaná...
De én nem vagyok józan eszû ember... Tehát folytatjuk ha tetszik ha nem.
Székhelyünk igenis van...
B.
Bandus
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd ápr. 10, 2007 6:08 pm

Természetesen ezután is mindenben számíthatsz a segítségemre.

De az álláspontom ez.
sea
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: kedd ápr. 10, 2007 9:26 pm

Era! Megyünk? :D Mer akkor csomagolok!
sea
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. ápr. 11, 2007 9:14 pm

nekem meg az a véleményem,hogy Bandus drágám ha folytatjuk a klubot, akkor légyszi erõteljesebben lépj fel, mert nélküled mi nem tudunk mit csinálni, itt a te kezedben vannak a dolgok, és ha valamit egyedül nem tudsz megoldani, akkor tudod kikre számíthatsz!!!! És amúgy sztem se legyen vége a klubnak, mert sokan nem pesten laknak, és velük mi lesz? és egyébként is, a klub az a KLUB, nem lehet vége!!!!
moondream
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: csüt. ápr. 12, 2007 2:55 am

Megyünk! Ha Valaki jönne velünk és beszáll a költségbe, mehetünk autóval is,de ez csak tényleg akkor áll,ha legalább 4-en vunk a kocsiban.. a többi no comment.. Én vok amíg bírom..
Era
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron