kedvenc klipp

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 11, 2007 11:26 am

Kíváncsi lennék, mi van azokkal a gyerekekkel, akik a The Miracle klipjében szerepeltek. Tök poén lehetett Queenéknek visszalátni, hogy hogyan mozognak a színpadon.
Breakthru
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: vas. feb. 11, 2007 12:36 pm

Aha, szerintem nagyon ügyesen utánozták ?ket azok a srácok...
merriadoc
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: vas. feb. 11, 2007 3:39 pm

Én mondjuk azt nézném meg, h most hogy nézhet ki a kissrác, aki Freddiet játszotta. :P Sztem tök aranyos volt és tuti, h jó faszi lett bel?le!!!
killerqueen
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 11, 2007 3:43 pm

Breakthru! Szemmel láthatóan nagyon kedvelték egymást. Oda és vissza.:-))))
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 11, 2007 3:52 pm

Látod, killer, ha most újságíró lennék, erre azonnal rácsapnék, és megkeresném a srácokat. Úgy, ahogy azt a kis szerencsétlen (?) Mary Austint szokták.
zuzusz
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: vas. feb. 11, 2007 3:58 pm

Jó ötlet! tényleg, miért nem jutott ez eddig senki eszébe??? Nem is értem. Mary Austin pedig...hááát... szerencsétlennek épp nem nevezném.
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: vas. feb. 11, 2007 4:42 pm

John mozgása haláli. Na azzal nem lehetett semmi szembesülni! :-D De Jnr. Roger fejrázása is tetszett, meg, Little Freddie akrobatikus ugrabugrálása. Hát én a helyükben kifeküdtem volna magamon!
Egy ilyen klipet vajon hányszor kell leforgatni ahhoz, hogy egyszer sikerüljön röhögés nélkül? :-D
Breakthru
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. feb. 11, 2007 4:59 pm

Nem víz :)))))) Az tönkretenné a b?rt. Vmi speckó folyadék... Na befejeztem a sz?rszálhasogatást :)
sea
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 11, 2007 5:44 pm

Killerkém! Néhány vele készült interjút is lefordítottam, s ? egy kis szerencsétlennek adja ki magát. Azért tettem oda zárójelben a kérd?jelet.
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: vas. feb. 11, 2007 5:46 pm

Sea! Ezen én is eltöprengetm, hogy hogy csinálják, meg hogy nem teszi-e tönkre a dobot a víz. Ha nem víz, akkor milyen folyadék stb., stb. Nem bánnám, ha valaki, aki err?l többet tud, írna róla, mert nagyon izgatja a fantáziámat:-))))
zuzusz
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron