kedvenc klipp

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: hétf. feb. 12, 2007 7:58 pm

Én azt javallom: szeressük ?ket (mert a többiek sem voltak ártatlanok)ilyennek, amilyenek, és amilyen Freddie volt. Istenem! Nem nagy teher:-)))))
zuzusz
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: hétf. feb. 12, 2007 8:00 pm

jaj, Zuzusz, könnyeket csalsz a szemembe...:)
merriadoc
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: hétf. feb. 12, 2007 8:03 pm

Nem akaram, de itt tényleg nincs más hátra: örüljünk, hogy kortársak lehettünk. Az a csoda, amit hoztak szerintem nem lesz mulandó. Persze, ha ti is úgy akarjátok.
zuzusz
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: hétf. feb. 12, 2007 8:06 pm

Ha rajtam múlik, mindent megteszek, hogy Freddiéket sokáig ne felejtsék el...
merriadoc
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: hétf. feb. 12, 2007 8:19 pm

Még annyit: minden igazi m?vész nagy "pretender". Egyik kollégn?m anyósa színészn?. A magánéletben, otthon melegít?ben jár, roppant közvetlen volt, jókat f?zött. És amikor el?ször láttam a színpadon egy Molnár-darabban felölözve, hosszú ruhában, kisminkelve, egyszer?en nem ismertem meg. No meg vannak hazai példák is: Kondor Béla pl. jófomán halálra itta magát, állítólag Márkus Laci volt az els? hazai AIDS-áldozat. Lehetne sorolni, de nem hiszem, hogy ett?l kisebb m?vészek lennének:-)))))))
zuzusz
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. feb. 12, 2007 8:33 pm

Ez a Murpy-törvénykönyvb?l van: "A m?vészi nagyság els?rend? feltétele a m?vész elhalálozása." Ez Freddie-nél is bejött, meg Lennon-nál, meg még sorolhatnánk.

A homoszexualitáshoz: Nem vagyok génkutató, de hallottam (és megnyugtatott), hogy a m?vészetért és a homoszexualitásért felel?s gének egy ágon ülnek, így gyakran jár együtt a kett?. Ld. Da Vinci, Mcihelangelo
Breakthru
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. feb. 12, 2007 9:19 pm

Ha az ember két végén égeti a gyertyát (meg a közepén is, ugye, Pilátus?:D), hamarabb elfogy. Ez már csak így van...
sea
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: hétf. feb. 12, 2007 9:31 pm

"A m?vészi nagyság els?rend? feltétele a m?vész elhalálozása." - magyarán, aki nem hal meg, abból nem lehet nagy m?vész? Szegény Connor MacLeod, ezt megszívta...



(Shakespeare meg valószín?leg nem volt meleg, csak a kor szokásai szerint dolgozott, ami alapján a megrendel?t?l is szokás szerelmes szonettet írni, mivel ezt rendelte meg és ezért fizetett.)
Oberon
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd feb. 13, 2007 11:46 am

Mért, da Vinci az volt? (kvín fórum, salala... :D)
Lacóka
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: kedd feb. 13, 2007 12:15 pm

'I won't be touring on my own though or splitting with Queen. Without the others I would be nothing. The press always makes out that I'm the wild one and they're all quiet, but it's not true. I've got some stories about Brian May you wouldn't believe.'

As if to prove it, the lanky guitarist suddenly decides to hurl himself into the swimming pool accompanied by a wholesome girl in a see-through white dress.

zuzusz
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron