kedvenc klipp

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. feb. 12, 2007 1:00 pm

Pezsg???? SÖR?! Pfujjj, a rohadt önpusztító hedonistáját!!!!!!!
sea
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. feb. 12, 2007 3:22 pm

Én láttam videjót amin cigizett is... Beza...
Lacóka
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: hétf. feb. 12, 2007 4:46 pm

Nemá.............
vira
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. feb. 12, 2007 5:16 pm

sea - sztem amúgy az sima víz.
mért tenné tönkre? a dobb?r már rég nem b?rb?l készül... sztem már akkor sem b?rb?l volt. m?anyagból csinálják, aminek ugyebár semmi baja sem lesz a vízt?l...sztem max. annyi lehetett vna, h. elkezd rozsdásodni a káva...de az nem ennyi vizezést?l lesz.
nekem ez a véleményem 9 évi dobolás után...
snyper
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: hétf. feb. 12, 2007 5:48 pm

juj en azt is olvastam hogy mikor megserult a laba akkor is koncertezett! mily FELELOTLEN!!!

>DDDD olyan jokat mulatok a baromsagaimon..
chip
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. feb. 12, 2007 5:51 pm

Snyper, Roger nyilatkozta egy interjúban! Beszéljétek meg! :D
sea
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. feb. 12, 2007 6:21 pm

hát akkor jó hülye... :D
amúgy meg mi van, ha tönkreteszi? vesz egy újat... neki az nem pénz...
amúgy arra az interjúra kíváncsi vok....
snyper
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: hétf. feb. 12, 2007 7:07 pm

igazán senkit nem akarok kiábrándítani Freddieb?l, de igazat kell adjak chipnek. Ez az életforma is hozzátartozott Freddiehez. Íme a bizonyíték:
"Az illúziók elmúlását Freddie Mercury halála jelezte, éppúgy, ahogy John Lennon halála egy el?z? korszak elmúlását jelezte. Freddie Mercury a nyolvanas évek nagyobb részében úgy d?zsölt, mintha nem lenne holnap. A pazarló orgiákról szóló legendáknak se szeri, se száma: a kokaint törpék szolgálták fel ezüst tálcán, meztelen n?k bújtak el? egy nyers borjúmájjal teli kádból, szex, drog és rock'n'roll. Mint a Queen legbotrányosabb videóinak forgatókönyveiben.
Mercury a szexnek élt -ezt ? maga mondta -, életének foglalata az, hogy a tökéletes hedonizmus, amely szürreális fantáziája játéke révén jött létre, szinte maga is egyfajta m?vészet."
Idézet a Rock'n'Roll babylonból. És bocs, ha vki ezen felháborodna.... Csak szerintem nem tagadhatjuk szemlesütve és nem foghatjuk be a fülünket a tények el?l.... /Na ezt jól megmondtam.. :-))/ Szóval el kell fogadni, ez volt és kész.. Így volt ? jó, ilyennek kellett lennie Freddie Mercurynak. /Amúgy egy rocksztárért sem tenném t?zbe a kezem.../
killerqueen
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: hétf. feb. 12, 2007 7:54 pm

Killerqueen! Nem lep meg amit írsz. Amikor gimiben az angol tanárn?nk elárulta (ez akkor nagyon nagy dolog volt), hogy Shakespeare meleg volt, majd kés?bb irodalomból tanultuk, hogy Verlain és a többiek, Da Vinci stb., azóta én már nem lep?döm meg. Csak a kokó dolgot azért nem tudtam Freddie-r?l, mert olyan sportember kinézete volt a '80-as évekt?l. Mintha gyúrni járt volna, úszni, és rk. egészségesen élt volna - a pezsg?s bulikon kívül.

Az a fontos itt, hogy el tudjuk választani az embert és az alkotását, legalábbis, kezdetben. Én vszlg id?sebb vagyok mint ti, és azt mondom, most már nem lep meg egy-egy m?vész, "nagy" ember magánélete, lehet, hogy ez kellett nekik, hogy adni tudják azt a teljesítményt, amivel elvarázsolták a világot. Minden ember egyszeri és pótolhatatlan, de azért szögezzük le: FM csak egyszer fordult el? az emberiség történetében. És én örülök, hogy egy korban éltünk:-)))))
zuzusz
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: hétf. feb. 12, 2007 7:58 pm

Tulajdonképpen fura, de a legnagyobb tehetségek valahogy általában rövid és viharos életet élnek, és korán halnak...
merriadoc
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron