HOT SPACE

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 2:47 pm

De hülyén írok, bocs! Hát szóval, a szkíta kultúra már ie. 6000-ben fejlett demokrácia volt. Csak tudnám, mit vannak úgy oda a f?níciaiak, mert ie. 2500-ban már m?fogsort csináltak.

Igen, lehet, hogy a Földet mi pöcköltük ki a körmünkkel, bár akkor - ha ez igaz lenne - nem volna ilyen vacak, ls egyre lakhatatlanabb.
zuzusz
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. jan. 25, 2007 2:47 pm

F?kvínes, rulz. :-)
Coulthard
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 2:48 pm

Itt vagy, gazfickó? Mikor tünteted már el azt a sok URL-t??????
zuzusz
 

Don Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Don Lacóka Dátum: csüt. jan. 25, 2007 3:05 pm

Muhaha, én vagyok a F?KVÍNES!!! Rettegjen mindenki!!!

Az meg h ki csinált el?ször "fejlett kultúrát", sztem osztan tökmind1, ha valaki üldögél a szobájában, és egyszercsak magától kitalálja a Bernoulli egyenletet, akkor az ügyes, attól függetlenül h volt már aki erre rájött.

A kínai rokonságban nem hiszek, esetleg Ádám és Éva, talán Atlantisz kapcsán lehet közünk egymáshoz.
Don Lacóka
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 3:21 pm

Hú, de rettegek! Már alig látni itt, olyan sötét van; azt várom, mikor bukkansz fel a homályban.
zuzusz
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 25, 2007 4:34 pm

Mikor a legkevésbé számítasz rá...
Lacóka
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: csüt. jan. 25, 2007 6:02 pm

Eléggé valószíntlen egy szkíta demokrácia intézménye, sztyeppei lovasnomádoknál nem nagyon lett volna értelme... ie. 6000-b?l még csak nem is tudhatjuk, miel írni azt nem tudtak a drágáim, és legel?ször Hérodotosz írt róluk részletesen. A magyar kultúrának meg a közös Indo-Európai gyökereken kívül emmi köze sincs Mezopotámiához, ahol amúgysem éltek perzsák, ?k a mai Irán területén tanyáztak/nak. Kis-Ázsiához is csak annyi, hogy sokat keveredtek a türkökkel amikor az Urál fel?l lecsámborogtak. Ez a hivatalos elmélet, minden más, amit eddig kitaláltak helyette teljességgel tudománytalan.
Oberon
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 7:19 pm

Oberon! Viszont a finnugor rokonság az egyadta hótt marhaság. Anno 1935-ben maga a Finn Tudományos Akadémia hozott létre egy bizottságot hogy ezt bebizonyítsák. A finnugor kapcsolat csak a hatalomnak volt jó (Hasburgok, oroszok), akik sakkban tudták tartani a nemzeti büszkeségünket azzal, hogy mi egy tundrákról jött nomád, kulturáltalan nép vagyunk. Holott akik a hont foglalták csak egy leszakadt, fehér-magyar csapat volt.
Én ezt az elméletet nem régen ismerem, mert korábban szóba sem keülhetett, de mert volt hajlamom rá, és tanították is, megtanultam gondolkodni. Hogy fér el a te fejedben, hogy fenmaradtunk, ha csak ennyien is Európában, a népek temet?jében.
Vagy tudományosabban: nézd meg az 1910-es népszámlálás (M. Kir. Stat. Hiv.) demográfiai térképét gr. Teleki Páltól. Nos, hát: a Kárpát-medence egyértelm?en a magyarságé. Ez tény, nem pedig hiszem, nem hiszem.
zuzusz
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 25, 2007 7:34 pm

Te Zuzusz, én már kurvára nem értem h te mit akarsz ebb?l kihozni.

A finnekkel való (nyelv)rokonság... fogalmam nincs, h igaz-e. Nem tudok finnül, ezt meg talán úgy lenne a legkönnyebb eldönteni. A jelenlegi elmélet azt mondja, h a kóborló magyarok az Urál környékér?l vették ide magukat. Nekem oszt tökmind1, nekem esse derogál, és az a tudat se töltene el oly nagy büszkeséggel, h vannak még fekete-, sárga-, vörös- meg szivárványszín magyarok valahol a világban, és ami jó csak történik, ahhoz nekik közük van. Meg ez nekem hülyeségnek is hangzik.

"Hogy fér el a te fejedben, hogy fenmaradtunk, ha csak ennyien is Európában, a népek temet?jében." Ezt se értem, most akkor mi vagyunk isten kiválasztott népe, akik valójában elnyomhatók, de elpusztíthatatlanok? Csuhéj!

"a Kárpát-medence egyértelm?en a magyarságé" - ránéztem a térképre, nagyjából igaz.
Lacóka
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 8:37 pm

Nem akarok semmit kihozni. csak elmorfondírozgattam itt magamban, Lacóka. Fekete és fehér magyarok voltak anno.
zuzusz
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron