Queen-est, Debrecen, 2005. dec. 30.

Otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: kedd dec. 27, 2005 9:39 pm

Üdvözlök mindenkit!

A hír (cím) igaz! 2005. december 30-án este Queen-est lesz Debrecenben, a Zenészklubban.

Az egészhez egy kis el?zetes sztori:

Még a nyáron mesélték ismer?sök, hogy Abádszalókon járván plakátokat láttak: "Queen Emlékzenekar" fellép, stb stb. Kérdeztem a klubtagokat, hogy ki tud err?l, de sem a QUP, sem Töpiék nem tudtak az eseményr?l! Az ismer?seim a koncertet magát nem tudták megvárni, a dolog rejtély maradt.

Aztán kora ?sz elején kaptunk egy e-mailt Kárpátaljáról, Ukrajnából, egy magyar sráctól. El volt varázsolva, és dícsérte a klub "zenekarát", hogy mekkora Queen-estet nyomtak Záhonyban, és ha lenne rá lehet?ség, meghívnának "minket" ?hozzájuk.

?szintén mondva, csak lestem, és innen, a HQFC-ból senkinek lövése nem volt, hogy kik csinálják azt a zenekart, amely Queen-nótákat játszik.

Aztán eszembe jutott, hogy néhány évvel ezel?tt fennvoltam a cseten Queen-ügyben, amikor egy srác rámkattintott, aztán beszélgetni kezdtünk, mesélte, hogy amat?r zenekarával Queen-nótákat nyomnak, záhonyiak - küldött egy képet is, meg aztán postán egy Queen-es CD-ROM-ot. Néhány nappal kés?bb még beszéltünk, aztán nekem összes?r?södött az élet, és nem nagyon tartottuk a kapcsolatot.

És ? eszembejutott! Kalandos módon lenyomoztam a telefonszámát, és még aznap beszéltünk, persze, hogy ?k voltak azok, Záhony és környékén rendszeresen tartanak Queen-esteket (!!!), ?ket láthatták a kárpátaljaiak is, ?k voltak Abádszalókon is.

Ez a Queen-est az ? jóvoltukból lesz most!

A pontos cím:

Zenészklub, Debrecen, Domb u. 1.

www.zeneszklub.hu

Tervek szerint a koncertek mellett lesz DVD-vetítés, egy kis lemezbörze, kötetlen beszélgetés, esetleg karaokee, meg Jazz-parti!!!


A másik nagyon fontos! Kérünk javaslatokat a tribute-zenekar nevét illet?en, mert eddig Queen-emlékzenekar néven szerepeltek, viszont olyan már van! A frappáns, ötletes címekb?l lesz kiválasztva a zenekar neve, a kitaláló pedig elmondhatja magát, hogy ? a névadó! Javaslatokat ide kérjük!


Amint van valami, természetesen tájékoztatunk benneteket!

Mindenkit szeretettel várunk, egy kis el?szilveszterre!

otyec@freemail.hu
Otyec
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: szer. dec. 28, 2005 2:20 am

Részemr?l (bár most én leszek a f?gonosz) egyrészt 30-ra soksok más koncertlehet?ségem van másrészt maradnék a QUPnál.. És lehet utálni, de nem hiszem, hogy nekünk, akik járunk a már meglév? két Queen tribute formáció koncertjeire, szükségünk lenne egy harmadikra!

Még 1x bocs az ?szinteségemért, de persze ez is csak egy vélemény...
Era
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. dec. 28, 2005 9:30 am

Ja, hogy ez számít...

Én is csak Roger-t szeretem!

Én meg örülök, hogy valakik veszik a fáradtságot, és ezzel foglalkoznak....
Otyec
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. dec. 28, 2005 9:33 am

Akkor én is leszek ?szinte - te abban a csapatban érzed jól magad, amelynek egy tagja, mikor nálunk vendégeskedett, és Queeneztünk, nem átallt lopni, és még a fürd?szobából is összeszedte a dolgokat.
És minden Queen-es bulin, és olcsó szórakozáson ott van, buli van, Queen Fureva!
Otyec
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. dec. 28, 2005 9:34 am

Üdvözlök mindenkit!

A hír (cím) igaz! 2005. december 30-án este Queen-est lesz Debrecenben, a Zenészklubban.

Az egészhez egy kis el?zetes sztori:

Még a nyáron mesélték ismer?sök, hogy Abádszalókon járván plakátokat láttak: "Queen Emlékzenekar" fellép, stb stb. Kérdeztem a klubtagokat, hogy ki tud err?l, de sem a QUP, sem Töpiék nem tudtak az eseményr?l! Az ismer?seim a koncertet magát nem tudták megvárni, a dolog rejtély maradt.

Aztán kora ?sz elején kaptunk egy e-mailt Kárpátaljáról, Ukrajnából, egy magyar sráctól. El volt varázsolva, és dícsérte a klub "zenekarát", hogy mekkora Queen-estet nyomtak Záhonyban, és ha lenne rá lehet?ség, meghívnának "minket" ?hozzájuk.

?szintén mondva, csak lestem, és innen, a HQFC-ból senkinek lövése nem volt, hogy kik csinálják azt a zenekart, amely Queen-nótákat játszik.

Aztán eszembe jutott, hogy néhány évvel ezel?tt fennvoltam a cseten Queen-ügyben, amikor egy srác rámkattintott, aztán beszélgetni kezdtünk, mesélte, hogy amat?r zenekarával Queen-nótákat nyomnak, záhonyiak - küldött egy képet is, meg aztán postán egy Queen-es CD-ROM-ot. Néhány nappal kés?bb még beszéltünk, aztán nekem összes?r?södött az élet, és nem nagyon tartottuk a kapcsolatot.

És ? eszembejutott! Kalandos módon lenyomoztam a telefonszámát, és még aznap beszéltünk, persze, hogy ?k voltak azok, Záhony és környékén rendszeresen tartanak Queen-esteket (!!!), ?ket láthatták a kárpátaljaiak is, ?k voltak Abádszalókon is.

Ez a Queen-est az ? jóvoltukból lesz most!

A pontos cím:

Zenészklub, Debrecen, Domb u. 1.


http://www.zeneszklub.hu


Tervek szerint a koncertek mellett lesz DVD-vetítés, egy kis lemezbörze, kötetlen beszélgetés, esetleg karaokee, meg Jazz-parti!!!


A másik nagyon fontos! Kérünk javaslatokat a tribute-zenekar nevét illet?en, mert eddig Queen-emlékzenekar néven szerepeltek, viszont olyan már van! A frappáns, ötletes címekb?l lesz kiválasztva a zenekar neve, a kitaláló pedig elmondhatja magát, hogy ? a névadó! Javaslatokat ide kérjük!


Amint van valami, természetesen tájékoztatunk benneteket!

Mindenkit szeretettel várunk, egy kis el?szilveszterre!

otyec@freemail.hu
Otyec
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: szer. dec. 28, 2005 11:43 am

KB 2 évvel ezel?tt sírtam itt a fórumon hogy miért nincs egy jó queenes emlékbanda. Kínomban GNR emlékbulikra jártam és irigyeltem ?ket, mert nekik min. 2 banda jutott (Hollywood,Dust).

Akkor mondták itt nekem, ha annyira akarok akkor alapítsak egyet...meg ilyenek. Köszöntem szépen.
A lényege mondandómnak, hogy most nagyon örülök, hogy lettek ilyen bandák, és minél több van én annál boldogabb vagyok. Ha a csapból is queen zene folyik azt se bánom. Lehettek QUP fanok meg emlékzenekar rajongók de senki se feledje: alapból ti nem ezekért a bandákért rajongtok hanem a Queenért.
A világban rengeteg Queen emlékzenekar van.
Mallorcán láttam olyat, hogy az énekes nemcsak úgy nézett ki mint Freddie, de a hangja is hasonlított. És nem playback volt! A (egyébként magyar)Beatles emlékbandával együtt adták el? Let it be-t, Hey Jude-ot, We are the championst. Az állam leesett! Marha jó volt.
Egyébként Angliában is több Queen zenét játszó banda van. Szerintem itthon sincs senkinek se joga kisajátítani a zenekart.
Még valami: a hivatalos emlékzenekar évente kb 2-3 fellépést vállal. A QUP ugyebár unplugged formáció. Melléjük szerintem még nyugodtan befér 1-2 banda. A közönség csak nyerhet velük!

Nevüket illet?en jó választásnak tartanám valamelyik dalcímet (Miracle,Dragon Attack stb.) esetleg Hegylakók.
sancho
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. dec. 28, 2005 1:12 pm

Köszönöm, Sancho, a srácok nevében!

Csak remélem, el tudsz jönni olyan messzir?l!
Otyec
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: szer. dec. 28, 2005 6:02 pm

Otyec!!! Mégegy pici kérés!!!!

A kellemetlen eset amir?l írsz,lécci egészítsd ki annyival (mivel így is lehet olvasni!!) ,h beírod:
NEM a QUP zenekar egyik tagjáról van szó!!!

Köszi, üdv
Pilátus
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. dec. 28, 2005 7:44 pm

Pilátus, köszönöm a szavaidat!

Egyébiránt ennek a bulinak a megszervezéséhez semmi közöm, egyszer?en ?k hívtak fel két napja, hogy mit szólnánk hozzá?...

Természetesen, a kellemetlen eset a QUP egyik tagjával sem hozható összefüggésbe, habár egyszer nagyon jó lenne, ha valami hazai helyen, dögmelegben, halászléf?zés közben néhány napos elmélkedés során kifejtenénk a zenér?l, csajokról alkotott véleményeinket! Na majd egyszer!!!


Annyi még hozzáf?zhet?, hogy a záhonyi csapat két tagja rendszeresen jár a QUP-bulikra, és el vannak ragadtatva, nem irigykedés, hanem öröm és csodálat az eredmény. Nagyon jól érzik magukat, és borzasztóan örülnek, mikor hasonló emberekkel vannak együtt a Rock Randiban pl, és együtt tömörülhetnek a pultnál az esedékes sör miatt!
Otyec
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: szer. dec. 28, 2005 10:28 pm

Sajnos nem tudok elmenni, de drukkolok a srácoknak, hogy jó bulit csináljanak.
(Egyszer jöhetnének pestközelbe is.)
sancho
 

Következő

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron