Mit tudtok a Queen Audiencia felvételekrõl?

Pigmy [[ pigmy kukacka tar.hu ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: szomb. okt. 26, 2002 4:57 pm

Közeledik a karácsony. Na most akkor lesz CD vagy nem lesz CD?:)
Pigmy
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. okt. 27, 2002 6:48 pm

Miért Te megvennéd?
Pluto
 

Pigmy [[ pigmy kukacka tar.hu ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: szomb. nov. 09, 2002 3:43 pm

Hogyne venném meg :) És még párezren biztos. A Depeche Mode-os magyar emlékkoncertet is kiadták, azt is veszik valószínûleg...

Amúgy a Queen-t nem csak internetes fiatalok hallgatják, hanem nagyon sokan, idõsebb korosztály is, mivel igényes zene. Biztosnak tartom, hogy sokakat érdekelnének ezek a számok magyar elõadásban. Még az 50-es éveiben járó apám is megvenné, ha nem venném meg elõtte :))

Arról nem is beszélve, hogy ismert mai "sztárok" adták elõ a számokat, tehát errõl az oldalról is érdekelhet sokakat. Komolyan nem értem, miért nem jelent még meg. Ennyire "Rém Kreatív" a "Csoport", hogy nem sikerült még kiadni?;))
Pigmy
 

drendolf [[ drendolf kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: drendolf Dátum: csüt. dec. 19, 2002 12:11 pm

Na háj mindenkinek!

Személy szerint DVD-n mindenképp mgevenném, ha nem lesz ilyen verzió, akkor VHS-en. Ugyanakkor úgy gondolom nem aszép dolog itt "éheztetni" a rajongókat, s húzogatni a mézes madzagot jobbra-balra. Nem lehet ezt úgy kezelni, hogy "dobok az állatnak egy kis kaját".
Különben meg sok olyan emberke is van -én tudok róluk-, akik nem voltak ott, nincs internethozzáférésük és megvennék a videóanyagot...
Szóval lesz bel?le valami vagy nem?
Ha jó min?ségben avi-ban megvan szívesen összevágom, megeditálom ingyen is, profi módon aztán had lehessen letötteni....

Üdv: Drendolf (biztosan vasárnap lesz a záróbuli???!!!)
drendolf
 

töpi [[ topi kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: csüt. dec. 19, 2002 11:26 pm

Sziasztok!

Na végre tudok jó hírrel szolgálni. Úgy t?nik, hogy január folyamán végre meg tudjuk keverni a zenei anyagot rendesen. Ez azt is jelenti, hogy - elvileg - majd a filmváltozat elkészítése el?l is elgördül az akadály. Aztán, hogy miként kerülhet esetleg közkézre már nem az én asztalom. (Doktorúr nyilatkozzon a lehet?ségekr?l - bitte!) Mindenesetre, ha kész lesz a kevert hang, akkor már egy nagyon nagyot léptünk el?re. Hangsúlyoznám, hogy nem mézes madzagokról volt szó eddig, hanem egyszer?en anyagi dolgokról, de ez most megoldódni látszik. Fogok írni (vagy DR.M...), ha további fejlemények lesznek. Nem adjuk fel, egyszer még megszületik a dolog!!
Viszont addig is QUEEN KLUB + KONCERT VASÁRNAP!! GYERTEK!!
töpi
 

Fairy Feller [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fairy Feller Dátum: szomb. dec. 21, 2002 4:19 am

Doktor ur, ez igy nagyon jo lesz, de kerem, hogy legyen fonn a video is, mert engem inkabb az erdekel.
Fairy Feller
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szomb. dec. 21, 2002 1:51 pm

Dr. Marha: Nagyon-nagyon jó ötlet! Tiszteletreméltó, hogy gondoltok erre! Sok mindenki nevében jár köszönet érte!
Kriszti
 

Pigmy [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: hétf. dec. 23, 2002 4:12 pm

Ja, csak nevet nem írtam az el?bb :)
Pigmy
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd dec. 24, 2002 2:55 pm

Pigmy, sajnálhatod, hogy lemaradtál a vasárnapi koncertr?l, nekem legalább annyira tetszett mint az Audiencia!

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Franky [[ frankyg kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: hétf. márc. 03, 2003 2:52 pm

Helló!!
Na akkor most mi van? Már több mint 1 éve halaszgatjátok...
Franky
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron