Kedvenc album, szám ..

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd feb. 06, 2007 11:15 pm

Nincs GVH III DVD.
Coulthard
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: csüt. feb. 08, 2007 7:17 pm

Én kreáltam egy elméletet a Scandal-ról, de nem tudom, hogy mennyire helytálló, ezért valaki legyen szíves, és homályosítson fel: van e valamilyen háttere a számnak, mint pl miért és milyen indíttatásból írodott, stb...?
Breakthru
 

merriadoc [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: csüt. feb. 08, 2007 8:13 pm

Hát nem tudom hogy akkor volt e valami konkrét esemény, ami kiváltotta a szám megírását, de az tény, hogy világ életükben utálták a sajtót, a stílusuk miatt, meg amiért a pályafutásuk elején úgy lehúzták ?ket...
merriadoc
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. feb. 08, 2007 9:13 pm

Konkrétan: A New Musical Express-sel volt sok bajuk; tényleg nagyon lehúzták ?ket az elején. Közben meg a lapban azt lehetett olvasni (egyéb helyeken), hogy az olvasók követelik, hogy többet írjanak a Queenr?l, mert imádják ?ket. És tudjátok, a NME mekkora hatalom volt akkor a zenei sajtóban:-((((
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. feb. 08, 2007 9:14 pm

Egyébként: a Body Languages valóban másnak t?nik, már inkább a dzsessz irányába megy. Ha jól érzem - nem vagyok zenei szakember.
zuzusz
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 08, 2007 10:00 pm

Nem hinném, hogy a jazz irányába menne, szerintem teljesen beleillik az album funky vonalába, bár ez meg az én szubjektív véleményem.
Coulthard
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 3:38 pm

A Body Language szvsz is inkább funky. A Scandal-lal kapcsolatban én arra tippelnék(javítsatok ki, ha hülyeség), hogy valahogy kitudódhatott a betegsége, ami rögtön sajtó-és pletykaveszélyes lett. Csak van néhány sor a szövegben, ami erre utal(hat). Vélemény?
Breakthru
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: pén. feb. 09, 2007 4:34 pm

Erre nem tudok mit mondani. Viszont eszembe jutott, hogy kinek mi a kedvenc klippje? Vagy err?l új topikot kéne nyitni? Nekem személy szerint a The Miracle.
killerqueen
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: pén. feb. 09, 2007 8:56 pm

Általánosan tudom azt mondani a klipekre, hogy azokat szeretem, amikben némileg bepillanthatunk a zene készítésének hátterébe, meg abba, hogy mit összehülyültek közben. (ld. Headlong) De a többit is nagyon szeretem.
Breakthru
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: pén. feb. 09, 2007 9:01 pm

Ezzel én is így vagyok. A GH DVD-ken is van hasonló. És mit szóltok a Freddie által Montreax-ban hordott Puma cuccokhoz? A fiamnak uolyan meggypiros Puma csukája van. Amikor mondtam neki, miért, kiröhögött. Igaz, az a fesztivál több mint 20 éve volt:-((
zuzusz
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron