Kedvenc album, szám ..

zuzusz [[ zuzusz kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: csüt. jan. 25, 2007 3:37 pm

Na meg, valahol a YouTube-on van egy DVD, ami azt mutatja, hogyan készült a Scandal clipje:_)))
zuzusz
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. jan. 26, 2007 11:56 am

a GVH2-t tették fel, gondolom.
durva h mennyire nem fognak az emberek már sehol videókat nézni, csak a jutubon :S
chip
 

merriadoc [[ toser.emese kukacka gmail.com ]]

HozzászólásSzerző: merriadoc Dátum: hétf. jan. 29, 2007 5:13 pm

Sziasztok!

Az én kedvenc albumom a Sheer Heart Attack, kedvenc számom pedig talán a Spread Your Wings, bár szinte az összes számukat szeretem.
merriadoc
 

killerqueen [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: killerqueen Dátum: szer. jan. 31, 2007 4:29 pm

Album: talán a legkedvesebb A Kind of magic - ezen n?ttem fel, egyetlen Queenes bakelitlemezünkön :-)) - majd a The Works, els? Queenes kazi.
Szám: h?ha... Killer queen :-)) persze, meg nem tom naagyon sok (Crayz little thing..., Is this the world, Don't try so hard mondjuk els?bbséget élveznek.)
killerqueen
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. feb. 01, 2007 11:56 pm

Hallgattam már párszor, de most ért meg bennem, hogy ez a Silver Salmon mennyire állat szám még így demóban is. Kár, hogy nem készült el...
Coulthard
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: pén. feb. 02, 2007 9:08 pm

A Scandal, a The invisible man és Body languages nagy sílusbeli hasonlóságot mutat. Vajon egy lemezen jelentek meg? Kett?nél Freddie már beteg (szakállas) volt. De mindhárom szám nagyon belopta magát a szívembe:-)))))
zuzusz
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. feb. 02, 2007 9:47 pm

body language - hot space album
másik kett? meg a the miracle album. szóval nem ugyanazon jelentek meg. a hasonlóság meg... nemtom lehet végülis.
robin
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. feb. 05, 2007 3:47 pm

Az Invisible man-nal meg a Scandallal kapcsolatban szvsz igazad van, de a Body language-ba bele tudnék kötni. De végülis ki hogy látja.
Breakthru
 

zuzusz [[ zuzusz kukacka citroamil.hu ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: kedd feb. 06, 2007 7:18 pm

Nekem a Greatest Hit I-II. van meg DVD-n. Nem tudjátok, hogy jelent-e meg 3.????
zuzusz
 

zuzusz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: zuzusz Dátum: kedd feb. 06, 2007 7:20 pm

Tudod Breakthru, abban látom a hasonlóságot, hogy olyan izgatott, zaklatott hatása van mindhárom számnak. És nagyon feszes ritmusa.
zuzusz
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron