Népstadion 25

Népstadion 25

HozzászólásSzerző: tiberio72 Dátum: hétf. márc. 14, 2011 3:03 pm

No, ha jár erre valaki, akkor megvitathatnánk a következő dolgot.
Július 27-én lesz a 25. évfordulója a legendás Népstadion koncertnek. A HQFC már tavaly óta "bombázza" partnereit és egyéb intézményeket, cégeket az ötlettel, hogy csináljunk egy megemlékezést az alkalomból.
Az eddigi eredmény? A Szabad Tér Színház július 29-én ismét bemutatja az Egy bohém rapszódiáját a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon és hajlandó további programokban is együttműködni.
Ezért a HQFC vezetősége egy háromnapos programtervet dolgozott ki, amellyel most a külföldi rajongókat is megcéloznánk. A rendezvény "munkacíme": QUEEN VARÁZSLAT BUDAPEST.

A programterv:

Július 27-én este rövid megemlékezés a Puskás Ferenc Stadion VIP termében, ahol kiállítás a 86-os történésekről, beszélgetés meghívott vendégekkel, akusztikus Queen Jam, ééééés... egy jelenleg előkészületben lévő emlékalbum bemutatója! Ezután átsétálnánk a Vadvirág Táncház nevű közeli szórakozóhelyre, ahol Queen Jam koncert és rock-buli kifulladásig!

Július 28-án kirándulás Visegrádra... a VÖCSÖK II szárnyashajóval! Éééés... miután visszaérkezünk Budapestre és kikötünk a Vigadó-téri hajóállomáson, elsétálunk a Mariott Hotelhez, fel az egykori elnöki lakosztályba, ki a teraszra és egy közös Tavaszi Szél elénekléssel megidéznénk a Magic - Queen in Budapest film azon jelenetét, amikor Freddie és Brian gyakorolják a dalt ugyanitt.

Július 29-én pedig jöhet az Egy bohém rapszódiája a Margitszigeten, meg még ami belefér...

Lehetne emlékpólót is csinálni például...

Kíváncsi lennék a véleményekre.
Avatar
tiberio72
HQFC tag
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 3:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Népstadion 25

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: csüt. márc. 24, 2011 12:10 am

sztem ez rohadtjó!!!:)))) pólótervezésben benne vagyok, ha a kollégák is együttműködnek, meg igény is van rá:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Népstadion 25

HozzászólásSzerző: giovi giov Dátum: csüt. aug. 16, 2012 11:44 am

Magyar Rapszódia: Queen Live In Budapest ’86

2012-07-18



2012. szeptember 20-án világszerte 30 ország 100 mozijában fogják levetíteni az 1986-os budapesti Queen koncertfilm HD surround verzióját. Az eredetileg másfél órás alkotást megtoldották egy 25 perces dokumentum anyaggal, amelyben interjúk, próbák és egyéb érdekességek láthatók.


De Budapesten hol es mikor lesz a film?
giovi giov
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. aug. 16, 2009 10:36 am


Vissza: Klub témák

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron