SAJNOS "illegálitésön" Queen de azé' jó...

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: pén. nov. 25, 2005 5:32 pm

Már bocsi,de ki meri "buzi kokainosnak arabnak" nevezni a világ legjobb éneksét?!Ha csak ennyinek hiszi Freddie-t,akkor nem tud róla semmit.Remélem ez nem saját vélemény volt!Én nem hallottam ezt a reppel?sdit,de nekem minden feldolgozás "szentségtörés"(vannak fogyaszthatóak is,de azért az a kevsebb)!
vm
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. nov. 25, 2005 7:38 pm

Hm... Sztem Dr M a honlap karbantartója. Sztem ? nem tartja annyira kevésre...
Lacóka
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: pén. nov. 25, 2005 8:58 pm

Amúgy sem lehetne "buzi kokainos arab", mert perzsa :DD
Oberon
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: szomb. nov. 26, 2005 5:51 pm

Minden tiszteletem a doktoré! :o)

Queen 10 évente megújul! Most ezekkel a remixekkel lehet(ne) új korosztályt meghódítani!

A Q+PR projekt csak a régiek kielégítésére elég!

... szerintem!
TheEye
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. nov. 26, 2005 7:52 pm

Hú, remélem ez is ironikus akart lenni! :DD

Mellesleg: a perzsák is arabok, nem? (ha nem, az sztem most kínos lesz, de meg kell kérdeznem)
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. nov. 26, 2005 7:55 pm

én úgy tudom igen
chip
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. nov. 26, 2005 9:34 pm

A következ? a véleményem a remix-ekr?l. DJ-nek lenni, vagy remix dalokat gyártani egy dolog, nem vagyok a m?faj feltétlen híve, sem szaktudója persze. Viszont ha van egy remix, akkor nem arra kell gondolni el?ször, h szemét remixel?, menj anyádba, még akkor is ha szart csinált, és felháborít minket. Menjen az anyjába az, aki engedélyt adott neki, s??t azt mondta, "Haver csináld a nevem alatt, legyen Queen + XY, mert beszarok annyira jó." Szóval egy dal feldolgozására mindig adnak engedélyt...innent?l ha nem tetszik nektek bármely remix, vagy feldolgozás, akkor lehet szídni Briant, meg a Queen Production-t, meg akárkit, aki a feldolgozás dalokat mindig meghallgatja a kiadás el?tt, vagy tud róla, majd bólint (és ellen?rzi a folyószámláját).

Biztos hallottátok az Electrix Six Radio Ga Ga feldolgozását. Hááát. Sajnos én a klippet is láttam. Ha ott nem szóltak Brian-ék, hogy "egy halott barátunkról van szó, ne rohangáljon már egy bajszos faszkalap a klippetekben, kis pöcsök, örüljetek, hogy a seggetek alá raktunk egy himnuszt, legyetek tisztelettudóak, húzzátok meg magatokat", akkor már semmin sem csodálkozom. A dal sikeres volt Angliában...

A Queen + Vanguard-tól is kiver a víz, sikeres volt...Brian ajnározta ?ket.

Szerintem itt van a kutya elásva. A Queen nem szorul rá, h er?ltetetten a felszínen maradjon. Mindig lesznek új rajongók, de a régieket nem kéne elmarni, velük kéne tör?dni, nekik kell kiadni az összes létez? koncertet, nem a következ? Queen + XY-n gondolkodni.

Mellesleg egy új Q+PR album maximális híve lennék.

Kifújom magam.

starfleet
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. nov. 26, 2005 9:44 pm

Ha azt hiszitek, h minden rendben van, akkor...

http://www.pemcom.demon.co.uk/queen/covers.html

Persze ezek a feldolgozó ellenségeink.

Na jó azért a Der Dritte Raum White Man feldolgozását meghallgatnám. :)
starfleet
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. nov. 26, 2005 10:22 pm

Bazz... 'Queen - Vigyázat, hamisítják!'

Eddig tudtam vagy 6 ilyenr?l... Sírjak vagy nevessek...
Lacóka
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. nov. 27, 2005 12:39 am

A listához f?zve, egy csomo helyen zárójelben van a Queen is dead album, amir?l a feldolgozás van. Én már 100x rákerestem az albumra, de még neten sincs róla sehol infó. Azért kíváncsi lennék honnan szedték a cuccot.

A másik, hogy a listához, ahol a Queen/Freddie-r?l szóló dalok vannak még beraknám a Skorpió számát is. Igaz ?k magyarok, valószín? a lista szerkeszt?je nem tudhat sokat róluk. :-)
Coulthard
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron